7 labākie WordPress galvenās lapas spraudņi, kas konvertē (2020)

labākie WordPress galvenās lapas spraudņi


Vai vēlaties izveidot galveno lapu ar lielu reklāmguvumu līmeni? WordPress galvenās lapas spraudņa izmantošana ir labākā pieejamā izvēle, jo tā ir vienkārša un nevainojama. Neatkarīgi no tā, kāda līmeņa tehniskās prasmes jums ir, jūs varat uzreiz iemācīties izmantot galvenās lapas spraudni un izveidot lapu sev vēlamā veidā.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim dažus no labākajiem WordPress galvenās lapas spraudņiem, lai palīdzētu jums noteikt, kurš no tiem ir vislabāk piemērots jūsu vajadzībām.

WordPress galvenās lapas spraudņa nozīme

Pirmkārt, apspriedīsim, kas ir galvenā lapa. Vienkārši izsakoties, tā ir tīmekļa lapa (parasti viena lapa), kurā vēlaties, lai jūsu mērķauditorija piezemētos, redzētu jūsu saturu un veiktu noteiktas darbības, piemēram, produkta iegādi, abonēšanu savam sarakstam utt..

Mērķa lapas palīdz jums pievilcīgā veidā parādīt un izcelt vienu konkrētu produktu vai pakalpojumu. Labi izstrādātas galvenās lapas ātri piesaista lietotāju uzmanību un pamudina viņus veikt darbības, kuras jūs vēlaties. Vairumā gadījumu galvenās lapas kalpo kā pārveidošanas mašīnas.

Tātad, kā jūs izveidojat galveno lapu?

Tas ir, kad jums ir nepieciešams WordPress galvenās lapas spraudnis. Izmantojot galvenās lapas spraudni, jūs viegli varat izveidot galvenās lapas ar augstu reklāmguvumu līmeni, pat ja neesat gudrs. Lielākā daļa galvenās lapas spraudņu piedāvā vilkt un nomest saskarnes, lai izveidotu lapu kopā ar daudzām iepriekš izstrādātām veidnēm, no kurām izvēlēties.

Pārbaudiet arī: Top WordPress lapu veidotājs

Turklāt lielākajā daļā šo spraudņu tiek piedāvāti galvenās lapas elementi un satura bloki, piemēram, pogas Aicinājums uz darbību (CTA), veidlapas, virsraksti, piedāvātie attēli, video, saites utt., Lai jūs varētu izveidot galvenās lapas ar augstu reklāmguvumu līmeni..

Vai jums tiešām ir nepieciešams galvenās lapas spraudnis?

optinmoster-lead-Generation

Tas ir atkarīgs no.

Izveidojot galveno lapu, varat sašaurināt apmeklētāju uzmanību uz jūsu reklamēto kampaņu, lai palielinātu reklāmguvumus, piemēram, reģistrējieties biļetenam, iegādātos jaunu produktu utt..

Galvenā lapa var būt lieliska izvēle jums ja iegūstat potenciālos klientus no ārējiem avotiem piemēram, apmaksāta kampaņa, biļetenu reklamēšana, novirzīšanas avoti utt.

Bet ja vēlaties pārveidot esošos vietnes apmeklētājus kuri jūsu vietnē atrodas kāda iemesla dēļ, piemēram, lasot emuāra ziņu, iespējams, vēlēsities izmantot divpakāpju optin, nevis galveno lapu.

Divpakāpju optin ir kampaņa, kas ļauj pārvērst jebkuru attēlu vai saiti uznirstošajā logā. Kad apmeklētājs noklikšķina uz saites, tiek parādīts uznirstošais logs, kurā tiek lūgts abonēt vai iegādāties.

Tā kā uznirstošais logs parādās tajā pašā lapā, tas novērš dabisko kritumu, kas parasti notiek, kad apmeklētāji tiek novirzīti uz citu galveno lapu, lai pabeigtu darbību.

OptinMonster ir labākais potenciālo pircēju ģenerēšanas rīks, jo tas ļauj ātri un viegli izveidot desmitiem kampaņu, ieskaitot divpakāpju optin. Izmantojot vilkt un nomest, varat izveidot vizuāli pievilcīgas optin formas.

Pats labākais ir tas, ka jūs varat izmantot OptinMonster līdzās galvenās lapas spraudnim, lai vēl vairāk palielinātu reklāmguvumus.

Izlasiet visu mūsu OptinMonster pārskatu.

Sāciet darbu ar OptinMonster šodien!

1. Bebru būvētājs

bebru būvētājs-wp spraudnis

Beaver Builder, iespējams, ir labākais WordPress lapu veidotāju spraudnis, lai viegli izveidotu WordPress galvenās lapas bez jebkādas kodēšanas. Tas nodrošina vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni, kurā jūs varat izveidot tīmekļa lapu, sajaucot un saskaņojot satura blokus, logrīkus un uzlabotos elementus..

Tas nāk ar desmitiem satriecošu galveno lapu veidņu, lai jums ne vienmēr būtu jāsāk no jauna. Varat izvēlēties no uzmanības piesaistīšanas galvenās lapas veidnes, pievienot saturu un publicēt pavisam jaunu lapu. Vieglāk par vieglu!

Turklāt jūs varat saglabāt savus dizainus kā veidnes un atkārtoti izmantot tos visā vietnē vai eksportēt, lai tos izmantotu citā vietnē.

Beaver Builder spraudņa izmantošana ir patiešām vienkārša, jo tai ir pievienots interfeisa iekšējais redaktors. Redaktors ļauj pielāgot visus elementus ar reāllaika tiešajiem priekšskatījumiem, tieši noklikšķinot uz elementa. Ja vēlaties mainīt galvenās lapas virsrakstu, varat noklikšķināt uz tās un tieši ievadīt.

Beaver Builder motīvi ir saderīgi ar WordPress. Tas ir pieejams gan kā WordPress motīvs, gan kā spraudnis.

Izlasiet mūsu pilnīgo Beaver Builder pārskatu.

Sāciet darbu ar Beaver Builder šodien!

2. Eletors

elementor-wordpress-page-builder-plugin

Elementor ir vēl viens populārs WordPress lapu veidotājs jebkura veida tīmekļa lapu, tostarp galveno lapu, izveidošanai. Tas ir pieejams gan bezmaksas, gan premium versijās, tāpēc pirms premium versijas iegādes varat pilnībā izmēģināt bezmaksas versiju.

Tam ir ātra un iesācējiem draudzīga tiešsaistes rediģēšanas saskarne lapu veidošanai. Jūs varat izmantot Elementor vilkšanas un nomešanas elementus, kā arī WordPress noklusējuma logrīkus.

Turklāt tajā ir vairāk nekā 300 skaisti izstrādātas veidnes, kas ir piemērotas lapu izvietošanai jebkurā nišā. Jūs varat izvēlēties veidni, ātri aizstāt saturu ar sākotnējo saturu un to publicēt. Turklāt jūs varat saglabāt savus dizainus kā veidnes un izmantot tos visā vietnē, kā arī citās vietnēs.

Elementor piedāvā adaptīvas dizaina vadīklas, lai atsevišķi izveidotu galddatoru, planšetdatoru un mobilo ierīču galvenās lapas. Izmantojot šo funkciju, jūs varat izvēlēties, kā un kā lapai vajadzētu parādīties dažādās ierīcēs.

Sāciet darbu ar Elementor šodien!

3. Divi celtnieks

divi celtnieks

Divi Builder ir spēcīgs WordPress lapu veidotājs, izmantojot Elegant Themes. Būvētājs tiek piegādāts kopā ar lielāko daļu no viņu populārākajām WordPress tēmām. Tas ir savietojams arī ar citām tēmām un spraudņiem.

Spraudnis piedāvā bezgalīgas dizaina iespējas, un tam ir viena no labākajām lietotājam draudzīgajām rediģēšanas saskarnēm. Tas ļauj jums izveidot jebkura veida dizainu, kuru varat attēlot, izmantojot vienkāršo rediģēšanas interfeisu.

Divi Builder komplektācijā ietilpst vairāk nekā 20 skaistu galveno lapu veidnes, kuras izstrādājuši profesionāli Elegant Themes dizaineri. Varat izmantot vienu no šīm veidnēm, lai uzreiz izveidotu savu galveno lapu, jo tas prasa tikai demonstrācijas satura aizstāšanu ar savu.

Spraudnis satur 46 smalki izstrādātus satura moduļus, kas ir vietnes pamatelementi. Varat vilkt un nomest šos moduļus, sakārtot tos atbilstoši jūsu vajadzībām un arī tos pilnībā pielāgot. Jūs varat pilnībā kontrolēt kopējo lapas noformējumu, nepieskaroties vienai koda rindai.

Sāciet darbu ar Divi šodien.

4. Galvenās lapas

potenciālās lapas-galvenās lapas rīks

Leadpages ir pārsteidzošs WordPress spraudnis, kas ļauj ātri izveidot galvenās lapas ar augstu reklāmguvumu līmeni bez koda. Tam ir vienkārša, lietotājam draudzīga vilkšanas un nomešanas saskarne galveno lapu veidošanai un pielāgošanai.

Spraudnis piedāvā vairāk nekā 150 ekspertu veidotas galvenās lapas veidnes, kas paredzētas dažādām nozarēm. Izmantojot tik plašu veidņu paketi, reti kad neatradīsit veidni, kas atbilst jūsu prātā iecerētajam..

Leadpages ir vairāk svina paaudzes programmatūra nekā vienkāršs galveno lapu veidotājs. Ir veidnes, kas paredzētas dažādām kampaņām, piemēram, e-grāmata, potenciālā klienta piesaistīšana, optin, reklāmas, produktu galvenā lapa utt. Atlasiet kampaņas veidni, kuru vēlaties palaist, un sāciet pielāgot veidni.

Turklāt Leadpages piedāvā tūlītēju Facebook reklāmu veidotāju, A / B testēšanu, mārketinga rīku integrāciju un daudz ko citu, lai palīdzētu jums augt drosmīgi un vienmērīgi.

Sāciet darbu ar Leadpages šodien.

5. OptimizePress

optimizepress

OptimizePress ir vēl viens jaudīgs risinājums optimizētu WordPress galveno lapu veidošanai. Tas ir pieejams gan kā motīvs, gan kā spraudnis. Jūs varat izveidot un rediģēt savas lapas reāllaikā, izmantojot LiveEditor sistēmu, un ātrāk attīstīt savu biznesu.

Tas ir pilnībā atsaucīgs un gatavs mobilajām ierīcēm, tāpēc visas jūsu galvenās lapas tiks automātiski sinhronizētas ar jebkuru ierīci. Tam ir vairāk nekā 30 iepriekš sagatavotas veidnes, lai jūs tūlītēji sāktu darbu. Vienkārši rediģējiet tekstu un citus satura elementus, pievienojiet Element pārlūkā papildu elementus un noformējiet savu skaisto galveno lapu. Vienkārši.

OptimizePress ir vairāk nekā 40 pielāgoti elementi, lai savai lapai pievienotu dažādas funkcijas. Varat pilnībā izpētīt katra elementa pielāgošanas iespējas, jo tās ir ļoti elastīgas.

Tam ir spēcīga integrācija ar lielāko daļu jūsu iecienītāko e-pasta mārketinga pakalpojumu, lai ātri un ērti veiktu mārketinga kampaņas.

Turklāt OptimizePress arī ļauj veidot dalības vietnes, nepieprasot papildu spraudņus. Jūs varat aizsargāt savu saturu, izveidot un pārdot dalību un ērti pieņemt maksājumus.

Sāciet darbu ar OptimizePress jau šodien.

6. Drīzumā SeedProd Pro

drīz-drīz-pēc katra sēkla

SeedProd Coming Soon Pro ir lielisks risinājums, lai drīzumā izveidotu lapas un apkopes režīma galvenās lapas. Tam ir jaudīgas iespējas, lai izveidotu uzmanības piesaistīšanas lapu būvniecības stadijā, un tas uztver potenciālos klientus, pirms jūsu pilnībā izveidotā vietne tiek aktivizēta.

Tam ir atpakaļskaitīšanas taimeris, skaistas abonēšanas formas, sociālā kopīgošana, nodošanas izsekošana utt. Turklāt tam ir dziļa integrācija ar visiem galvenajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, lai e-pasta saraksta izveidošana būtu vienkārša..

Tas nodrošina reāllaika lapu veidotāju lapu izveidošanai un rediģēšanai. Tomēr tas nav priekšpusē veidots izstrādātājs, piemēram, iepriekš minētie spraudņi.

Spraudnis piedāvā dažus noderīgus papildinājumus, piemēram, galveno lapu pievienošanu, Unsplash.com papildinājumu, daudzvalodu papildinājumu utt., Izmantojot papildinājumus un pieejamos motīvus, varat izveidot skaistas galvenās lapas..

Pārbaudiet arī šo apbrīnojamo labāko WordPress spraudņu sarakstu.

Sāciet darbu ar Coming Soon Pro jau šodien.

7. WordPress galvenās lapas (bezmaksas spraudnis)

WordPress-izvietošanas lapas

WordPress Landing Pages ir bezmaksas risinājums galveno lapu izveidošanai, lai jūsu vietnes apmeklētājus pārvērstu par abonentiem un klientiem. Paredzēts, paturot prātā ienākošo mārketinga praksi, spraudnis sniedz jums iespējas konvertēt vairāk potenciālo klientu no jūsu piesaistītās datplūsmas.

Spraudnī ir aktīvs lapu veidotājs, lai izmaiņas varētu redzēt uzreiz, kad tās veicat. Galvenais spraudnis tiek piegādāts tikai ar dažām veidnēm. Jūs varat vienkārši izvēlēties veidni un pēc tam to pielāgot.

spraudnis ļauj arī uzraudzīt un izsekot reklāmguvumu līmeņus. Turklāt jūs varat izveidot galvenās lapas, tās klonēt un veikt A / B sadalīšanas testus.

Ja vēlaties pievienot papildu funkcijas un funkcijas, ir pieejami papildpiederumi.
Sāciet darbu ar WordPress galvenajām lapām jau šodien.

Labākā WordPress galvenās lapas spraudņa izvēle

Visi 7 šie spraudņi ir lieliski ar to īpašajām funkciju kopām. Tomēr, ja jums ir jāizceļ viens no labākajiem, tad jāmeklē Beaver Builder.

Beaver Builder piedāvā desmitiem skaisti izstrādātu galveno lapu veidņu un ērti lietojamu interfeisu to pielāgošanai. Tas darbojas arī ar jebkuru motīvu un spraudņiem, tāpēc jums nav jāuztraucas par visas vietnes pārveidi tikai tāpēc, lai tā darbotos.

Pārbaudiet arī: Vienkāršākais vietņu veidotājs

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities arī apskatīt labākos potenciālo potenciālo pircēju paaudzes spraudņus WordPress un labākos VOIP biznesa tālruņu pakalpojumus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map