9 labākie WordPress palīdzības dienesta spraudņi klientu atbalstam

labākie WordPress palīdzības dienesta spraudņi


Vai meklējat labākos WordPress palīdzības dienesta spraudņus? Lieliska ideja! Runājot par uzņēmuma vadību, galvenā prioritāte ir klientu atbalsts. Klienti, visticamāk, iegādāsies no jums, ja zina, ka var paļauties uz jums pēc palīdzības.

Tā kā mēs arī esam noderīgi, mēs esam izveidojuši 9 labāko WordPress palīdzības dienesta spraudņu sarakstu, lai jums sniegtu klientu atbalstu. Iepazīstieties ar zemāk esošo sarakstu un izvēlieties sev vispiemērotāko.

1. Ķērāju palīdzības dienests

Ar ķērāju palīdzības dienestu, kas atbalsta atbalsta menedžerus, piemēram, biļešu statusu, biļešu vēsturi un klientu profilus, ir visiecienītākais palīdzības dienesta spraudnis. Darbojoties ar biļešu sistēmu, ķērāju palīdzības dienests pat ļauj jums saglabāt kopējās atbildes kā konservētas atbildes, lai jūs varētu ietaupīt laiku, vienlaikus palīdzot.

Lai sāktu darbu, pietiek ar standarta versiju, taču, ja vēlaties paplašināt iespējas, tām ir vairāki oficiāli papildinājumi, kas var jums palīdzēt. Izmantojot papildinājumus, var instalēt WooCommerce integrāciju, statistikas / metrikas pārskatus un papildu kontaktinformācijas veidlapu laukus, lai ķērāju palīdzības dienests būtu vēl jaudīgāks..

Vai meklējat tikai WordPress palīdzības dienesta spraudņu pamata iespējas? Nekādu problēmu. Ķērāju palīdzības dienestam ir bezmaksas versija. Tomēr funkcijas ir ierobežotas, tāpēc mēs iesakām iegādāties premium versiju (sākot no 39 USD).

Sāciet darbu ar ķērāju palīdzības dienestu šodien!

2. Zināšanu bāze

Ja jūs vēlaties savā vietnē izveidot klientu atbalsta centru, izmantojot plašu FAQ lapu vai citus rakstiskus resursus, tad zināšanu bāze ir vajadzīgais spraudnis.

Izmantojot savu intuitīvo WordPress lapu veidotāju, zināšanu bāze padara FAQ lapu, uzņēmuma / produkta dokumentāciju vai resursu rakstus absolūti bez piepūles. Tas ir arī atsaucīgs, gatavs tulkošanai un regulāri atjaunināts. Cenu noteikšana sākas no 40 USD.

Sāciet darbu ar zināšanu bāzi jau šodien!

3. Palīdziet skautam

Ja jums ir visa atbalsta komanda, tas ir veids, kā palīdzēt Scout. Varat savu komandu organizēt ar vairākām pastkastēm katrai koplietotajai e-pasta adresei. Varat arī skatīt pārskatus, lai novērtētu komandas sniegumu, tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa.

Palīdzības skautam ir vairāk nekā 50 integrāciju, neietverot savus papildu izstrādātāju rīkus, tāpēc jūs varat izmantot Palīdzības izlūkošanas sistēmu ar visiem jau esošajiem vai vēlaties saņemt spraudņiem. Tas arī nemanāmi integrējas tiešsaistes tērzēšanas spraudņos un tiešraides tērzēšanas sarunas tiek saglabātas jūsu lietotāju personalizētajos klientu profilos.

Tērzēšana tiešsaistē nav jūsu stils? Ir daudz iespēju arī tālruņa zvaniem un balss pasts. Vairāk nekā 50 balss pasta pakalpojumu ir pieejami ārpus ierīces, un vajadzības gadījumā tos var paplašināt. Ir pieejami arī tālruņu zvanu žurnāli.

Pateicoties vairāk nekā 75 īsinājumtaustiņiem, jūsu komandas locekļiem nebūs jātērē laiks, lai apraudātos ar datora pelēm. Palīdzības skautam ir arī lietotne iPhone un Android, lai jūs varētu visur paņemt klientu atbalsta centru.

Cenas mainās atkarībā no tā, kuru komplektu izvēlaties, taču visas iespējas sākas ar 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Sāciet darbu ar palīdzības skautu jau šodien!

4. Zendesk

Zendesk ir universāls risinājums visām jūsu palīdzības dienesta spraudņu vajadzībām. Ar tādām funkcijām kā atbalsta biļešu pārvaldība, tiešsaistes tērzēšanas funkcijas un biznesa tālruņa pakalpojumi; jums nekad nevajadzēs citu palīdzības dienesta spraudni.

Pārbaudiet arī šīs domofonu alternatīvas (kurās ir Zendesk).

Tomēr Zendesk nav bezmaksas un, lai to izmantotu, jums ir nepieciešams izveidot kontu ar viņiem. Cenas mainās atkarībā no jūsu izvēlētā plāna. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat izvēlēties all-in-one plānu, kurā ir viss, vai izvēlēties un izvēlēties tikai nepieciešamās funkcijas. Katrai opcijai ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Sāciet darbu ar Zendesk šodien!

5. WooCommerce biļešu sistēma

Ja jūs jau izmantojat tiešsaistes veikalu ar spraudni WooCommerce, spraudnis WooCommerce atbalsta biļešu sistēmā ir ideāls tā pavadonis. Tā kā tos abus ir izveidojis viens un tas pats uzņēmums, integrācija notiek bez traucējumiem.

WooCommerce atbalsta biļešu sistēmas spraudnis izmanto atbalsta biļešu sistēmu, lai atrisinātu lietotāju un pasūtījumu dilemmas. Izmantojot trīs dažādus biļešu veidus, jums būs daudz elastības, lai sava veikala atbalsta sistēma darbotos.

Tas ir gatavs tulkošanai, reaģē uz to un sākas ar 29 USD.

Sāciet darbu ar WooCommerce atbalsta biļešu sistēmu jau šodien!

6. Ah biļetes

Ah $ Tickets par 16 USD noteikti ir viena no pieejamākajām iespējām šajā sarakstā. Tas darbojas, izmantojot uz biļetēm balstītu sistēmu, un ir unikāls ar to, ka tas ir veidots uz PHP MVC lietošanai OOP un Bootstrap 3.x ietvarā, ar daudz mazāku CSS.

Tas ir pilnveidots, gatavs tulkošanai neierobežotām valodām un viegli reaģējams uz mobilajām ierīcēm. Tas ir integrēts ar MailChimp un dažām citām MailChimp alternatīvām. Drīz būs pieejama arī mobilā lietotne, tāpēc šī noteikti ir tāda, kurai vajadzētu sekot.

Sāciet darbu ar Ah biļetēm jau šodien!

7. Satriecošs atbalsts

Satriecošs atbalsts, vārdu sakot, satriecošs. Tas ir salīdzināms ar Zendesk vai Help Scout kā SaaS palīdzības dienesta risinājumu, un tas tiek pārdots par cenu, ko katrs var atļauties – BEZMAKSAS!

Iestatīšana ir neticami vienkārša, izmantojot viņu iestatīšanas vedni. Palīdzības dienesta spraudnis var būt izveidots un darbināts mazāk kā 5 minūtēs pēc instalēšanas un aktivizēšanas. Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs, pat iesācējiem, un lieliski izmanto WordPress informācijas paneli un lietotāja saskarni. Ja jūs jau zināt, kāds ir jūsu WordPress administratora apgabals, jūs tūlīt jutīsities ērti, izmantojot šo spraudni.

Tas ir gatavs GDPR, saderīgs ar Gūtenbergu, piedāvā WooCommerce integrāciju, ir gatavs tulkošanai un reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Ar vairāk nekā 25 papildinājumiem, neskaitot augstākās klases funkcijas, kuras var pievienot atsevišķi, šajā pazemīgajā sarakstā nav iespējams uzskaitīt visu, ko Awesome Support dara. Mēs iesakām jums apmeklējiet viņu vietni lai iegūtu visu, ko varat.

Sāciet darbu ar satriecošo atbalstu jau šodien!

8. bbPress

No WordPress veidotājiem bbPress ir bezmaksas un atvērtā koda WordPress foruma spraudnis. Tas ir viegls un nepalēninās jūsu vietnes darbību ar nevajadzīgu uzpūšanos.

Izmantojot forumu risinājumu savam palīdzības dienestam, jūs varat dot iespēju lietotājiem risināt viņu pašu problēmas. Vai arī ņemiet grožus un pats atbildiet uz jautājumiem. Jums būs milzīga elastība un kontrole.

Lasiet mūsu pilnu bbPress pārskatu.

Sāciet darbu ar bbPress šodien!

9. WP Support Plus atsaucīga biļešu sistēma

WP Support Plus atsaucīgo biļešu sistēmas spraudnis iekļuva šajā sarakstā, jo tas noteikti ir viens no labākajiem tirgū un ir bijis jau labu laiku. Esošie lietotāji novērtēs tās goda vietu šajā sarakstā. Tomēr jaunajiem lietotājiem būtu jāapsver iespēja to izmantot SupportCandy – tas ir viens un tas pats izstrādātājs, veic tieši tās pašas darbības, bet tam ir papildu atbalsts jauniem lietotājiem.

WP Support Plus atsaucīga biļešu sistēma ļauj jums izmantot neierobežotas biļetes un neierobežotu aģentu skaitu. Tas ir atsaucīgs un optimizēts veiktspējas ātrumam.

Pārbaudiet arī: Kā uzlabot WordPress Performance Tuning

Izmantojot piemaksu papildinājumus, jūs varat integrēties zināšanu bāzē, izveidot apmierinātības aptaujas, eksportēt biļetes un vēl daudz ko citu.

Sāciet darbu ar WP Support Plus atsaucīgu biļešu sistēmu jau šodien!

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos pieejamos WordPress palīdzības dienesta spraudņus.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, izbaudīsit arī mūsu labāko WordPress LMS spraudņu un diennakts WordPress atbalsta pakalpojumu sarakstus savas vietnes pārvaldīšanai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map