8 labākie WordPress klikšķi uz Tweet spraudņiem (salīdzināti un pārskatīti)

labākais WordPress noklikšķiniet uz čivināt lodziņa spraudņi


Vai vēlaties WordPress ziņām un lapām pievienot pogu noklikšķināt, lai čivināt? Twitter pievienošana sava sociālā medija mārketinga stratēģijai var būt lieliska ideja, lai sasniegtu milzīgu mērķauditorijas grupu.

Pievienojot pogu “noklikšķināt, lai čivināt”, jūs varat atvieglot lasītājiem jūsu satura kopīgošanu Twitter.

Šodienas rakstā mēs jums parādīsim dažus no stilīgākajiem spraudņiem, kas noklikšķina uz čivināt. Pārbaudīsim tos.

1. Sociālā karš

sociālā karš, spraudņi “noklikšķini, lai čivināt”

Sociālais karš ir viens no populārākajiem sociālās apmaiņas WordPress spraudņiem, kas ļauj jūsu vietnē pievienot čivināt pogu. Izmantojot Sociālo karu, jums pat ir jāizveido skaisti ievietoti sīkrīku cipari, lai cilvēkiem būtu vieglāk kopīgot noteiktu jūsu ziņas vai lapas daļu..

Tviteriem varat pievienot arī lielu attēlu kopsavilkuma karti un iespējot automātiski pievienot iespēju via @ (lietotājvārds). Papildus pogai “noklikšķini, lai čivināt” vari pievienot arī skaistas un vieglas pielāgojamas sociālās koplietošanas pogas. Tas arī ļauj jums pilnībā kontrolēt saturu, kuru apmeklētāji vēlas kopīgot.

Sākot no krāsas maiņas līdz lieluma pielāgošanai, jūs varat darīt visu, lai tā izskatās pievilcīga jūsu apmeklētājiem.

2. Monarhs

Monarhs, noklikšķiniet uz čivināt, sociālās kopienas spraudņi

Monarhs ir izcils sociālās koplietošanas spraudnis, kas ļauj izveidot satriecošu pogu noklikšķināt, lai čivināt. Šim spraudnim ir vairāk nekā 35 dažādas sociālā tīkla iespējas. Jūs varat izvēlēties sev tīkamo un pēc tam pievienot viņu kopīgošanas pogas ziņām un lapām.

Monarhs piedāvā 5 dažādas vietas, kur varat pievienot savas pogas. Tas var būt virs vai zem jūsu satura, jūsu multivides failos, kā uznirstošais logs vai “fly-in”. Uznirstošie logi un uzlidojumi ir 6 dažādos stilos, tāpēc jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko.

Jums ir arī iespēja pielāgot savas pogas izmēru un formu. Ja vēlaties, jūs pat varat pievienot pogas kursorplānošanas efektus. Bez tam jūs varat izlīdzināt savas pogas, parādīt tīkla nosaukumus un sabiedriskos datus, ievietot pogas logrīku apgabalā. Monarhs ir arī viens no labākajiem WordPress Pinterest spraudņiem.

3. Sociālā dalība & Kumode Pro

Sociālā dalība un skapītis

Sociālā daļa & Kumodes spraudnis ir pilnībā reaģējošs un all-in-one sociālās koplietošanas spraudnis, kas atvieglo jūsu satura kopīgošanu. Tas nāk ar 60 dažādām sociālās platformas iespējām. Tas nozīmē, ka tai ir gandrīz visas iespējas, par kurām varat padomāt.

Spraudnis piedāvā arī lieliskas iespējas, lai atvieglotu reklāmguvumus, izmantojot sociālā skapīša funkciju. Jums ir vairākas iespējas, lai parādītu savas kopīgošanas pogas, piemēram, tipiska čivināšanas poga, noklikšķiniet uz twīta opcija un daudz kas cits. Pogas ir divu dažādu stilu: vertikālas un horizontālas.

Komponents Visual, kas nāk ar spraudni, ļauj ērti izveidot pogu. Bez tam, jums ir CSS3 hover efekti, reālistisks akciju skaits, sociālā skapīša īskodu ģenerators un vēl daudz vairāk. Kopumā šis spraudnis ir ideāls, lai palielinātu jūsu sociālās daļas.

4. Mashshare

Mashshare, spraudņi, kas noklikšķina uz tweet

MashShare ir vēl viens pārsteidzošs WordPress sociālais spraudnis, kas īpaši izveidots, lai ļautu savai vietnei pievienot kopīgošanas pogas. Izmantojot šo spraudni, jūs varat kopīgot saturu tādās sociālajās platformās kā Twitter, Facebook, Pinterest utt.

Mashshare piedāvā pārsteidzošas pielāgošanas iespējas, lai jūs varētu to izmantot, lai veidotu pogas tā, kā vēlaties. Mainot noklusējuma krāsas, fontus, formu un izmēru, jūs varat darīt daudz, lai tie izskatās pievilcīgi.

Ja vēlaties parādīt saņemto akciju skaitu, arī tas ir iespējams. Lai padarītu to atsaucīgu dažādos ekrāna izmēros, varat izmantot atsevišķas pozīcijas, lai novietotu pogas.

5. Sociālais mopsis

Sociālais mopsis, noklikšķināt, lai čivināt spraudņi

Sociālais mopsis ir vēl viens sociālās koplietošanas spraudnis. Atbalstot vairāk nekā 14 sociālo tīklu platformas, šajā spraudnī ir viss nepieciešamais, lai mudinātu apmeklētājus dalīties ar jūsu saturu.

Lai pievienotu pogas, varat izmantot 5 dažādus stilus, ko piedāvā spraudnis. Tās var būt gan iespraustās pogas, gan peldošās kopīgošanas pogas, gan uznirstošie logi, gan mobilās lipīgās pogas. Jums ir arī iespēja paslēpt vai parādīt savu sociālo kontu.

Spraudnis ļauj iestatīt noteiktu numuru, un, sasniedzot to, tas automātiski sāks parādīt jūsu daļu skaitu. Ja kādreiz pazaudējat skaitļus tehniskas kļūdas dēļ, spraudnis ļauj tos atgūt, neizlaižot nevienu vienību.

6. Easy Social Share pogas

Pogas Easy Social Share, Pinterest spraudņi

Pogas Easy Social Share ir vēl viens pārsteidzošs sociālās kopienas spraudnis, kas ir ielādēts ar pārsteidzošām funkcijām. Izmantojot šo spraudni, jūs varat ne tikai ļaut lietotājiem ērti kopīgot jūsu saturu, bet arī pievienot sociālo koplietošanas skaitītāju un sekot saņemto kopīgošanas reižu skaitam..

Varat arī izvēlēties vienu no 55 skaistajām veidnēm un izmantot personīgo veidņu veidotāju, lai pielāgotu to izskatu. Spraudnis piedāvā vairāk nekā 50 sociālo tīklu iespēju. Tātad jūs varat brīvi izvēlēties savu iecienīto platformu un savai vietnei pievienot tās pogu.

Ar jaunāko atjauninājumu Easy Social Share Buttons ir kļuvis saderīgs ar GDPR un jauno Gūtenberga bloka redaktoru. Varat arī izmantot to kopā ar citiem uzlabotajiem spraudņiem un lielāko daļu populāro motīvu, neuztraucoties par saderības problēmu.

7. WP sociālā koplietošana

WP sociālā koplietošana

WP sociālā koplietošana ir bezmaksas sociālās koplietošanas spraudnis, kas ļauj ziņām un lapām pievienot dažas āķīgas kopīgošanas pogas. Spraudnis šobrīd piedāvā Facebook, Twitter, Linkedin, Xing, Reddit un Pinterest kopīgošanas pogas, un jūs varat tos pievienot savām ziņām, lapām, kā arī visiem pielāgotajiem ziņu veidiem..

Šis spraudnis izmanto CSS 3, lai izveidotu pogas bez attēliem. Visas šīs pogas ir ļoti atsaucīgas, kas nozīmē, ka tās lieliski izskatās visās ierīcēs.

Pēc pogu pievienošanas savai vietnei jūs varat tās viegli pārkārtot, ja vēlaties. Pats labākais ir tas, ka jūs varat pievienot pogas visur, kur vēlaties, vietnē. Tam ir arī iespējas pievienot tekstu tieši pirms jūsu pogām.

8. Labāk noklikšķiniet uz Tweet

labāk noklikšķināt, lai čivināt

Labāk noklikšķiniet, lai čivinātu ir vēl viens pārsteidzošs bezmaksas WordPress spraudnis, kas padara jūsu satura kopīgošanu Twitter ļoti vienkāršu. Tāpat kā norāda nosaukums, arī ar šo spraudni jūs varat tweet savu saturu ar vienu klikšķi.

Jūs varat izveidot tweetable saturu, izmantojot spraudņa ģenerēto īso kodu vai izmantojot Gutenberg redaktoru. Varat izmantot pogas, lai ļautu apmeklētājiem tvītot saiti uz kādu no jūsu saturiem vai pamudinātu viņus tvītēt tā sadaļu.

Vienkārši ievietojiet tweet pogu sadaļā, kas, jūsuprāt, ir tweet, un jūsu saturs ir gatavs kopīgošanai. Varat arī noformēt pogas, izmantojot piemaksu papildinājumi pieejams spraudnim.

Šie ir daži no labākajiem spraudņiem, kas noklikšķina uz čivināt, kurus varat izmantot savā vietnē. Jums varētu būt interese arī par mācībām kā pievienot noklikšķiniet uz tweet lodziņiem jūsu WordPress ziņojumā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map