7 labākie WordPress sociālā nodrošinājuma spraudņi (salīdzināti)

Labākie sociālā nodrošinājuma spraudņi pakalpojumam WordPress


Vai jūs meklējat labākos WordPress sociālā pierādījuma spraudņus?

Kad potenciālais klients nolaižas jūsu vietnē, viņi nezina, vai jūsu produkts ir viņu naudas un laika vērts. Lai pārliecinātu viņus izmēģināt jūsu produktu, jums ir jāveido sociālais pierādījums ap jūsu biznesu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies mūsu izvēlētajā labāko WordPress sociālo pierādījumu spraudņu sarakstā.

1. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse ir labākā sociālā pierādījuma paziņojumu lietotne tirgū. Lai palielinātu iesaisti jūsu vietnē, tajā uzreiz tiek parādītas verificētas klientu aktivitātes jūsu vietnē. Ideja ir tāda, ka ir viegli pārliecināt kādu rīkoties, ja viņi redz, ka citi cilvēki rīkojas tāpat. Lietotne reāllaikā izseko lietotāju aktivitātes un parāda to ar atrašanās vietu ekrānā, lai veicinātu uzticēšanos.

Lietotne TrustPulse izseko un izceļ reālos pirkumus, reģistrēšanos, lietotāju aktivitātes un daudz ko citu. Izmantojot uzlabotos noteikumus un laika kontroli, jūs varat parādīt sociālā pierādījuma paziņojumus pareizajai auditorijai vajadzīgajā laikā.

Tas ļauj jums palielināt reklāmguvumus un palīdz attīstīt uzņēmējdarbību. Varat izmantot iebūvēto sociālā pierādījuma lodziņa veidni vai pilnībā pielāgot lodziņu. TrustPulse lieliski darbojas ar visām populārajām platformām, piemēram, WordPress, Shopify, BigCommerce utt.

Iegūstiet TrustPulse jau šodien!

2. Zelt ovācijas

Zied ovācijas

Plaukst ovācijas ir populārs WordPress atsauksmes spraudnis, lai pievienotu sociālo pierādījumu. Tas ļauj ar vienu klikšķi pārveidot komentārus atsauksmes. Spraudnis no komentāriem apkopo noderīgu informāciju, piemēram, vārdu un fotoattēlu, lai sniegtu skaistas atsauksmes un parādītu tās jūsu vietnē.

Varat arī integrēt plaukstošu ovāciju ar Facebook un Twitter, lai savāktu vairāk atsauksmes no savām sociālajām lapām. Jūs pat varat izveidot galveno lapu, lai apkopotu atsauksmes, paziņojumu nosūtīšanu klientiem un daudz ko citu.

Tas piedāvā jaudīgu informācijas paneli, lai pārvaldītu visas jūsu atsauksmes no komentāriem, sociālajiem kanāliem un vietņu lapām. WordPress var arī manuāli pieņemt vai noraidīt atsauksmes.

Saņemiet uzplaukumu šodien!!

3. WPForms

WPForms

WPForms ir iesācējiem draudzīgākais WordPress kontaktformas spraudnis. Tas ļauj jums izveidot jebkura veida veidlapas, ieskaitot atsauksmes veidlapu, lietotāja iesniegšanas veidlapu ar frontendu, lietotāja reģistrāciju, sazinieties ar mums, aptauju un aptauju utt. WPForms nāk ar vilkšanas un nomešanas veidlapu veidotāju, lai ātri izveidotu veidlapas..

Lai pieņemtu atsauksmes un pārskatītu tās pirms publicēšanas, varat izveidot iesniegšanas veidlapu priekšpusē. Tādā veidā jūs varat pārskatīt iesniegtās atsauksmes savā WordPress informācijas panelī. Jūs pat varat izveidojiet pielāgotu ziņu veidu pārskatiem un atdaliet to no esošajiem emuāra ierakstiem.

Iegūstiet WPForms jau šodien!

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ir labākais potenciālo pirkumu ģenerēšanas un reklāmguvumu optimizācijas spraudnis. Tas nāk ar jaudīgu Exit-Intent® tehnoloģija kas ļauj pārveidot pamestos apmeklētājus par abonentiem un klientiem. Kampaņām pievienojot sociālo pierādījumu, jūs vēl vairāk konvertēsit!

Apskatiet Syed Balkhi uznirstošo piemēru, kas izmanto sociālos pierādījumus, lai veicinātu veidlapu iesniegšanu.

sociālais pierādījums

Iegūstiet OptinMonster jau šodien!

5. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir populārs e-pasta mārketinga pakalpojums tirgū. Veidojot alternatīvu veidlapu ar pastāvīgo kontaktu, varat parādīt to cilvēku skaitu, kuri jau ir abonējuši biļetenu, lai veicinātu vairāk reģistrēšanās.

Pastāvīgo kontaktu var viegli integrēt ar saviem iecienītākajiem mārketinga rīkiem, piemēram, OptinMonster, lai ātri palielinātu reklāmguvumus.

Sazinieties ar mums šodien!

6. Kopīgais skaits

Kopīgais skaits

Kopīgais skaits ir bezmaksas sociālās apmaiņas spraudnis WordPress. Tam ir vairākas sociālās pogas, piemēram, Facebook, Pinterest, Twitter, e-pasts utt. Izmantojot šo spraudni, jūs varat parādīt kopīgošanas skaitu, lai izveidotu uzticēšanos auditorijai..

Tam ir vairākas sociālo pogu veidošanas iespējas. Jūs varat izvēlēties stilu un pielāgot to atbilstoši savas vietnes tēmai. Spraudnis ļauj arī parādīt sociālo kopīgošanas pogas zem un virs ziņas.

Tas ir viegls spraudnis un neietekmē vietnes ātrumu. Shared Counts piedāvā papildinājumus, ieskaitot Pinterest attēlu un kešatmiņas statusu.

Iegūstiet kopīgo skaitu jau šodien!

7. PaziņojumsX

Paziņojumsx

PaziņojumsX ir bezmaksas WordPress sociālais pierādījums un FOMO spraudnis. Izmantojot spraudni, iesācējiem ir ērti iestatīt paziņojumu brīdinājumus jūsu vietnē un radīt uzticību. Tas palielina jūsu reklāmguvumus, parādot dažādus paziņojumus, piemēram, lejupielāžu skaitu, komentārus, pārdošanas apjomus, pārskatus un daudz ko citu.

Tam ir paziņojumu josla, kuru varat izmantot, lai parādītu īpašus atlaižu piedāvājumus un paziņojumus par sociālajiem pierādījumiem. Spraudnis ļauj arī pievienot atpakaļskaitīšanas taimeri, lai radītu steidzamības sajūtu.

NotificationX integrējas ar WooCommerce, Easy Digital Downloads, Zapier, MailChimp, LearnDash un citiem populāriem spraudņiem..

Saņemiet NotificationX jau šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos sociālā pierādījuma spraudņus WordPress. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem WordPress paziņojumu joslas spraudņiem, lai veicinātu iesaisti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map