8 labākie WordPress drošības spraudņi, salīdzinot (2020)

Labākie WordPress drošības spraudņi


Vai vēlaties saglabāt savu WordPress vietni drošu? Lieliska ideja! Tā kā WordPress ir vispopulārākā vietņu platforma, to bieži mērķē ļaunprātīgi hakeri un surogātpasta izplatītāji.

Diemžēl daudzi vietņu īpašnieki nonāk lamatās, domājot par hakeriem, kuru mērķauditorija ir tikai lielie uzņēmumi vai populārie emuāri, tāpēc viņi nenovērtē, cik svarīgi ir nodrošināt savas vietnes drošību. Bet patiesībā hakeri uzbrūk vietnēm ne tikai tāpēc, ka zog personas datus un veido atpakaļsaišu, bet arī tikai izklaidei.

Citiem vārdiem sakot, ja jums ir maza vietne, tas negarantē, ka jūsu vietne ir pasargāta no ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Ja neveicat drošības pasākumus, lai novērstu uzbrukumus, jūs ļaujat sliktajiem puišiem iznīcināt jūsu meklēšanas rangu un tiešsaistes biznesu.

Labākais veids, kā nodrošināt savas vietnes drošību, ir vietnes instalēšana WordPress drošības spraudnī.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim populārākos WordPress drošības spraudņus, lai palīdzētu jums atrast labākos savas vietnes WordPress drošības spraudņus.

Kāpēc jāizmanto WordPress drošības spraudnis?

Nodrošināt savas WordPress vietnes drošību var būt sarežģīti, it īpaši, ja neesat WordPress eksperts. Bet ar pareizo WordPress drošības spraudni jums nav jāiedziļinās savas vietnes drošības uzturēšanas tehniskajās prasībās.

Labam WordPress drošības spraudnim jābūt ar šādām funkcijām:

 • Ugunsmūris: Ugunsmūri uzrauga visu jūsu vietnes trafiku un filtrē neaizsargātus robotprogrammatūras, pirms tie sasniedz jūsu vietnes serveri.
 • Skenēt: Ieteicams regulāri skenēt vietni, lai atrastu ļaunprātīgu programmatūru vai citus iespējamus draudus.
 • Nosaka: Labam drošības spraudnim jāgarantē ļaunprogrammatūras noņemšana un labojumi vietnē, ja jums uzbrūk.

1. Sucuri

sučuri

Sucuri ir pilnīgs vietnes drošības risinājums un viens no labākajiem WordPress spraudņiem. Tas aizsargā jūsu vietni no ļaunprātīgas programmatūras, brutālu spēku uzbrukumiem un citām iespējamām ievainojamībām.

Kad esat aktivizējis Sucuri, visa jūsu vietnes datplūsma iet caur viņu CloudProxy serveriem, un katrs pieprasījums tiek skenēts, lai filtrētu ļaunprātīgus pieprasījumus. Sakarā ar to Sucuri var samaziniet servera slodzi un uzlabojiet vietnes veiktspēju neļaujot ļaunprātīgai trafikai sasniegt jūsu serveri.

Tas aizsargā jūsu vietni pret SQL injekcijām, XSS un visiem zināmajiem uzbrukumiem. Turklāt viņi proaktīvi ziņo par iespējamiem drošības draudiem arī WordPress galvenajai komandai un trešo personu spraudņiem..

Papildus visu uzbrukumu bloķēšanai daži citi veidi, kā Sucuri aizsargā jūsu vietni, ir:

 • Tā pretvīrusu pakotne ik pēc 4 stundām uzrauga jūsu vietni, lai nodrošinātu, ka jūsu vietnē nav iespējamo ievainojamību un ļaunprātīgas programmatūras.
 • Tajā tiek uzskaitīts viss, kas notiek jūsu vietnē, ieskaitot failu izmaiņas, pēdējo pieteikšanos, neveiksmīgos pieteikšanās mēģinājumus un daudz ko citu …
 • Tas ļauj veikt servera skenēšanu, lai aizsargātu jūsu vietni no apdraudētām un servera līmeņa infekcijām.

Sāciet darbu ar Sucuri šodien.

Piezīme: mēs izmantojam Sucuri savai vietnei un ļoti to iesakām.

2. StackPath

stackpath-drošība

StackPath galvenokārt pazīstams kā CDN (satura piegādes tīkls), kas ļauj zibens ātrumā piegādāt savu vietni no visas pasaules. Bet StackPath piedāvā arī pilnīgu jūsu vietnes drošību, tā faktiski ir pasaulē pirmā drošās malas platforma.

StackPath piedāvā platformas mēroga DDoS aizsardzību. Viņu uzlabotā arhitektūra identificē un novirza DDoS uzbrukumus stratēģiskās izlietnēs, visiem StackPath piedāvājumiem ir 3. un 4. slāņa DDoS aizsardzība, un aizsardzība ir sadalīta ģeogrāfiski.

StackPath tīkls ir paredzēts arī jaunu draudu aizstāvēšanai, kad tie parādās, nodrošinot tīkla līmeņa šifrēšanu, tīkla skenēšanu, kā arī aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Taču drošība nav StackPath papildinājums, kas ir otrkārt, tā ir pirmās kārtas prioritāte.

StackPath spraudnis ne tikai nodrošinās jūsu vietnes drošību un aizsardzību pret uzbrukumiem, bet arī krasi paātrinās jūsu vietni..

Sāciet darbu ar StackPath jau šodien.

3. Vietnes bloķēšana

vietne

SiteLock ir vēl viens populārs vietņu drošības risinājums, kas piedāvā DDoS aizsardzību, ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un daudz ko citu. Tas ir aprīkots ar visām nepieciešamajām funkcijām, kas nepieciešamas vietnes drošībai.

Tas ir viens no ātrākajiem vietņu skenēšanas risinājumiem, kas automātiski atrod, labo un novērš ievainojamības, nodrošinot mieru, ko esat pelnījis.

Katru dienu SiteLock skenē jūsu WordPress motīvus, spraudņus un failus iespējamām ievainojamībām, kas var izraisīt vietņu melno sarakstu vai sliktu apmeklētāju pieredzi.

Ja jūsu vietnē tiek atrasta ļaunprātīga programmatūra, vietne Locock to automātiski novērš un paziņo jums par to. Balstoties uz detalizētu skenēšanas ziņojumu, jūs varat nekavējoties rīkoties, lai aizsargātu savu vietni.

Izmantojot viņu tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri, jūs varat atšķirt cilvēku trafiku no robotprogrammatūras trafika un aizsargāt savu vietni no robotiem un uzbrukumiem, bloķējot tos pirms viņi sasniedz jūsu vietni.

Sāciet darbu vietnē SiteLock jau šodien.

4. Jetpack drošība

reaktīvo paciņu drošība

Jetpack ir populārs all-in-one spraudnis drošībai, veiktspējai un vietnes pārvaldībai ar vairāk nekā 5 miljoniem aktīvu instalāciju. Šajā labi zināmajā Automattic spraudnī ir arī vietņu dizaina iespējas, kā arī automatizēti mārketinga rīki.

Koncentrējoties uz drošību, Jetpack uzrauga jūs WordPress vietni un brīdina jūs brīdī, kad tā atklāj, ka jūsu vietne ir pārtraukta, un aizsargā jūsu vietni pret brutāla spēka pieteikšanās uzbrukumiem, surogātpastu un kaitīgām ļaunprātīgas programmatūras injekcijām..

Pie citām drošības funkcijām pieder:

 • Droša autentifikācija: Nodrošina drošu autentifikāciju, izmantojot WordPress kontus.
 • Atjauninātie spraudņi: Nodrošina visu jūsu spraudņu automātisku atjaunināšanu un masveida pārvaldību.
 • Vietnes darbība: Ērti organizētā hronoloģiskā notikumu sarakstā varat ērti redzēt visas savas vietnes aktivitātes.

Izmantojot spraudņa premium versiju, jūs iegūstat arī vietņu dublējumus, atjaunināšanu ar vienu klikšķi, ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, automātisku komentāru filtrēšanu un surogātpasta sūtīšanu un daudz ko citu..

Bet tā kā Jetpack ir tik ļoti uzpūsts ar funkcijām, sākot no drošības līdz mārketingam, daudziem cilvēkiem šķiet, ka spraudnis faktiski var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Sāciet darbu ar Jetpack šodien.

5. Wordfence drošība

Wordfence

Wordfence ir viens no visaptverošākajiem pieejamajiem WordPress drošības spraudņiem. Spraudņa bezmaksas literārā versija ir pieejama oficiālajā WordPress spraudņu krātuvē. Bezmaksas spraudnis nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri, ļaunprātīgas programmatūras skeneri un aizsardzību pret brutāliem uzbrukumiem. Ar vairāk nekā 2 miljoniem aktīvu instalāciju tas ir vispopulārākais WordPress drošības spraudnis.

Wordfence uzrauga brutālu spēku uzbrukumus un bloķē visus mēģinājumus pēc pārāk daudziem pieteikšanās mēģinājumiem. Labākas drošības labad varat izslēgt ikvienu, kurš izmanto nederīgu lietotājvārdu, un pat iespējot divfaktoru autentifikāciju.

Izmantojot savu valsts bloķēšanas funkciju, jūs varat apturēt uzbrukumus un satura zādzības, kuru izcelsme ir noteiktā ģeogrāfiskajā reģionā. Balstoties uz modeļa atbilstību un IP diapazoniem, jūs varat bloķēt visus ļaunprātīgos tīklus un cilvēka darbības, kas izskatās aizdomīgas.

Tas ļauj jums pārbaudīt jūsu IP adreses reputāciju, lai jūs varētu pārliecināties, vai klientu e-pasti nav atzīmēti kā mēstules.

Wordfence mīnuss ir tas, ka tas darbojas uz jūsu paša servera, nevis ir mākonis balstīts pakalpojumu sniedzējs.

Varat arī apskatīt iThemes Security vs. Wordfence.

Sāciet darbu ar Wordfence jau šodien.

6. BulletProof drošība

Ložu necaurlaidīga drošība

BulletProof drošība ir vēl viens populārs WordPress drošības spraudnis, kas ļauj skenēt jūsu vietni ļaunprātīgai programmatūrai, iestatīt ugunsmūrus, dublēt datu bāzi un veikt citas darbības.

Tas nāk ar viena klikšķa automātiskās iestatīšanas vedni, kas ļauj viegli palaist spraudni bez garlaicīgas manuālas iestatīšanas vai konfigurēšanas. Pēc iestatīšanas spraudnis automātiski atrod un reālā laikā novērš drošības draudus.

Tomēr tiek ieteikts pēc iestatīšanas skenēt jūsu vietni, lai atrastu visus iepriekš esošos hakeru failus vai kodu. Visi nākotnē instalētie spraudņi vai motīvi tiks pārbaudīti reālajā laikā.

Ar savu IP balstīto ugunsmūri jūs varat aizsargāt visus spraudņus no publiskas piekļuves un izmantošanas.

BulletProof drošība varētu būt labākā izvēle jums, ja jums ir ierobežots budžets. Par vienreizēju maksu 69,95 USD jūs varat instalēt spraudni neierobežotās vietnēs. Pēc pirkuma jūs saņemat bezmaksas jauninājumus un atbalstu visa produkta kalpošanas laikā.

Sāciet darbu ar BulletProof Security Pro jau šodien.

7. iThemes drošība

iThemes drošība

iThemes Security, agrāk pazīstama kā labāka WP drošība, sniedz jums vairākus veidus, kā nodrošināt WordPress vietnes aizsardzību.

Tas aizsargā jūsu vietni no brutālu spēku uzbrukumiem, ierobežojot neveiksmīgu pieteikšanās mēģinājumu skaitu. Jūs varat saņemt brīdinājumus pa e-pastu, lai saņemtu paziņojumus par visiem jaunākajiem failu atjauninājumiem, lai jūs zināt, vai jūsu vietne ir uzlauzta.

Balstoties uz jūsu iestatītajiem ierobežojumiem, iThemes Security izslēdz jebkuru aizdomīgu IP, kas skenē jūsu vietnes ievainojamības. Jūs pat varat iestatīt prombūtnes režīmu savai vietnei, lai padarītu WordPress informācijas paneli nepieejamu, ņemot vērā iestatījumus.

Turklāt jūs varat ieplānot datu bāzes dublēšanu vēlamajiem ārpus vietnes glabāšanas mērķiem.

Dažas citas funkcijas, kuras jums noderēs, ir:

 • Divfaktoru autentifikācija, kas jūsu vietnei piešķir papildu aizsardzību.
 • Lietotāju drošības pārbaude, lai pārskatītu atsevišķas lietotāja aktivitātes.
 • Paziņojiet jums, ja ir novecojušas tēmas vai spraudņi un ja ir kādas kritiskas problēmas, kas jānovērš.

Sāciet darbu ar iThemes Security jau šodien.

8. Viss vienā WP drošība & Ugunsmūris

viss vienā wp drošība un ugunsmūris

Viss vienā WP drošība & Ugunsmūris ir bezmaksas WordPress drošības spraudnis, kas jūsu vietnes drošību pārceļ pilnīgi jaunā līmenī. Pats labākais šajā spraudnī ir tas, ka visas tā funkcijas ir klasificētas kā pamata, vidējas vai uzlabotas, kas ikvienam ļauj ērti iespējot funkciju grupu, neizjaucot vietni.

Drošības stipruma mērītāju var atrast tieši WordPress informācijas panelī. Tas informē jūs par to, cik droša jūsu vietne ir balstīta uz drošības punktu vērtēšanas sistēmu. Spraudnis tiek piegādāts arī kopā ar citu informācijas paneļa logrīku, kurā ieteikts iespējot noteiktas vietnes funkcijas, lai sasniegtu minimāli pieņemamu drošības līmeni.

Sāciet darbu ar pakalpojumu All In One WP & Ugunsmūris šodien.

Kurš ir labākais WordPress drošības spraudnis?

Pēc WordPress labāko spraudņu salīdzināšanas mēs esam secinājuši, ka Sucuri ir labākais WordPress drošības risinājums jūsu vietnei. Tas ir aprīkots ar visām funkcijām, kas jums kādreiz būs vajadzīgas no vietnes drošības risinājuma, ieskaitot vietņu skenēšanu, DNS līmeņa ugunsmūrus un satura piegādes tīklu (CDN). Tāds rīks kā vietnes drošības skeneris būtu diezgan noderīgs, lai uzzinātu jūsu vietnes drošības pašreizējo statusu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, jums jāizlasa galīgais WordPress drošības ceļvedis.

Bonuss: Iepazīstieties ar labāko WordPress dāvanu spraudni.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos jūsu vietnes WordPress drošības spraudņus.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities izlasīt arī labākos savas vietnes WordPress rezerves spraudņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map