9 labākie WordPress datu vizualizācijas spraudņi (salīdzināti)

labākie datu vizualizācijas spraudņi


Vai jūs meklējat veidu, kā interesantākā veidā parādīt datus savā vietnē?

Tad jūs varētu vēlēties apskatīt datu vizualizācijas spraudni. Datu vizualizācijas spraudņi palīdz jums parādīt savus datus sektoru diagrammu, diagrammu, piktogrammu, krāsainu diagrammu vai pat infografiku veidā..

Lai gan tirgū ir pieejami simtiem opciju, nav iespējams pārbaudīt katru no tām, lai izvēlētos savai vietnei piemērotāko.

Tāpēc mēs esam izveidojuši labāko datu vizualizācijas spraudņu sarakstu, kas satur gan premium, gan bezmaksas opcijas.

Datu vizuālā attēlojuma priekšrocības

Datu attēlošanai vizuālā formā var būt vairākas priekšrocības. Šeit ir daži no tiem.

 • Lietotāji var ātrāk uztvert informāciju, neiedziļinoties pārāk detalizēti.
 • Tas vienkāršo sarežģītus datus, lai tos būtu viegli saprast, salīdzinot ar pārblīvētām izklājlapām un pārskatiem.
 • Vieglāk ir attēlot jauno tendenci un tās izmaiņas laika gaitā.

1. WPForms

WPForms aptauja un aptauju papildinājums

WPForms ir veidlapu veidotāja spraudnis, kas dažu minūšu laikā ļauj jums izveidot jebkāda veida veidlapas savai vietnei. Jūs varat to izmantot Aptaujas un aptaujas addon, lai izveidotu aptaujas un aptaujas un parādītu rezultātus reāllaikā.

Kad lietotājs ir iesniedzis aptauju, jūs varat piedāvāt skaistus pārskatus ar vislabākajām vizualizācijas iespējām. Tas var būt sektoru diagrammas, joslu diagrammas, līniju diagrammas (kas var būt gan vertikālas, gan horizontālas) un vairāk.

Tas arī piedāvā vairākas pārsteidzošas veidņu veidnes, kas palīdzēs ātri sākt.

Uzziniet vairāk par WPForms šeit.

2. Veicamas formas

briesmīgas formas

Formidable Forms ir vēl viens lielisks veidlapu veidotāju spraudnis, kas ļauj izveidot dažāda veida formas tikai ar dažiem klikšķiem. Varat arī to izmantot, lai parādītu savus datus diagrammu, diagrammu, statistikas utt. Veidā no veidlapas ierakstiem.

Vislabākais ir tas, ka jūs varat izmantot savāktos datus vai importēt, lai izveidotu skaistus grafikus un diagrammas.

Spraudnis piedāvā arī dažādus pielāgojamus izkārtojuma dizainus un veidņu veidnes. Katru veidlapu var pielāgot atbilstoši jūsu prasībām, pievienojot krāsu, polsterējumu, apmales un daudz ko citu. Bez sarežģījumiem varat arī importēt vai eksportēt izveidoto veidlapu uz savu vietni vai no tās.

Šeit ir vairāk par veidlapām.

3. Vizualizators Pro

Visualizer Pro, datu vizualizācijas spraudņi

Visualizer Pro ir vēl viens pārsteidzošs WordPress datu vizualizācijas spraudnis, kuru varat pārbaudīt. Izmantojot šo spraudni, jūs varat viegli izveidot pilnībā atsaucīgas un pielāgojamas tabulas un diagrammas, lai organizēti un pievilcīgi attēlotu savus datus. Šīs diagrammas un tabulas var rediģēt arī ar izcilu redaktoru.

Tas piedāvā 15 gatavus diagrammu veidus. Varat arī automātiski sinhronizēt datus ar bezsaistes failiem vai datu bāzēm. Varat arī importēt datus no savas datu bāzes. Šis spraudnis ir savietojams ar dažādām pārlūkprogrammām un labi izskatās visos ekrāna izmēros.

4. Vizuālās tabulas formatēšana

vizuālās tabulas formatēšanas spraudnis

Vizuālās tabulas formatēšana ir spraudnis, kas ļauj izveidot tabulas datu parādīšanai. Kad jūsu dati ir pievienoti, varat tos viegli pielāgot, pievienojot krāsas, lai tie izskatās pievilcīgāki.

Arī šīs tabulas atbalsta attēlus un saites. Tam ir arī 15 iepriekš definēti tabulas stili, tāpēc tā sākšana ir ātra un ērta.

5. WP datu tabulas

wpDataTables, datu vizualizācijas spraudņi

WP DataTables ir viens no labākajiem spraudņiem tabulu un diagrammu izveidošanai. Kad galds ir izveidots, jūs to varat viegli pielāgot, izmantojot priekšējo vai aizmugurējo daļu, izvēloties to, kurš jums ir vieglāk.

Ja vēlaties, varat ļaut lietotājiem rediģēt ievadītos datus. Tas pat piedāvā uzlabotas iespējas, piemēram, nosacītu formatēšanu, modernu filtrēšanu, kolonnu kopsummas aprēķināšanu utt. Lai izveidotu dinamiskas diagrammas, varat izmantot tādus izveides vedņus kā HighCharts, Chart.js vai Google Charts, un tas ļauj grupēt līdzīgas rindas kopā.

6. Datu tabulu ģenerators

Datu tabulu ģenerators ar Supsystic, datu vizualizācijas spraudņi

Datu tabulu ģenerators ļauj izveidot adaptīvu un pilnībā pielāgojamu tabulu un diagrammas bez kodēšanas. Šis spraudnis vislabāk darbojas kopā ar WooCommerce.

Spraudnis pilnībā atbalsta arī produkta atribūtus un kategorijas. Tabulā varat arī pievienot slejas, kurās attēlots jūsu produktu kopsavilkums, derīguma termiņš, cena, atsauksmes un daudz kas cits.

7. Iekļauts Google izklājlapu skatītājs

datu vizualizācijas spraudņi

Ar Iekļauts Google izklājlapu skatītājs, varat viegli pārvērst Google izklājlapā, CSV failā, MYSQL datu bāzē utt. saglabātos datus skaistā diagrammā vai diagrammā. Tas ļauj jums izveidot dažāda veida diagrammas, ieskaitot sektoru diagrammas, apgabala diagrammas, laika diagrammas utt.

Varat arī pārveidot savus datus tabulā, kurā vienlaikus var meklēt un šķirot. Turklāt jūs varat pievienot savu PDF, XLS vai DOC failu tiešo priekšskatījumu.

8. Sniega bumba

Sniega bumba

Sniega bumba ir vēl viens pārsteidzošs spraudnis, kas padara datu vizualizāciju WordPress vienkāršu. Izmantojot šo spraudni, jūs varat parādīt savus datus dažādos veidos, piemēram, attēlos, video, interaktīvos logrīkos, datu vizualizācijā un citur..

Tas atbalsta dažādus moduļu veidus, piemēram, joslu diagrammas, izkliedes diagrammas, salīdzināšanas slīdņus, satura rādītāju utt.

Tieši tā! Mēs ceram, ka jūs atradāt mūsu sarakstu ar labākajiem WordPress spraudņiem datu vizualizēšanai. Ja jums patika, iespējams, vēlēsities arī apskatīt labākos tabulas spraudņus savai WordPress vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map