8 labākie pielāgoti WordPress 404 kļūdu spraudņi (2020)

Labākais pielāgotais WordPress 404 kļūdu spraudnis


Vēlaties izveidot pielāgotu WordPress 404 kļūdas lapu?

404 kļūdas lapa rodas, mēģinot apmeklēt vietni, kas nav pieejama.

404 noklusējuma kļūdas lapa izskatās garlaicīga, tāpēc labāk pielāgot šo lapu, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Turklāt jums arī jāpārliecinās, ka visām izdzēstajām lapām esat iestatījis pareizu lapu novirzīšanu, lai jūs savā vietnē varētu samazināt 404 kļūdu skaitu..

Labākie pielāgotie WordPress 404 kļūdu spraudņi

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot pielāgotu 404 lapu vai iestatīt pareizu novirzīšanu, jums būs nepieciešams pielāgots 404 kļūdas lapas spraudnis. Apskatīsim dažus no labākajiem WordPress 404 kļūdu lapu spraudņiem

1. Bebru būvētājs

Bebru būvētājs

Beaver Builder ir vispopulārākais WordPress velciet un nometiet lapu veidotāja spraudnis. Tam ir iebūvēta 404 kļūdas lapas veidne, kuru varat pielāgot, izmantojot lapu veidotāju.

Pēc noklusējuma 404 kļūdas lapas veidnē ir galvenā virsraksts, apakšvirsraksts, teksts un poga Aicinājums uz darbību. Jūs varat pielāgot informāciju lapā pēc savas izvēles.

Beaver Builder 404 kļūda

Beaver Builder ļauj viegli pielāgot kļūdas lapas veidni no priekšpuses. Varat izmantot tās punktu un noklikšķināt uz rīkiem, lai kļūdu lapā pievienotu noderīgu informāciju.

2. Divi

Divi tēma

Divi Builder ir pilnībā pielāgojama 404 kļūdu lapas veidne, kuru varat izmantot, lai piesaistītu lietotājus un samazinātu atlēcienu līmeni..

Tas ir spraudnis, kas nemanāmi darbojas ar jebkuru motīvu.

Divi 404 lapas veidne

Varat izmantot Divi lapu veidotāju, lai veiktu izmaiņas 404 kļūdas lapas veidnē. Jūs varat viegli pielāgot savas lapas fontu, krāsu, fonu, atstarpes, apmales un daudz ko citu.

Jūs varat viegli pielāgot 404 kļūdas lapas saturu un pat pievienot biļetenu abonēšanas veidlapu un pogas aicinājumam uz darbību.

3. Astra

Astra 404 lpp

Astra ir ātra un viegla WordPress daudzfunkcionālā tēma. Tas piedāvā premium 404 kļūdas lapas veidni, kas automātiski aizstās noklusējuma 404 kļūdas lapas saturu.

Lai izmantotu 404 kļūdas lapas veidni, savā WordPress vietnē būs jāinstalē un jāaktivizē Astra Pro Addon spraudnis. Šīs veidnes iestatījumi būs pieejami jūsu WordPress administratora apgabalā zem pielāgotajiem izkārtojumiem.

Kļūdas lapa Astra 404

Astra arī nemanāmi strādā ar jebkuru WordPress lapu veidotāju. Tas ļauj atspējot primāro vietnes galveni un kājeni, lai lietotājiem parādītu noderīgu saturu.

4. Novirzīšanas vadītājs

Yoast novirzīšanas pārvaldnieks

Novirzīšanas pārvaldnieks ir noderīgs WordPress spraudnis, kas ļauj ērti pievienot lapu novirzīšanu savai vietnei. To izlaida tie paši ļaudis aiz populārā WordPress SEO spraudņa Yoast.

Ikreiz, kad izdzēšat Web lapu, spraudnis pamudinās jūs iestatīt novirzīšanu.

Spraudnis lieliski darbojas kopā ar Google Search Console un ļauj ātri novērst vietnes kļūdas.

5. Novirzīšana

Novirzīšana

Novirzīšana ir bezmaksas WordPress spraudnis, lai pārvaldītu un labotu kļūdas jūsu vietnē. Tas seko jūsu 404 kļūdām un liek iestatīt pareizu novirzīšanu.

Varat redzēt kļūdu žurnālu, lai uzraudzītu visus WordPress novirzījumus. Jūs eksportējat kļūdu žurnālus un pārskatus turpmākai analīzei.

6. 404 līdz 301

No 404 līdz 301

No 404 līdz 301 ir viedais WordPress 404 kļūdu optimizācijas spraudnis. Tas ļauj novirzīt lietotājus no 404 kļūdu lapas uz citām vietņu lapām un pielāgotajām saitēm.

Vislabākais ir tas, ka ar šo spraudni jūs varat iestatīt e-pasta brīdinājumus ikreiz, kad jūsu lietotāji nonāk 404 kļūdas lapā. Tādā veidā jūs varat savlaicīgi rīkoties, lai labotu kļūdas lapu.

7. 301 novirzīšana

301 novirzīšana

301 novirzīšana ir WordPress novirzīšanas spraudnis, lai pievienotu 301 un 302 novirzīšanu 404 kļūdu lapās. Jūs varat novirzīt lietotājus uz lapām, ziņām, pielāgotajām saitēm un arhīvu lapām.

Spraudnis parāda pilnīgu ieskatu par novirzīšanu un ļauj ātri uzraudzīt kļūdu lapas. Izmantojot šo spraudni, jūs varat iesaistīt lietotājus pat tad, ja viņi nolaižas blāvajā 404 kļūdas lapā.

8. SEO novirzīšanas spraudnis

SEO novirzīšanas spraudnis

SEO novirzīšanas spraudnis palīdz viegli novērst 404 kļūdu lapas no Google Search Console. Tas ļauj nepieejamām lapām pievienot 301 novirzīšanu, lai lietotāji varētu redzēt citu saturu jūsu vietnē.

Turklāt tas izlabo rāpuļprogrammas kļūdas (404 & mīkstais 404) Google meklēšanas konsolē, lai jūs varētu būt drošs, ka par svītrotajām lapām jums nesankcijas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast dažas no labākajām WordPress 404 kļūdu lapām. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā novērst kļūdu, izveidojot datu bāzes savienojumu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map