Kā pievienot Google Analytics informācijas paneli WordPress administratoram

kā pievienot. statistikas informācijas paneli


Vēlaties pārbaudīt savu Analytics statistiku tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa?

Tā kā Google Analytics informācijas panelis atrodas jūsu WordPress adminā, tas ļauj ērti uzraudzīt datplūsmu, tāpēc izsekošanai jums ne vienmēr ir jāpiesakās savā Google Analytics kontā. Balstoties uz šiem ziņojumiem. jūs iegūsit ieskatu, kā optimizēt savu saturu, lai palielinātu pārdošanas apjomus un reklāmguvumus.

Lielākajai daļai no jums jau ir jāizmanto Google Analytics, lai sekotu līdzi vietnes veiktspējai. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā pārbaudīt vietnes statistiku tieši informācijas panelī, pievienojot Google Analytics informācijas paneli.

Ja esat viens no viņiem, pārstājiet uztraukties tūlīt. Šodienas rakstā mēs jums parādīsim, kā pārbaudīt vietnes statistiku tieši no paneļa, nepiesakoties nevienā citā vietnē vai rīkā.

Pārbaudiet vietnes statistiku tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa

monsterinsights, lietotāja pieteikšanās un reģistrācijas spraudņi

Vienkāršākais veids, kā statistikas datus pievienot informācijas panelim, ir pievienot spraudni, piemēram, MonsterInsights.

MonsterInsights ir labākais Google Analytics spraudnis WordPress. Tas ne tikai ļauj pievienot vietnei statistiku, bet arī ļauj iespējot uzlabotus analītiskos pārskatus, piemēram, e-komercijas izsekošanu, lejupielāžu izsekošanu un daudz ko citu, nepieskaroties koda rindiņai..

Lai uzzinātu vairāk par šo spraudni, apskatiet mūsu detalizēto MonsterInsights pārskatu.

Apskatīsim, kā izmantot šo spraudni, lai statistikas informācijas paneli pievienotu jūsu WordPress.

1. darbība: Google Analytics informācijas paneļa pievienošana WordPress administratoram

Pirmais solis ir instalēt MonsterInsights spraudnis WordPress informācijas panelī.

Lai uzzinātu vairāk, pārbaudiet, kā instalēt WordPress spraudni.

Kad MonsterInsights ir instalēts un aktivizēts, dodieties uz savu informācijas paneli un noklikšķiniet uz Ieskats »Iestatījumi. Šeit jūs varat ievadīt savu MonsterInsights licences atslēgu, kas ir pieejama jūsu MonsterInsights kontā.

pievienot statistikas paneļa verifikācijas atslēgu

Tagad noklikšķiniet uz Pārbaudiet atslēgu pogu. Kad esat pabeidzis, vietne ir jāpievieno savam Google Analytics kontam. To var izdarīt, dodoties uz Ieskats »Iestatījumi. Jūs redzēsit opciju Autentificējieties, izmantojot savu Google kontu. Vienkārši noklikšķiniet uz šīs pogas.

Tagad jūs tiksit novirzīts uz jaunu lapu, kurā jums tiks lūgts pieteikties savā Google kontā.

piesakieties google analytics

Ja esat jau pieteicies savā Google kontā, varat vienkārši atlasīt vietni, kuras statistiku vēlaties pārbaudīt. Ja nē, ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus un pēc tam noklikšķiniet uz Nākamais pogu un virzieties uz priekšu.

Iet uz priekšu un nospiediet Atļaut pogu. Pēdējais solis ir izvēlēties profilu, kuru vēlaties izsekot. Šeit jums jāizvēlas sava vietne un pēc tam noklikšķiniet uz Pilnīga autentifikācija pogu, lai turpinātu.

pievienot statistikas atļauju

Tagad jūs tiksit novirzīts uz WordPress informācijas paneli un redzēsit savus Google Analytics pārskatus.

Ja jūs vēl neesat iestatījis savu Google Analytics kontu, tad paies zināms laiks (līdz 24 stundām), līdz statistika atspoguļosies informācijas panelī..

2. darbība: Google Analytics informācijas paneļa skatīšana programmā WordPress

Tagad tā MonsterInsights ir instalēta, aktivizēta un saistīta ar jūsu Google Analytics informācijas paneli, jūs esat gatavs pārbaudīt statistiku no sava paneļa.

Lai to izdarītu, dodieties uz Ieskats »Ziņojumi.

Jums būs skats uz jūsu vietnes kopējiem pārskatiem. Nedaudz ritinot, jūs redzēsit jauno un jauno vietnes apmeklētāju skaitu. Tas arī nodrošina ierīces sadalījumu, tāpēc precīzi zināt, cik cilvēku izmanto savas mobilās ierīces, cilnes, klēpjdatorus. utt., lai apmeklētu jūsu vietni.

Jums ir arī skaidrs priekšstats par trafika daudzumu, kas ienāk dažādās valstīs, no kurienes nāk trafiks un kādas ir jūsu vietnes galvenās lapas un ziņas.

Būtībā jūs varat redzēt tieši to, ko rāda Google Analytics, bet vairāk.

Ko vēl jūs varat apskatīt, izmantojot MonsterInsights?

Papildus jūsu vietnes vispārīgo pārskatu piedāvāšanai MonsterInsights piedāvā arī pielāgotus pārskatus atkarībā no iestatījumiem. Daži no tiem ir:

 • Pievienoto saišu klikšķu pārskats izdevējiem
 • e-komercijas pārskati e-komercijas uzņēmumiem,
 • Pārskats Search Console, lai analizētu Google meklēšanas trafiku
 • Kategoriju pārskats, pamatojoties uz jūsu pievienotajām pielāgotajām kategorijām
 • Veidlapu iesniegšanas izsekošana
 • Vietnes statistika reāllaikā

Jums vienkārši jāinstalē nepieciešamais papildinājums, un jums ir labi iet. Lai instalētu papildinājumu, dodieties uz Ieskats »Papildinājumi.

Pēc tam ekrānā tiks parādītas vairākas iespējas. Atkarībā no tā, kuru papildinājumu vēlaties, vienkārši noklikšķiniet uz Uzstādīt pogu un esat pabeidzis. Kad tas būs instalēts, papildinājuma statuss mainīsies uz Aktīvs.

Tā tas ir Jums tagad ir stats informācijas panelis jūsu WordPress vietnē.

Iespējams, vēlēsities arī uzzināt, kā WordPress iestatīt autoru izsekošanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map