Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery – kura ir labāka? (Salīdzinājums)

envira galerija salīdzinājumā ar foo galeriju


Vai meklējat galeriju spraudni savai vietnei? WordPress tirgus ir pārpludināts ar ļoti daudz pārsteidzošu spraudņu, kas ļaus multivides failus parādīt vizuāli satriecošā veidā. Divi no populārākajiem ir Envira galerija un FooGallery – katram ir savs jaudīgu funkciju komplekts.

Iesācējiem varētu būt mulsinoši izvēlēties pareizo galerijas spraudni savām vajadzībām, it īpaši ar tik daudzām galerijas spraudņu iespējām. Ja tas izklausās pēc pazīstamas situācijas, neuztraucieties. Mēs esam nodrošinājuši jūs.

Lai palīdzētu jums izvēlēties labāko galerijas spraudni, mēs esam nākuši klajā ar detalizētu spraudņu pārskatu ar šo salīdzināšanas ziņu. Mēs apskatīsim viņu funkcijas līdzās un redzēsim, kura no tām ir labāka izvēle jūsu vietnei.

Pirms ienirt dziļāk, apskatīsim spraudņu ātru pārskatu.

Pārskats: Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery

Envira galerija

envira-galerija-spraudnis

Envira galerija ir viens no populārākajiem galeriju spraudņiem tirgū ar vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju un vairāk nekā 1 miljonu lejupielāžu. Envira galerija ir vilkšanas un nomešanas galerijas spraudnis, kuru ir viegli izmantot iesācējiem. Pēc 5 minūtēm vai mazāk varat augšupielādēt savus fotoattēlus, pārkārtot tos un izveidot satriecošu attēlu galeriju.

Papildus vilkšanas un nomešanas galerijas veidotājam, citās funkcijās ietilpst galeriju veidnes, albumi, sociālā kopīgošana, video galerijas, ūdenszīme, slaidrāde un daudz kas cits..

FooGallery

foogallery-spraudnis

FooGallery ir arī vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju WordPress oficiālajā spraudņu krātuvē un 4,7 vērtējums vietnē WordPress.org. Tāpat kā Envira galerija, arī FooGallery piedāvā skaistus galerijas izkārtojumus, kas ir atsaucīgi, zibens ātri un optimizēti Gūtenbergam.

Dažas no FooGallery izceļošajām funkcijām ietver satriecošas galeriju veidnes, ērtu pārkārtošanu ar vilkšanu un nomešanu vai galerijas kārtošanu, pielāgošanu, piemēram, lidināmā efektus, video atbalstu un daudz ko citu. Viņiem ir arī galerijas priekšskatījums, kas ļauj jums redzēt, kā izskatās jūsu galerija, kad to veidojat.

Konfigurācija: Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery

Envira galerija

Envira galeriju ir ļoti viegli konfigurēt. Konfigurācijas opciju atradīsit zem Konfigurācija cilni Envira galerijas informācijas panelī. Tas izskatās šādi:

Envira galerijas konfigurācija, Envira Gallery vs Foogallery

Šeit jums ir daudz iespēju. Varat pievienot ne vairāk kā 6 galeriju kolonnas, iespējot slinkās ielādes opciju, pat iestatīt attēlu aizkavējuma laiku. Tam ir arī iespējas atlasīt izkārtojumu izmērus.

Ja vēlaties konfigurēt attēla izmēru, arī jums ir pārsteidzošas iespējas. Tajā ir iekļauts ļoti daudz stilu. Tas var būt sīktēlu, portretu, kvadrātveida formu, ainavu un daudz ko citu. Balstoties uz izkārtojuma kolonnu skaitu, tas arī ļauj jums izvēlēties attēlu izmērus.

FooGallery

Arī FooGallery ir fantastiskas konfigurācijas iespējas. Jūs to atradīsit zem Iestatījumi opcija FooGallery informācijas panelī.

FooGallery konfigurācija, Envira galerija vs Foogallery,

Šeit jums ir 4 dažādas iestatījumu cilnes, ieskaitot vispārīgo, attēlu, valodu un papildu iestatījumus.

Cilnē Vispārīgi varat strādāt ar slinku ielādi, kešatmiņas galerijas opcijām un galerijas parakstiem.

Galerijas veidošanai ir 6 iespējas. Cilne Attēls piedāvā opcijas attēla izmēru iestatīšanai, animētu GIF izmēru maiņai, animētu sīktēlu parādīšanai utt..

Konfigurēt attēlu galeriju precīzi savām vajadzībām ir viegli, izmantojot gan Envira galeriju, gan FooGallery.

Lietošanas ērtums: Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery

Envira galerija

Galerijas izveidošana, izmantojot Envira galeriju, ir ļoti vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir doties uz Envira informācijas paneli un noklikšķināt uz Pievieno jaunu pogu. Tagad jūs varat augšupielādēt savus attēlus Vietējā Envira galerija sadaļa.

Vienkārši nosauciet galeriju nosaukuma sadaļā un pēc tam atlasiet attēlus no datora. Varat arī pievienot jau esošus savas multivides bibliotēkas attēlus, noklikšķinot uz Atlasiet Faili no citiem avotiem opcija. Kad attēli ir pievienoti, zemāk redzēsit tiešraides priekšskatījumu, kur tikko pievienojāt savus attēlus.

Envira galerija vs Foogallery,

Labajā pusē jums būs īsais kods. Varat to izmantot vai arī nospiest publicēšanas pogu, lai parādītu galeriju jebkurā vēlamajā lapā vai ierakstā. Vai tas nav tik vienkārši??

FooGallery

Galerijas pievienošana ar FooGallery ir arī vienkārša, taču tā nedaudz atšķiras no Envira galerijas. Lai pievienotu savus attēlus, izmantojot FooGallery, dodieties uz FooGallery informācijas paneli un noklikšķiniet uz Pievienot galeriju pogu. Pēc tam pievienojiet galerijas virsrakstu un attēlus.

FooGallery lietošanas ērtums, envira galerija vs Foogallery

Zem apgabala, kur pievienojat attēlus, jums būs dažas iestatījumu iespējas. Varat tos izmantot, lai attēliem pievienotu efektus, atlasītu motīvu, pievienotu ielādes efektus, apmales un daudz ko citu.

Lai pārbaudītu, kā izskatās jūsu galerija, noklikšķiniet uz Galerijas priekšskatījums pogu netālu no ekrāna augšdaļas.

Mūsu domas

Ja galerijas spraudni izmantojat pirmo reizi, tad Envira var būt labs sākums. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss, tāpēc nav iespēju, ka cilvēki sajaucas, pat ja to pirmo reizi izmantojat.

No otras puses, Foo varētu jūs satracināt, ja esat iesācējs. Tas nenozīmē, ka tas kaut kādā veidā atpaliek no Envira. Ja jums ir pieredze darbā ar galerijas spraudņiem, iespējams, jums būs vieglāk konfigurēt attēlus. Vienīgā Foo problēma ir tā, ka pēc attēlu pievienošanas ir jāmaina cilnes, lai pārbaudītu priekšskatījumu.

Displeja stili: Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery

Envira galerija

Envira galerija piedāvā daudz skaistu veidu, kā parādīt jūsu attēlu galerijas. Jūs varat izvēlēties vajadzīgo kolonnu skaitu, iespējot vai atspējot slinku slodzi, pievienot dažādus attēla izmērus un darīt daudz ko citu.

Envira galerijas stils

Spraudņa spraudnim ir daudz izmēru opciju. No sīktēliem, portretiem, ainavām, nejauši – jūs to vienkārši nosauksit. Envira ir arī iespējas pievienot gaismas kārbu un iestatīt arī parakstu pozīciju. Varat arī piespiest attēlus, lai tie atbilstu noteiktam izmēram, ja vēlaties.

FooGallery

FooGallery ir arī milzīgs jūsu attēlu iespēju saraksts. Lai tas izskatās pievilcīgi, tas ļauj izvēlēties motīvu, kas ir 3 veidu – gaišs, tumšs un pielāgots.

FooGallery galerijas stili

Varat arī pievienot dažādas apmales, nomest un iekšējo ēnu, izvēlēties iekraušanas ikonu un daudz ko citu. tam ir arī daudz kursorēšanas efektu, iespēja pievienot parakstus un pievienot arī peidžeru veidu. Attēlus var arī piesaistīt noteiktai lapas ziņai, izmantojot URL lauku.

Mūsu domas

Attēlu parādīšanas ziņā Envira tā vienkāršajā versijā piedāvā galvenās funkcijas. Turpretī Foo ir nedaudz sarežģītākas iespējas. Tātad, atkarībā no jūsu prasībām, jūs varat izvēlēties vienu ar nepieciešamajām opcijām.

Papildinājumi: EviraGallery pret FooGallery

Envira galerija

Jūs varat paplašināt Envira galerijas funkcijas, izmantojot tās premium papildinājumus. Tam ir skaisti papildinājumi, lai pievienotu sociālo multivides opciju, atbalstītu video failus, pievienotu mobilajām ierīcēm specifiskus iestatījumus, pievienotu tagus, pievienotu ūdenszīmi, aizsargātu ar paroli, lappuses un daudz ko citu. Kopumā Envira galerija piedāvā vairāk nekā 30 papildinājumus.

Envira papildinājumi

FooGallery

FooGallery ir arī iespējas uzlabot savas funkcijas.

Foogallery papildinājumi, Envira galerija Vs Foogallery
Varat izmantot šo opciju, lai pievienotu video failus, vairākus ielādes efektus, dažādas izdomātas galerijas veidnes, bezgalīgu ritināšanu, kursoru efektu presetus un daudz ko citu. Kopā Foo ir 5 paplašinājumi.

Mūsu domas
Envira var būt labāka izvēle, paplašinot savas iespējas. Lai arī Foo ir augstākās kvalitātes iespējas, tiek uzskatīts, ka Envira šajā ziņā vada sacensības.

Dokumentācija: Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery

Envira galerija

Envira galerija ir skaisti dokumentēta, un tajā atradīsit visas atbildes uz savu jautājumu (ja tāds ir). Tas arī piedāvā iespēju ļaut jums iesniegt biļeti, ja nevarat atrast risinājumu kādai problēmai.

FooGallery

FooGallery ir vienlīdz labi dokumentēts. Apstrādājot spraudni vai atrodot atbildi uz jautājumu, jums nevajadzētu radīt problēmas.

Mūsu domas
Abiem spraudņiem to dokumentācijā var piešķirt vienādus punktus. Abi ir izcili dokumentēti, un, sekojot šai dokumentācijai, arī iesācējs var rīkoties ar spraudni kā profesionāls.

Cenas: Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery

Envira galerija

Envira galerija piedāvā 4 dažādus cenu noteikšana plāni. Pamata sākums ir USD 29 un sasniedz USD 299.

Envira galerijas cena

FooGallery

FooGallery cenu plānos ir trīs dažādas iespējas. Tas sākas no USD 29,99 un sasniedz USD 149,99.

FooGallery cenu noteikšana

Mūsu spriedums: Envira galerija salīdzinājumā ar FooGallery: kuru galerijas spraudni vajadzētu izvēlēties?

Envira galerija ir viegls spraudnis, kam ir visas funkcijas, kas jums kādreiz būs vajadzīgas no WordPress galerijas spraudņa.

Envira galerijas cena ir nedaudz augstāka nekā Foo. Bet mēs domājam, ka šo plānu piedāvātās funkcijas un papildinājumi attaisno cenu.

Tas viss attiecas uz diviem spraudņiem. Mēs ceram, ka šī Envira Gallery Vs FooGallery ziņa jums bija noderīga. Ja vēlaties pārbaudīt vairāk alternatīvu, izlasiet mūsu ziņu par 8 labākajiem WordPress galerijas spraudņiem, salīdzinot.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map