8 labākie 2020. gada WordPress Pinterest spraudņi (bezmaksas un premium)

labākie pinterest spraudņi


Vai vēlaties izmantot Pinterest kā daļu no jūsu sociālo mediju stratēģijas? Tā kā Pinterest ir viena no populārākajām vizuālajām meklētājprogrammām, tā var palīdzēt piesaistīt jūsu vietnes apmeklētājiem tonnu un galu galā pārveidot tos par potenciālajiem pircējiem.

WordPress piedāvā vairākus pārsteidzošus spraudņus, kas ļauj integrēt Pinterest kontu savā WordPress vietnē, nekodējot vienu rindu. Šajā rakstā mēs esam noapaļojuši 8 labākos WordPress Pinterest spraudņus, kas jums to palīdzēs izdarīt viegli.

To darot, mēs esam pievienojuši tikai tos, kas, mūsuprāt, ir vislabākie funkcionalitātes, lietošanas vienkāršības un veiktspējas ziņā.

Pārbaudīsim tos.

1. Sociālā karš

sociālā karš, spraudņi “noklikšķini, lai čivināt”

Social Warfare ir viens no vadošajiem WordPress spraudņiem, kas ļauj jūsu vietnē integrēt sociālo akciju pogas. Kad esat instalējis šo spraudni, jūs sapratīsit, ka Pinterest specifisku attēlu augšupielāde nekad agrāk nav bijusi tik vienkārša. Un ne tikai Pinterest, šis spraudnis ļauj savienot jūsu vietni ar vairāk nekā 15 dažādām sociālo tīklu vietnēm.

Spraudnis ir īpaši viegls, un tas darbojas īpaši ātri. Tas arī ļauj jums pilnībā kontrolēt veidu, kā jūs kopīgojat savu saturu sociālajās platformās. Jūs varat optimizēt nosaukumus, attēlus un aprakstus.

Jūs pat varat pielāgot pogas, lai tās atbilstu jūsu vietnes stilam. Spraudnī ir vairāk nekā 5000 dažādu stilu kombināciju.

Varat arī parādīt savas sociālās akcijas, lai mudinātu uz citām akcijām. Ja uzskatāt, ka jūsu skaits ir pārāk mazs, lai dalītos ar apmeklētājiem, varat to slēpt, līdz tas sasniedz iepriekš iestatītu numuru. Šis spraudnis ar daudzām citām uzlabotajām funkcijām var būt pārsteidzoša opcija jūsu biznesam.

2. Vieglas sociālās koplietošanas pogas

Pogas Easy Social Share, Pinterest spraudņi

Pogas Easy Social Share ir vēl viens izcils spraudnis, lai maksimāli palielinātu jūsu vietnes sociālo iedarbību. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Pinterest, Facebook, Twitter, Instagram vai jebkura cita platforma, šis spraudnis piedāvā vienkāršāko veidu, kā savai vietnei pievienot kopīgošanas pogu..

Savā saturā varat viegli pievienot piespraudes, kā arī pievienot optimizētus attēlus savām tapām un galerijām. Pēc tam tos var pievienot, izmantojot skaistas gaismas kastes un pogas Piespraust. Tam ir pat skaistas Pin galerijas, optimizētas PIN pēdiņas un automātiskas spraudņu pogas.

Tam ir arī stabils analītiskais rīks, kas ļauj uzraudzīt savas vietnes veiktspēju dažādās sociālajās vietnēs. Easy Social Share Buttons ir viegls spraudnis, kas ļauj optimizēt attēlus labāku rezultātu iegūšanai. Spraudnis ir atsaucīgs, tāpēc pogas izskatās lieliski visās ierīcēs neatkarīgi no to lieluma.

3. Pinterest WordPress – WordPress Pinterest galerijas spraudnis

Pinterest WordPress, Pinterest spraudņi

Pinterest uz WordPress ir fantastisks risinājums, lai jūsu Pinterest kontu integrētu jūsu WordPress vietnē. Tas ļauj jums demonstrēt savus Pinterest dēļus un tapas savā vietnē. Varat arī izmantot tā pielāgošanas iespējas, lai pielāgotu Pinterest galeriju augstumu, platumu un polsterējumu.

Jums ir arī pilnīga kontrole par to, ko vēlaties parādīt savā vietnē. Spraudnis piedāvā iespēju noņemt atzīmi no attēliem, kurus vēlaties slēpt no vietnes. Jums ir arī divi veidi, kā savienot tapas. Varat to parādīt uznirstošajos logos vai saistīt tos tieši ar savu Pinterest kontu.

Bez tam jūs varat izveidot un parādīt neierobežotu skaitu galeriju, izvēlēties no 30 dažādām fona krāsām, izmantot krāsu selektoru, lai galerijas krāsa atbilstu jūsu vietnei un daudz ko citu.

4. GS Pinterest profils

GS Pinterest portfelis

GS Pinterest profils ir reaģējošs spraudnis, lai parādītu jūsu Pinterest piespraudes savā WordPress vietnē. Izmantojot šo spraudni, jūs varat izmantot īskodus, lai parādītu piespraudes jebkur, ieskaitot jūsu logrīku apgabalus.

Šis iespraust ir savietojams ar jaunākajām WordPress versijām un arī ar Gūtenberga blokiem. Izmantojot GS Pinterest profilu, jūs varat piesaistīt piespraudes jebkuram Pinterest lietotājam un parādīt tapas no jebkura vēlamā paneļa. Jums pat ir iespēja pievienot vai izdzēst rindu un kolonnu skaitu diapazonā no 1 līdz 6.

Spraudņa profesionālajai versijai ir 5 dažādas tēmas, katrai no tām ir savs stils. Ja vēlaties izmantot savu pielāgoto stilu, to var izdarīt arī, izmantojot pielāgoto CSS. Spraudnis ir lietotājam draudzīgs, un to ir viegli iestatīt. Tas saņem arī automātiskus atjauninājumus un ir ļoti labi dokumentēts.

5. TastyPins Pinterest spraudnis

TastyPins, Pinterest spraudņi

Tasty Pins ir vēl viens satriecošs Pinterest draudzīgs WordPress spraudnis, kas ļauj optimizēt savus attēlus Pinterest. Izmantojot šo spraudni, jūs varat iestatīt pats savu aprakstu un padarīt attēlus optimizētus meklēšanai ar hashtags, atslēgvārdiem utt.

Ar vienkāršu peles klikšķi ir viegli paslēpt noteiktus attēlus no jūsu vietnes. Tas pat ļauj atspējot noteiktu attēlu piespraušanu, un saglabāt tos drošībā savā vietnē. Varat arī piespiest lietotājus piespraust slēptos attēlus.

Spraudnis ir ļoti atsaucīgs un ir savietojams ar universālām tēmām un spraudņiem. Tas piedāvā neierobežotu atbalstu, tāpēc jums nekad nevajadzēs uztraukties par kaut ko. Ja jūs kādreiz saskaraties ar problēmu, izmantojot spraudni, vienkārši sazinieties ar atbalsta komandu, un viņi palīdzēs jums atrisināt jūsu problēmu.

6. Monarch Social Share spraudnis

Monarhs, noklikšķiniet uz čivināt, sociālās kopienas spraudņi

Monarhs ir vēl viens populārs sociālās koplietošanas spraudnis, kas ir piepildīts ar pārsteidzošām funkcijām. Šis spraudnis piedāvā jums vairāk nekā 35 dažādus sociālos tīklus, no kuriem izvēlēties. Tas piedāvā arī lieliskas pielāgošanas iespējas, lai jūs varētu saskaņot savas kopīgošanas pogas ar vietnes izskatu.

Kopīgošanas pogas varat pievienot 5 dažādās vietās. Tas var atrasties uz peldošas joslas, virs vai zem jūsu satura, uz jūsu attēliem un video, uznirstošajiem logiem un automātiskajām pievienošanās iespējām. Uznirstošie logi un lidojumu saraksti ir 6 dažādos stilos.

Monarch informācijas panelis ir ļoti lietotājam draudzīgs, un to var izmantot gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji. Analītikas informācijas panelī varat arī pārbaudīt akciju skaitu, sekotāju skaitu un atzīmes Patīk. Tas palīdz jums sekot līdzi savas vietnes veiktspējai. Tas ir arī viens no labākajiem klikšķiem, lai čivināt spraudņus WordPress.

7. Koplietojamais skaits – sociālo mediju kopīgošanas pogas

Kopīgots skaits, spraudnis sociālo akciju pogām

Kopīgais skaits ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas ļauj savai vietnei pievienot skaistus sociālās koplietošanas spraudņus. Spraudnis piedāvā izvēlēties pat 8 dažādas sociālo tīklu platformas. Jūs varat izvēlēties vēlamos un pievienot tos savai vietnei, lai mudinātu apmeklētājus dalīties ar jūsu saturu.

Spraudnis piedāvā vairākas jūsu pogu veidošanas iespējas. Jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko, lai papildinātu jūsu vietnes dizainu.

Spraudni jau ir lejupielādējuši vairāk nekā 4000 lietotāji. Izmantojot koplietojamo skaitu, jums nekad nevajadzēs kompromitēt savas vietnes veiktspēju, jo tā ir skaisti optimizēta ātrumam.

8. Pinterest Pin It Button On Image Hover and Post

Plins spraudnis

Izmēģiniet Pinterest Pin It spraudnis, lai jūsu emuāra ziņas, attēlus, lapas utt. piestiprinātu jūsu Pinterest panelī. Izmantojot spraudņa iestatījumus, varat parādīt vai paslēpt tapas. Spraudnis ļauj arī iespējot vai atspējot pogu Piespraust IT, kas parādās, virzot kursoru virs jūsu attēliem.

Arī pogu Pin It var pielāgot, lai palielinātu vai samazinātu izmēru. Jūs pat varat mainīt tās krāsu, lai tā atbilstu jūsu vietnes kopējam izskatam. Lai sazinātos ar vairāk cilvēku, spraudnis ļauj tulkot to dažādās valodās. Spraudnis ir saderīgs arī ar visām mūsdienu tēmām un spraudņiem.

Šis spraudnis ir pieejams bez maksas. Turklāt tas ir ļoti atsaucīgs un labi izskatās visu izmēru ierīcēs. Tāpēc izmēģiniet to tagad un dariet mums zināmu, kā jums patīk šis spraudnis.

Šie ir daži no Pinterest spraudņiem, kas ļauj integrēt vietni jūsu Pinterest kontā. Mēs ceram, ka jums šī ziņa bija noderīga. Ja jūs izmantojat kādu citu spraudni, kuru, jūsuprāt, būtu vērts pieminēt šajā sarakstā, dariet mums to zināmu zemāk esošajos komentāros.

Tikmēr izlasiet mūsu pilnīgo ceļvedi par to, kā izmantot Pinterest biznesam: galvenais resurss

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map