Kā pievienot kontakta formu savai WordPress vietnei

izveidot kontaktformu WordPress


Nepieciešams iemācīties izveidot kontakta veidlapu WordPress? Lieliski! Mēs dzīvojam tādus mirkļus kā šis. Mums būtu absolūti prieks iemācīt jums vienkāršāko, efektīvāko metodi, kā iegūt pilnībā funkcionējošu kontaktu formu savā vietnē.

Šajā rakstā mēs esam uzrakstījuši vienkāršu soli pa solim apmācību par to, kā izveidot kontaktinformācijas veidlapu WordPress. Veicot 4 vienkāršas darbības, dažu minūšu laikā jūsu vietnē būs atjaunināta kontaktu forma!

Kāpēc jums nepieciešama kontakta forma?

Pirms mēs iedziļināmies apmācības sadaļā: vai jūs tiešām esat pārliecināts, ka vēlaties savā vietnē izveidot kontakta formu WordPress? Vai jūs joprojām par to domājat? Ja tas tā ir, tad ļaujiet mums vēlreiz pārliecināt, ka jūs pieņemat pareizu lēmumu? Lūk, kāpēc:

Kontaktformas LOOK lieliski. Jūsu vietne izskatīsies daudz profesionālāka un estētiski patīkamāka, izmantojot izveidoto kontaktinformācijas veidlapu. Ne visas e-pasta adreses ir vizuāli iespaidīgas, un tās var mazināt jūsu uzņēmuma toni; tomēr labi padarīta kontakta forma var pievienot klases pieskārienu pat mazākajam tiešsaistes biznesam.

Turklāt, vai tiešām vēlaties, lai jūsu e-pasta adrese tiktu izrakstīta jūsu vietnē? To praktiski lūdzot mēstuļu robotiem, lai nosūtītu jums nevēlamo pastu. Pat “likumīgi” cilvēki var izmantot izrakstītās e-pasta adreses, lai nosūtītu jums ziņojumus ar lieliem pielikumiem, parakstu failus, e-pasta lasīšanas kvītis vai pat vīrusu. No otras puses, kontakta forma aizsargās jūsu iesūtni.

Kontaktinformācijas veidlapas arī uzlabo jūsu vietnes lietotāju pieredzi. Jūsu vietnes apmeklētājiem ir vienkārši vienkāršāk aizpildīt vienkāršu veidlapu, nekā tas ir, lai nomāktu jūsu e-pasta adresi, kopētu / ielīmētu to, atvērtu atsevišķu cilni ar viņu e-pasta komplektu, izveidotu e-pastu no nulles utt. …

Bonuss: izmantojot labāko WordPress formas spraudni, varat arī izmantot savu kontaktu formu, lai palielinātu savu abonentu sarakstu! Vienkārši pievienojiet izvēles rūtiņu abonēšana, lai pieprasītu atļauju no lietotājiem pievienot viņus savam sarakstam.

Labākais veids, kā WordPress pievienot kontakta veidlapu

WPForms

Ja plānojat izveidot kontaktinformācijas veidlapu WordPress, jums jāizmanto vislabākais spraudnis tirgū. Tas ir WPForms, rokas lejā.

WPForms būs piemērots jūsu budžetam neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs ir jūsu bizness. Ar 4 dažādiem piemaksu plāni, jums ir daudz iespēju maksāt. Vai arī jūs varat izvēlēties WPForms Lite, kas tiek “pārdots” par cenu, ko katrs var atļauties: BEZMAKSAS!

Neatkarīgi no tā, kuru opciju izvēlēsities, jūs varēsit izmantot WPForms intuitīvās veidlapu veidotāja priekšrocības. Lietošanas ērtums ir WPForms komandas galvenā prioritāte, un tas to parāda. Kontaktinformācijas veidlapas pievienošana WordPress nevarētu būt vienkāršāks, it īpaši, ja izvēlaties izmantot arī vienu no desmitiem iepriekš izveidotu veidņu veidņu.

Bet viegli nenozīmē, ka tas nav pilnvērtīgs. WPForms ir vairākas uzlabotas funkcijas, piemēram, labākie savā klasē aptauju pārskati, maksājuma veidlapas, lietotāju reģistrācijas veidlapas, vieda nosacīta loģika, pēc iesniegšanas veidlapas un vēl daudz vairāk.

Vai esat gatavs sākt darbu? Lieliski! Lai WordPress vietnē izveidotu galīgo kontaktinformācijas veidlapu, jums jāveic 4 soļi.

1. solis: izveidojiet jaunu formu programmā WordPress

Sāciet, lejupielādējot WPForms spraudnis. Pēc tam instalējiet un aktivizējiet to. Vai nezināt kā? Nekādu problēmu. Varat pāriet uz mūsu ceļvedi par to, kā instalēt WordPress spraudni, lai tas viss tiktu sakārtots. Mēs gaidīsim.

Viss kārtībā? Perfekti.

Pēc tam dodieties uz paneļa kreiso pusi un noklikšķiniet uz WPForms »Pievienot jaunu lai izveidotu kontakta formu WordPress.

Piešķiriet savai veidlapai vārdu un atlasiet Vienkāršās kontaktformas veidni.

Vienkārša kontaktformas veidne

Tāpat kā maģija, WPForms izveidos veidni vienkāršai kontakta formai, ar kuru varēsit spēlēt:

Sazinieties ar veidlapas veidni

Pēc noklusējuma veidlapā būs šādi lauki:

 • Vārds (vārds un uzvārds)
 • Epasta adrese
 • Komentārs / Ziņa

Ja tas ir viss, kas jums nepieciešams, noklikšķiniet uz Saglabāt un pārejiet pie nākamās darbības. Ja jums nepieciešama papildu pielāgošana, jūtieties brīvi, pārvietojoties ar vilkšanas un nomešanas laukiem kreisajā pusē.

Viss, kas jums jādara, lai veidlapai pievienotu pielāgotus laukus, ir noklikšķiniet uz tiem, velciet tos virs formas un nometiet tos tur, kur vēlaties. Sabojāt? Nekādu problēmu. Jūs varat ātri un ērti pārkārtot pasūtījumu, noklikšķinot uz jebkura lauka un velkot to uz jebkuru vietu, kur vēlaties.

Kad esat ieguvis perfektu formu, noklikšķiniet uz Saglabāt.

2. darbība: konfigurējiet kontaktinformācijas veidlapas iestatījumus

Atrodoties WPForms redaktorā, noklikšķiniet uz Iestatījumi »Vispārīgi.

Vispārīgie iestatījumi

Šajā sadaļā jūs varēsit:

 • Pārdēvējiet savu formu.
 • Pievienojiet veidlapas aprakstu.
 • Mainiet pogas Iesniegt pogu tekstu.
 • Pievienojiet GDPR uzlabojumus, lai veidlapas atbilstu pašreizējai politikai.
 • Iespējot surogātpasta novēršanas funkcijas, lai mēstules nevarētu iesniegt veidlapas.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt un dodies uz nākamo soli.

Saistīts: Kā iesniegt veidlapu bez lapas atsvaidzināšanas programmā WordPress

3. darbība: iespējojiet paziņojumus kontakta veidlapai

Doties uz Iestatījumi »Paziņojumi no WPForms redaktora. Šajā lapā pārliecinieties, vai nolaižamajā izvēlnē paziņojumi ir ieslēgti uz “Ieslēgts”.

Ieslēdziet paziņojumus

Tam jābūt automātiski iestatītam uz “Ieslēgts”, taču tas nekad nekaitē vēlreiz. Un, protams, ja nevēlaties saņemt paziņojumus, varat tos izslēgt. Tomēr mēs ļoti iesakām tos iespējot, lai jūs paliktu uz vietas un nekad nepalaistu garām ziņojumu.

Šajā lapā varat spēlēt arī tādas funkcijas kā lietotāja paziņojuma nosūtīšana pēc tam, kad viņi jums ir veiksmīgi nosūtījuši ziņojumu. Un, ja vēlaties, varat saviem ziņojumiem pievienot papildu zīmolrades funkcijas, piemēram, pielāgotas galvenes.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt.

4.1. Darbība. Pievienojiet kontakta veidlapu WordPress (Gutenberg)

WPForms ir gūtenbergam draudzīgs formas spraudnis, tāpēc ir ļoti viegli pievienot kontakta formu savai ziņai vai lapai, izmantojot Gūtenberga redaktoru.

Kad esat atvēris ziņas vai lapas redaktoru, pievienojiet jaunu WPForms bloku, augšējā kreisajā stūrī noklikšķinot uz ikonas + (plus).

pievienojiet kontaktformu gūtenberga WordPress

Tagad jums tiks parādītas dažas dažādas izvēlņu opcijas. Meklējiet WPForms, lai atrastu bloku un noklikšķiniet uz tā.

Tagad redaktora ekrānā redzēsit WPForms bloku. Pēc tam dodieties uz priekšu un nolaižamajā izvēlnē Atlasiet formu atlasiet vajadzīgo formu.

Izvēlieties formu, kuru parādīt WordPress Gūtenberga blokā

Tagad jūs varat redzēt visu veidlapu redaktorā.

4.2. Solis: pievienojiet kontakta formu savai WordPress vietnei (klasiskā versija)

WPForms ļauj pievienot tikko izveidotu kontaktinformācijas veidlapu ziņai, lapai vai sānjoslai (vai jebkurai logrīku vietnei).

Lai pievienotu to ziņai vai lapai, izveidojiet jaunu ziņu / lapu (vai rediģējiet esošo) un vienkārši noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu pogu virs jūsu rīkjoslas.

Pievienot veidlapu ziņai

Parādīsies uznirstošā izvēlne. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet izveidoto kontaktinformācijas formu. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot veidlapu.

Ievietot veidlapu

Rezultāts Publicēt (vai Atjaunināt, ja rediģējat jau esošu ziņu / lapu), un jūsu veidlapa tiks parādīta tiešsaistē jūsu vietnē, gatava rokai.

4.3. Solis: pievienojiet kontaktinformācijas veidlapu sānjoslai

Kontaktinformācijas veidlapu varat pievienot arī sānjoslas logrīkam. Par to dodieties uz Izskats »logrīks. Tagad zem pieejamajiem logrīkiem noklikšķiniet uz WPForms.

WPForms logrīks

Tagad atlasiet sānjoslu, kurā vēlaties pievienot savu veidlapu. Atlasīsim Kreisā sānjosla. Tagad noklikšķiniet uz Pievienojiet logrīku pogu.

Kreisās sānjoslas logrīks, WPForms

Tagad redzēsit, ka WPForms tiek pievienots kreisajā sānjoslā. Varat pievienot virsrakstu un atlasīt veidlapu, noklikšķinot uz nolaižamās bultiņas zem Forma opcija. Ja vēlaties parādīt veidlapas nosaukumu un aprakstu, atzīmējiet izvēles rūtiņu zem tā.

Kad tas izdarīts, noklikšķiniet uz Saglabāt pogu. Tagad jūsu forma tiks parādīta ekrāna kreisajā sānjoslā.

Tieši tā! Tagad jūsu vietnes sānjoslā ir pieejama tieša kontakta forma. Iepazīstieties ar šo rokasgrāmatu par to, kā WordPress izveidot AMP veidlapu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izveidot kontakta formu vietnē WordPress. Ja jums patika šī apmācība, iespējams, jums patiks arī mūsu detalizētais ceļvedis par to, kā viegli izveidot aptauju WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map