Plaukstošu vadu alternatīvas: OptinMonster salīdzinājumā ar plaukstošiem vadiem

optinmonster vs zelt rezultātā


Vai jūs meklējat labāko metodi optin uznirstošo logu parādīšanai jūsu vietnē? Ja tā, jūs, iespējams, esat redzējis ieteikumus Thrive Leads un OptinMonster – populārākajiem svina pārveidošanas rīkiem tirgū. Bet kurš no tiem ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām?

Šajā rakstā mēs salīdzināsim OptinMonster un Thrive Leads daudzās svarīgās kategorijās, lai sniegtu jums pilnīgu pārskatu, lai pats izanalizētu, kurš ir jūsu laika un naudas visvērtīgākais rīks..

Pārskats: OptinMonster vs plaukstošie klienti

OptinMonster

OptinMonster

Kopš darbības uzsākšanas 2013. gadā OptinMonster ir izmantojuši vairāk nekā 700 000 vietņu, parādot profesionāla izskata optin veidlapas vairāk nekā 21 miljardam tiešsaistes lietotāju. OptinMonster kā labākais svina pārveidošanas rīks pasaulē nepārtraukti atbalsta jauninājumus un uzlabo to produktu.

OptinMonster ir izveidojis komanda, kas izveidojusi daudzus veiksmīgus WordPress spraudņus. Uzņēmuma līmeņa tehnoloģijas ikdienas lietotājiem nonāk rokās. Jūs varēsit izveidot pievilcīgas, ļoti pārveidojošas optin formas, nepieskaroties vienai koda rindai. Tas darbojas arī ar visiem populārākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem.

OptinMonster vienreizējā Exit-Intent® tehnoloģija kopā ar tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas rīkiem padara to patiesi unikālu..

Zelt rezultātā

zelt-ved-WordPress - spraudnis

Plaukst motīvi, kas tika palaisti 2013. gadā un veica internetu negaisa laikā, kļūstot par vienu no populārākajiem pieejamajiem WordPress motīvu tirgiem. Neilgi pēc tam, 2015. gadā, Thrive Themes iesaistījās spraudņu spēlē ar Thrive Leads.

Ar vairāk nekā 79 000 instalāciju Thrive Leads strauji aug satura mārketinga pasaulē.

Kā WordPress tēmu veidošanas uzņēmums, nav pārsteidzoši, ka Thrive Leads iekļaus daudz skaistu, jau sagatavotu veidņu, no kurām izvēlēties. Nav arī pārsteigums, ka spraudnis Thrive Leads tik labi darbojas ar WordPress vietnēm.

Atbalstītā vietne: OptinMonster vs Thrive Leads

OptinMonster

Kā patstāvīgs risinājums, OptinMonster darbojas ar jebkura veida vietnēm.

Lai gan OptinMonster ir pieejams savienotāja spraudnis, kas to lieliski integrē WordPress vietnēs, jūs varat to izmantot arī Squarespace, Blogger, Shopify, Magento, HTML vietnē vai jebkurā citā platformā.

Lai piekļūtu OptinMonster funkcijām, vienkārši piesakieties savā kontā viņu vietnē un izveidojiet optin veidlapas no sava lietotāja paneļa. Tā kā OptinMonster ir savrupa lietotne, kurai var piekļūt, izmantojot savu vietni, jums nekad nebūs jāuztraucas par joslas platuma uzņemšanu savā vietnē. Jums arī nebūs jāuztraucas par paļaušanos uz jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja ātrumu, kas palēnina jūsu kampaņas. OptinMonster vienmēr ir ātrs un uzticams.

Papildus, OptinMonster piedāvā automātiskus mākoņu dublējumus jūsu datiem, kā arī iespēju pārvaldīt vairākas vietņu kampaņas no vienas vietas.

Zelt rezultātā

Thrive Leads ir WordPress spraudnis. Citiem vārdiem sakot, Thrive Leads tika izveidots tikai WordPress vietnēm, un, lai tā darbotos, jums ir jābūt vietnei, kas izveidota ar WordPress. To nevar izmantot nevienā citā vietņu platformā.

Visi iestatījumi ir konfigurēti jūsu WordPress vietnē, ja izmantojat Thrive Leads. Un visi potenciālie pirkumi, kā arī jūsu analīze un papildu dati tiek glabāti arī jūsu WordPress vietnē.

Jūs būsiet atbildīgs arī par saviem dublējumiem un drošību, jo Thrive Leads neko nedara, lai aizsargātu jūs no datu zaudēšanas.

Salīdzinot OptinMonster vs Thrive Leads, vietņu atbalsts ir viens no lielākajiem jautājumiem, kas izceļas. Thrive Leads ir fantastisks WordPress spraudnis; tomēr tas ir ierobežots, salīdzinot ar OptinMonster neticamo elastību.

Lietošanas ērtums: OptinMonster pret plaukstošiem vadiem

OptinMonster

Kopš burvju OptinMonster viss notiek oficiālajā OptinMonster vietnē, viss, kas jums jādara, dodieties uz vietni app.optinmonster.com un, lai sāktu, ievadiet pieteikuminformāciju. Pēc tam jūs nokļūsit informācijas panelī:

OptinMonster informācijas panelis

Turpmāk augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz lielās zaļās pogas “Izveidot kampaņu”, un jums būs labi. Vienkārši izvēlieties kampaņas veidu, kuru vēlaties izveidot nākamajā ekrānā:

OptinMonster izveidot kampaņu

Un pēc tam izvēlieties veidni:

OptinMonster Izvēlieties veidni

Kad tas viss ir parūpējies, jūs nonāksit pie ērti lietojamā velkamo un nomājamo ierīču:

OptinMonster Builder

Vienkārši noklikšķiniet uz elementiem, kurus vēlaties rediģēt izvēlētajā veidnē, vai arī kreisajā pusē velciet un nometiet jaunus elementu blokus savā kampaņā. Tas nevarētu būt vienkāršāk! OptinMonster intuitīvais interfeiss ir tik viegli saprotams, pat absolūts iesācējs var viegli izveidot jaunu mārketinga kampaņu.

Ekrāna augšdaļā redzēsit zilas cilnes, kas palīdzēs jums veikt visu procesu, sākot no veidošanas līdz integrācijai un beidzot ar publicēšanu. Kaut arī interfeiss ir jauks un kārtīgs, nekas nav paslēpts. Jūs nekad neatradīsities nomaldījies vai apmaldījies, izmisīgi cenšoties izdomāt, ko darīt tālāk. Viss jums ir sagatavots visefektīvākajā un lietotājam draudzīgākajā veidā.

Zelt rezultātā

Tā kā Thrive Leads ir WordPress spraudnis, vispirms tas jāinstalē un jāaktivizē savā WordPress vietnē, pirms jūs varat sākt. Ja jums nepieciešama palīdzība, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par spraudņa instalēšanu.

Pēc tam, kad tas būs parūpējies, jums būs jāievada licences atslēga (no jūsu Thrive Leads konta), noklikšķinot uz cilnes Thrive Leads, kas atrodas jūsu WordPress informācijas paneļa kreisajā pusē. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz cilnes Zelt Leads, un tagad tiks atvērts Thrive Leads informācijas panelis:

Zelt Leads informācijas panelis

Tieši pie nūjas, Thrive Leads var justies satriecoši, it īpaši iesācējiem. Jums tiks parādītas daudzas pogas “Pievienot jaunu” ar skaidrojumu par to, ko viņi patiesībā dara, lai to nedarītu:

Izvēlne Thrive Leads

Iespējams, ka, lai efektīvi izmantotu šo spraudni, jums būs jāpavada daudz laika, lasot viņu dokumentāciju, meklējot apmācības rakstus tiešsaistē vai pat pārlūkojot YouTube ieteikumus. Tam ir diezgan stāva mācīšanās līkne, it īpaši salīdzinājumā ar OptinMonster. Tomēr mēs darīsim visu iespējamo, lai sniegtu jums šeit procesa būtību.

Lai sāktu darbu, jums būs jāpievieno vadošā grupa. Kad ir izveidota vadošā grupa, un tikai tad jūs varat rīkoties, lai sāktu veidot pareizu kampaņu.

Pārbaudei zem mūsu vadošās grupas mēs izvēlējāmies opciju ThriveBoxes (Thrive Leads versija par gaismas kārbu). Šī izvēlne parādījās:

Zelt rezultātā rada veidlapu

Turpmāk tas šķiet nedaudz vienkāršāks. Izvēlieties uznirstošo logu veidu, kuru vēlaties izveidot, izvēlieties veidni un esat gatavs. Bet tad celtnieks izskatās šādi:

Zelt Leads Celtnieks

Kā redzat, viss tiek atmests un paslēpts no lietotāja. Jums būs jāpavada daudz laika, lai aizrautos ar formu, lai atrastu visu nepieciešamo, lai tā darbotos pareizi. Faktiskais celtnieks ir diezgan vienkāršs, pateicoties vilkšanas un nomešanas funkcijai; tomēr, lai panāktu pareizu izturēšanos, var būt nepieciešams daudz nevajadzīgu pielāgošanu.

Visbeidzot, galaprodukts (uznirstošais), ko ražo spraudnis Thrive Leads, ir visaugstākais. Bet par kādu cenu? Laiks ir nauda, ​​un jūs tērēsiet daudz laika, mēģinot apgūt “Thrive Leads”. Runājot par OptinMonster vs Thrive Leads lietošanas ērtumu, OptinMonster ir skaidrs ieguvējs.

Cenu salīdzinājums

Izmantot OptinMonster 1 vietnē jūs varat izvēlēties pamatplānu 9 USD / mēnesī. Plus plāns, kas paredzēts lietošanai 2 vietnēs, kā arī papildu premium funkcijām, ir pieejams par USD 19 mēnesī. Viņu populārākais plāns Pro ietver katru funkciju, kas pieejama 3 vietnēm, un maksā 29 USD / mēnesī. Vai arī, ja jums ir lielākas vajadzības, varat parakstīties uz Izaugsmes plānu ar cenu 49 USD / mēnesī.

Thrive Leads piedāvā dažādas licenču iespējas, sākot no 67 USD par 1 vietnes licenci. Pārējie 2 licenču plāni ir USD 97 par 5 vietņu licencēm vai USD 147 par 15 licencēm.

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties kļūt par Thrive Themes dalībnieku par 228 USD gadā. To darot, jūs varēsit piekļūt visām Thrive Themes WordPress tēmām un pieejamajiem spraudņiem, ieskaitot Thrive Leads; un 25 vietņu licences.

Dokumentācija un atbalsts

Thrive Leads ietver 1 gada tehnisko atbalstu ar jebkuru iegādāto licences plānu. Papildu gadu atbalstu var iegādāties par USD 40 gadā.

Thrive Themes komanda ir arī izveidojusi vairākas video pamācības un emuāru ierakstus, lai palīdzētu jaunajiem lietotājiem atrast ceļu uz Thrive Leads spraudni.

Kas attiecas uz OptinMonster, visiem abonentiem neatkarīgi no viņu plāna ir pieejama viņu biļešu atbalsta sistēma bez papildu maksas.

Lietotājiem ir arī pieeja vairāk nekā 200 rakstiem, kas satur visu, ko ikviens varētu vēlēties uzzināt par veiksmīgu OptinMonster lietošanu.

Turklāt Pro un Growth dalībniekiem ir pieejams prioritārais atbalsts bez papildu maksas.

OptinMonster vs plaukstošie klienti: kas uzvar?

Galu galā izvēle ir pilnībā jūsu ziņā. Gan OptinMonster un Thrive Leads ir kvalitatīvi izstrādājumi, kas dara tieši to, uz ko apgalvo.

Personīgi mēs dodam priekšroku OptinMonster tā ērtai lietošanai, slepkavas klientu apkalpošanai un nepārspējamajām cenām. Turklāt fakts, ka šo atsevišķo lietotni var izmantot jebkura veida vietnēs, sniedz mums tieši tādu spēku un elastību, kādu mēs visvairāk vēlamies.

Protams, ja jūs esat tikai WordPress lietotājs un nedomājat ķerties pie straujākas mācīšanās līknes, Thrive Leads varētu jums noderēt. Neatkarīgi no tā, kas tas ir, cenu noteikšanas iespējas var būt nedaudz dārgas; tomēr, ja jūs interesē kāds no citiem “Thrive Themes” produktiem (motīvi, spraudņi utt.) papildus “Thrive Leads”, tad viņu dalības paketi noteikti ir vērts padomāt.

Neatkarīgi no tā, kuru galu galā izvēlaties, mēs ceram, ka jūs par to pastāstīsit komentāros. Ieteicams arī pārbaudīt šo OptinMonster un Sumo salīdzinājumu.

Mēs arī ceram, ka šis raksts jums palīdzēja pieņemt pārliecinātu, apzinātu lēmumu.

Ja šis raksts jums šķita noderīgs, iespējams, jums patiks arī mūsu apmācība par satura jaunināšanas izveidi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map