9 labākie SEO rīki, lai ātri palielinātu jūsu vietnes trafiku!

salīdzināti labākie SEO rīki


Vai vēlaties no meklētājprogrammām piesaistīt mērķtiecīgāku datplūsmu uz jūsu vietni? Izmantojot pareizos SEO rīkus, jūs varat pārtraukt minējumus un sākt tērēt laiku un resursus tam, kas patiesībā darbojas, lai palielinātu organisko satiksmi.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem labākajiem SEO uzraudzības rīkiem, kas katram tirgotājam vajadzētu būt viņu rīklodziņā.

SEO rīku izmantošana vietnes trafika palielināšanai

Meklētājprogrammu optimizācija var būt sarežģīta, it īpaši mainīgo meklētājprogrammu algoritmu dēļ.

Izmantojot pareizo SEO uzraudzības rīku komplektu, jūs varat palielināt vietnes trafiku, neskatoties uz pastāvīgajām algoritma izmaiņām.

Piemērotu SEO analīzes rīku izmantošana:

 • atklāt iespējas organiskai satiksmes izaugsmei
 • novērst vietnes nepilnības, kas varētu kaitēt jūsu meklēšanas rangam
 • analizēt un optimizēt savas kampaņas
 • paātriniet vispārējo SEO procesu

Apskatīsim dažus no labākajiem SEO analīzes rīkiem, kas palīdz palielināt vietnes trafiku.

1. SEMrush

semrush

SEMrush ir universāls SEO audita rīks, kas ļauj revidēt SEO iespējas un apkopot konkurentu ieskatu, lai palielinātu vietnes trafiku..

Izmantojot SEMrush, jūs varat identificēt svarīgus savas vietnes dabiskos atslēgvārdus, kuriem ir viegli piekļūt, vietnes, no kurām varat izveidot atpakaļsaišu, apkopot zīmolu pieminējumus reklāmas iespēju izmantošanai un vēl daudz ko citu..

Dažas no galvenajām SEMrush funkcijām, kuras jums šķitīs ļoti noderīgas, ir:

 • Lapā SEO pārbaudītājs
 • Retrospektīvie revīzijas rīki
 • PPC atslēgvārdu rīks
 • Satura analizators
 • Un vēl…

Sāciet darbu ar SEMrush šodien.

2. Ahrefs

ahrefs

Ahrefs ir vēl viens SEO komplekts, kas nāk ar dažādiem SEO analīzes rīkiem, lai uzlabotu meklēšanas klasifikāciju un palielinātu dabisko datplūsmu. Izmantojot Ahrefs, jūs iegūstat detalizētu organiskās meklēšanas pārskatu, kas parāda precīzus atslēgvārdus, kurus jūsu konkurenti klasificē meklēšanas rezultātos. Tas arī sniedz jums atslēgvārdu idejas, kuras varat atlasīt, lai palielinātu meklēšanas atklājumu un zīmola ekspozīciju.

Tā atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks ir īsts dārgakmens katram SEO ekspertam. Vienkārši ievietojiet vietrādi URL viņu vietnes pārvaldnieka rīkā, un jūs atradīsit vērtīgu SEO metriku par saiti.

Citas noderīgas Ahrefs funkcijas ir to satura izpētes rīks un ranga izsekotāja rīks, kas palīdz atrast attiecīgi efektīvus satura un atrašanās vietas noteikšanas ranžēšanas pārskatus..

Sāciet darbu ar Ahrefs šodien.

3. Google Analytics

google analytics

Google Analytics var izmantot kā SEO uzraudzības rīku, taču tas ir svarīgi, ja vēlaties maksimāli izmantot savus SEO centienus. Google Analytics sniedz jums ieskatu par svarīgiem datiem, piemēram, parasto trafiku, trafika avotiem, atlēcienu līmeni, laiku vietnē, lapas ātrumu un citu..

Visa šī informācija ļaus jums viegli redzēt, kas darbojas jūsu vietnē, un kas ne, un sniegs ieskatu, kā uzlabot SEO, palielināt trafiku uz jūsu vietni un palielināt reklāmguvumus..

Google Analytics ir pilnīgi bezmaksas un viegli savienojams ar jūsu vietni. Turklāt, sasaistot savu Google Analytics kontu ar Google Search Console (šī saraksta numurs 7), savos Google Analytics pārskatos iegūsit vēl vērtīgāku informāciju, piemēram, atslēgvārdus, kurus cilvēki izmanto jūsu vietnes atrašanai, jūsu vietnes klātbūtni Google meklēšanas rezultāti un daudz kas cits.

Sāciet darbu ar Google Analytics jau šodien.

4. Rauga SEO

rauga SEO

Yoast SEO ir viens no labākajiem SEO spraudņiem, kas ļauj jums viegli optimizēt WordPress vietni, lai meklētājprogrammu klasifikācija būtu labāka..

Atšķirībā no citiem WordPress SEO spraudņiem, Yoast SEO liek jums izvēlēties sava emuāra uzmanības centrālo atslēgvārdu un pēc tam pārliecinieties, vai esat to pareizi izmantojis lapā. Yoast SEO jūsu SEO redaktorā parāda SEO fragmentus. Tādā veidā jūs varat viegli rediģēt meta aprakstu, lai uzlabotu vidējo klikšķu skaitu meklēšanas rezultātos.

Īsumā Yoast SEO rūpējas par visu jūsu vietnes SEO tehnisko optimizāciju.

Sāciet darbu ar Yoast SEO jau šodien.

5. BuzzSumo

buzzsumo

BuzzSumo ļauj analizēt, kāda veida saturs jebkurai tēmai ir vislabākais, un sadalīt veiktspēju pēc dažādiem rādītājiem vietnēs, atslēgvārdos utt. Sākumā ievadiet atslēgvārdu meklēšanas lodziņā un pēc tam atklājat, kāds saturs tam vislabāk atbilst..

Izmantojot BuzzSumo, jūs varat arī atrast galvenos ietekmētājus sava satura reklamēšanai, lai jūs varētu uzrunāt viņus, izmantojot e-pasta kontaktinformāciju.

Lai atrastu augstas veiktspējas virsrakstu, jums vienkārši jāievada tēma, pie kuras strādājat. Tas jums sniegs visu populārāko tēmas nosaukumu sarakstu, kas sarindots pēc sociālo akciju skaita.

Varat izveidot brīdinājumus par visiem atslēgvārdiem, kas saistīti ar jūsu zīmolu, tādējādi nodrošinot jums jaunāko un tendenciozo saturu.

Sāciet darbu ar BuzzSumo šodien.

6. Moz Pro

moz

Moz Pro ir pilnīgs SEO komplekts, kas ietilpst komplektācijā ar dažādiem SEO audita rīkiem, lai palīdzētu uzlabot meklēšanas rangu.

Katrā Moz Pro plānā ir MozBar piemaksa – SEO audita rīkjosla pārlūkam Chrome. Rīkjosla sniedz tūlītēju metriku, skatot jebkuru lapu vai SERP (meklētājprogrammu rezultātu lapas).

Izmantojot tā atvērto vietnes pārlūku, jūs varat atklāt atpakaļsaišu iespējas un identificēt potenciāli neaizsargātās vietnes saites, lai jūs tās varētu noņemt.

Tas arī pārmeklē un revidē jūsu vietnes ar ievainojamības problēmām, kas neļauj apmeklētājiem pārmeklēt jūsu vietni, nodrošinot mieru.

Sāciet darbu ar Moz Pro šodien.

7. Google meklēšanas konsole

google meklēšanas konsole

Google meklēšanas konsole ir viens no labākajiem bezmaksas SEO rīkiem, kas sniedz detalizētu ieskatu par jūsu vietnes veiktspēju Google meklēšanas rezultātos. Izmantojot Google Search Console, varat noteikt, kā Google skata jūsu vietni, un optimizēt tās veiktspēju meklēšanas rezultātos. Piemēram, jūs varat identificēt:

 • meklēšanas vaicājumi, kas izraisīja seansus un klikšķus Google
 • ierīci, kuru klienti izmanto Google, lai atklātu jūsu vietni
 • klienta ģeogrāfiskā atrašanās vieta
 • galvenās lapas, caur kurām apmeklētāji ienāca jūsu vietnē

Lai veiktu turpmāku analīzi, varat savienot savu Search Console ar savu Google Analytics kontu. Tādā veidā jūs varat importēt savus Google Search Console datus pakalpojumā Google Analytics un analizēt un uzlabot SEO kampaņas.

Sāciet darbu ar Google Search Console jau šodien.

8. Atbildiet sabiedrībai

atbildēt sabiedrībai

Atbildēt sabiedrībai ir bezmaksas rīks, kas palīdz noteikt jautājumus, kurus jūsu mērķauditorija meklē Google. Veidojot saturu, varat uzrakstīt atbildes uz šiem būtiskajiem jautājumiem, lai jūsu saturs tiktu parādīts rezultātos, kad kāds veic meklēšanu tīmeklī.

Atbilde sabiedrībai ģenerē daudz dažādu satura ideju, pamatojoties uz jūsu ievadīto atslēgvārdu. Pēc tam, kad esat saņēmis atbilstošas ​​tēmas, varat atlasīt mazāk konkurētspējīgas idejas.

Atbildēt sabiedrībai ir lielisks prāta vētras rīks, kas ļauj jums izveidot saturu, kas, visticamāk, tiks lasīts, koplietots un, pats galvenais, ienes jūsu vietnē mērķtiecīgu organisko trafiku..

Sāciet darbu ar atbildi sabiedrībai šodien.

9. MonsterInsights

monsterinsights

MonsterInsights ir labākais WordPress Google Analytics spraudnis, kas ļauj jums viegli izsekot SEO kampaņu veiktspējai. Izmantojot MonsterInsights, jūsu vietnes savienošana ar Google Analytics ir ļoti vienkārša. Uz iestatiet Google Analytics, izmantojot WordPress, viss, kas jums jādara, ir aktivizēt spraudni un veikt dažus klikšķus, nepieskaroties vienai koda rindai.

Zemāk ir aprakstīti daži veidi, kā jūs var izmantot MonsterInsights, lai izsekotu jūsu vietnes SEO veiktspējai.

 • Uzraugiet izmaiņas dabiskajā datplūsmā, lai jūs varētu nākt klajā ar stratēģijām, kā to palielināt.
 • Izsekojiet lapai raksturīgo SEO veiktspēju un nosakiet, kas darbojas un kas ne.
 • Izsekojiet meklēšanas vaicājumus, lai saprastu šo atslēgvārdu atbilstību jūsu lapām.
 • Novērtējiet savu lapu piesaisti un noskaidrojiet, vai jūsu saturs palīdz atrisināt apmeklētāju problēmu.
 • Novērtējiet savas vietnes draudzīgumu mobilajām ierīcēm
 • Izmēra vietnes ātrumu

Papildus SEO veiktspējas izsekošanai, MonsterInsights jums ļauj ērti iespējot dažādas Google Analytics izsekošanas funkcijas, piemēram, e-komercijas izsekošana, veidlapu izsekošana, reklāmas izsekošana, utt. Turklāt WordPress informācijas panelī varat pārskatīt savas vietnes kopējo veiktspēju, nepiesakoties savā Analytics profilā.

Sāciet darbu ar MonsterInsights jau šodien.

Vai vēlaties sākt ar bezmaksas versiju? Izmēģiniet MonsterInsights Lite.

Kā izmantot labākos SEO rīkus, lai palielinātu vietnes trafiku

Tagad, kad esam apskatījuši dažādus SEO analīzes rīkus, ir pienācis laiks izlemt, kuru no tiem izmantot, lai palielinātu datplūsmu.

SEMrush ir labākais all-in-one SEO ziņošanas rīks kas palīdz jums atrast saites veidošanas iespējas, veikt vietnes auditu, ranga izsekošanu un daudz ko citu.

Kad runa ir par klātienes SEO optimizācija, Rauga SEO ir labākais risinājums jūsu vietnei. Izmantojot Yoast SEO, jūs varat pārstāt uztraukties par SEO tehniskajām īpašībām un viegli sākt optimizēt savas lapas.

Ja jūs meklējat Google Analytics spraudni vietnei analizēt jūsu SEO veiktspēju, meklēt ne tālāk kā MonsterInsights. MonsterInsights padara Google Analytics iestatīšanu vienkāršu jūsu WordPress vietnēm.

Pārbaudiet arī mūsu rakstu par WordPress veiktspēju un ātrumu un, lai iegūtu labākus rezultātus, pārbaudiet vietnes ātrumu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos SEO rīkus, lai palielinātu vietnes trafiku.

Izmantojot labākos WordPress svina paaudzes spraudņus, jūs varat eksponenciāli paplašināt savu e-pastu sarakstu un pēc iespējas labāk izmantot e-pasta mārketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map