Salīdzināti 10 labākie WordPress tipogrāfijas spraudņi (2020)

labākie WordPress tipogrāfijas spraudņi, salīdzinot


Vēlaties uzlabot jūsu WordPress vietnes lasāmību un tipogrāfiju?

Daudzi atzīti zīmoli ir veidojuši savu identitāti ar tipogrāfiskiem elementiem, piemēram, Coca Cola un IBM. Papildus zīmola atpazīstamībai pareizā tipogrāfija uzlabo jūsu vietnes lasāmību. Šajā rakstā mēs parādīsim dažus no labākajiem WordPress tipogrāfijas spraudņiem tirgū.

Labāko tipogrāfijas spraudņu izvēle WordPress

Ne katrs tipogrāfijas spraudnis ir izveidots vienāds. Zemāk ir dažas funkcijas, kuras atradīsit tipogrāfijas spraudnī.

 • Spēja viegli pievienot Google Fonts savai WordPress tēmai.
 • Iespēja augšupielādēt pielāgotus fontus, lai jūsu vietne iegūtu izteiktu izskatu
 • Atbalsta dažādus fontu nodrošinātājus, piemēram, Adobe Typkit, Font Squirrel un, protams, Google Fonts

1. Fonts, kuru gribu

, tipogrāfijas spraudņi

Font I Wonder ir pārsteidzošs spraudnis, kas ļauj jūsu vietnē augšupielādēt skaistus fontus. Spraudnis atbalsta 3 populāros fontu nodrošinātājus – Google Fonts, Adobe Typkit un Font Squirrel.

Ja vēlaties, varat arī augšupielādēt savu fontu komplektu. Viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet visus savus fontu failus un pēc tam varēsit izmantot savā vietnē esošos fontus..

Izmantojot šo spraudni, jūs varat eksperimentēt ar vairāk nekā 20 000 dažādiem fontu stiliem un izvēlēties labāko, kas atspoguļo jūsu zīmola identitāti. Unikālam stilam varat arī kombinēt vairākus fontus no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

2. Galīgais Google tīmekļa fontu ģenerators

Jaunākie Google Web fonti

Ultimate Google Web Font Generator ir vēl viens lielisks spraudnis, kas dažu minūšu laikā ļauj savai vietnei pievienot skaistus fontus. Jūs varat piekļūt visiem Google atvērtā koda tīmekļa fontiem, tos priekšskatīt un pēc tam ģenerēt kodu, lai tos lietotu savā vietnē.

Varat to izmantot arī citās platformās, nevis WordPress. Tas ir savietojams ar PHP, Joomla, Magento, ROR, tīru HTML un daudz ko citu. Tas automātiski atjaunina savu fontu sarakstu no Google un piedāvā visus jaunākos fontus, kamēr jūs atpūšaties un atpūšaties.

Pašlaik kolekcijā ir nedaudz vairāk par 650 fontiem. Un, protams, tas atbalsta visas fontu variācijas, piemēram, treknrakstu, slīprakstu, gaišo, melno utt. Tā kā fonts ir atsaucīgs spraudnis, fonts labi izskatīsies arī visās pārlūkprogrammās.

3. Easy Post Google Fonts

Google fontu ērtā ievietošana

Google fontu ērtā ievietošana ir vēl viens pārsteidzošs risinājums, kā pievienot savai vietnei vairāk fontu. Izmantojot šo spraudni, jūs varat pievienot savai vietnei vairāk nekā 600 dažādu fontu, nepievienojot koda rindu. Tas ļauj vienā lappusē un izlikšanai izmantot vairākus fontus, lai jūs varētu savu vietni padarīt jaunu izskatu.

Tas lieliski darbojas ar visiem citiem mūsdienu WordPress spraudņiem un arī visos ekrānos izskatās satriecoši. Lietošanas ērtuma dēļ pat iesācējs to var izturēt tikpat labi kā profesionālis.

4. FontPress

FontPress tipogrāfijas spraudnis

Ar vairāk nekā 1,2K aktīvām instalācijām FontPress ir viens no populārākajiem tipogrāfijas spraudņiem WordPress tirgū. Ja vēlaties savu motīvu uzlādēt ar vairāk fontiem, tad FontPress ir ideāls variants jums.

Papildus Google fontiem tas atbalsta arī valodas, kas nav latīņu valodas. Varat izmantot šo spraudni, lai padarītu jūsu fontus stilīgākus, piemērojot dažādus tā piedāvātos efektus.

Jūs varat strādāt ar fonta lielumu, svaru, teksta dekorēšanu, teksta pārveidi, krāsu un daudz ko citu.

5. Zelt arhitekts

Zelt Arhitekts

Thrive Architect ir pārsteidzošs lapu veidošanas spraudnis, kas ne tikai ļauj dažu minūšu laikā izveidot skaistas tīmekļa lapas, bet arī piedāvā pilnu elastīgumu, lai savai vietnei pievienotu pielāgotus fontus..

Izmantojot tās burtveidola opcijas, jūs iegūsit piekļuvi vairāk nekā 700 pielāgotajiem fontiem, lai jūs savai vietnei varētu piešķirt unikālu izskatu.

6. Fonto

Fonto tipogrāfijas spraudnis

Fonto var būt jūsu ātrais risinājums, ja meklējat savai vietnei pievienot jaunus fontus. Izmantojot Fonto, jūs varat izmantot jebkuru fontu, par kuru jūs varētu domāt. Izmantojot Fonto, jūs varat pats uzņemt fontu failus vai apkalpot tos, izmantojot iegulšanas kodu.

Iegulšanas kods jāpievieno vietnes galvenes apgabalam. Jums pat ir iespēja apvienot vairākus fontus kopā.

7. Zeno fontu mainītājs

Zeno fontu mainītājs ir pārsteidzošs spraudnis, kas lietotājiem ļauj ātri un viegli mainīt fontus. Lai pielāgotu fonta lielumu, tas izmanto JavaScript un JQuery. Iestatījumi tiek saglabāti sīkdatnē, tāpēc apmeklētājs redz tādu pašu fonta lielumu pat tad, kad viņi atgriežas jūsu vietnē.

Šo spraudni var izmantot jebkurā WordPress versijā virs 3.7. Tas nodrošina dažādu pārlūku savietojamību, lai jūs varētu būt drošs, ka teksts izskatās lieliski visos pārlūkos.

8. WP Google fonti

WP Google Fonts, tipogrāfijas spraudņi

WP Google fonti ir vēl viens spraudnis, kuru jūs varētu vēlēties pārbaudīt. Šis spraudnis ar vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju ir bijis viens no populārākajiem vietņu īpašnieku fontu resursiem.

Varat izmantot šo spraudni, lai izmantotu Google bezmaksas pakalpojumus, lai savai vietnei pievienotu augstas kvalitātes fontus. Varat arī piešķirt savus fontus konkrētiem CSS elementiem jūsu vietnē. Un to visu var izdarīt tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa.

Spraudnis arī automātiski atjaunina un pievieno visus jaunus fontus, kas ir pieejami Google. Tātad jūs varat tos izmantot, manuāli nepielāgojot iestatījumus.

9. Vienkārši Google fonti

Ar Viegli Google fonti spraudnis, ir patiešām viegli kontrolēt savas vietnes fontus. Jūs to varat izmantot, lai savā vietnē ievietotu līdz 600 dažādiem fontiem, nerakstot koda rindu.

Jūs varat arī priekšskatīt savus fontus, izmantojot WordPress Customizer, pirms tos izmantot savā aktīvajā vietnē. Tas ļauj izveidot pielāgotu fontu kontroli administratora apgabalā. Kad esat ievietojis fontu, tas tūlīt būs pieejams pielāgošanas rīkā priekšskatīšanai.

Ja savam motīvam vēlaties pievienot google fontus, to var izdarīt arī bez rediģēšanas motīva galvenajā stila lapā. Tas automātiski atjauninās arī savu fontu sarakstu, tāpēc jums tas nevajadzēs uztraukties to darīt manuāli.

10. Izmantojiet jebkuru fontu

Izmantojiet jebkuru fontu ļauj jūsu vietnē izmantot jebkuru vēlamo fontu. Šis spraudnis ar vairāk nekā 100 000 aktīvu instalāciju ir viens no WordPress visaugstāko tipogrāfijas spraudņu veidiem.

Fontus var augšupielādēt tieši no WordPress redaktora. Spraudnis ir savietojams ar visām mūsdienu WordPress tēmām un arī citiem uzlabotajiem spraudņiem.

Tas arī nodrošina, ka fonti visās ierīcēs izskatās satriecoši un lieliski darbojas pārlūkprogrammās. Turklāt tas atbalsta vairākus pielāgotus fontus vienlaikus, lai jūs iegūtu visvairāk unikālo rezultātu.

Šie ir daži no labākajiem WordPress tipogrāfijas spraudņiem. Mēs ceram, ka raksts jums noderēja. Kā prēmiju varat lasīt arī par šiem projektēšanas padomi, kas var palīdzēt palielināt vietnes reklāmguvumu līmeni.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map