Salīdzināti 12 labākie WordPress Podcast spraudņi (bezmaksas un premium)

labākais WordPress-Podcast-plugins


Vai vēlaties savā WordPress vietnē palaist Podcast apraidi? Neesat pārliecināts, kuru apraides rīku izmantot? Ja veicat kādu pētījumu tiešsaistē, tirgū atradīsit daudz spraudņu; bet izvēloties pareizo, jūs varat justies satriecoši, ja nezināt, ko meklējat.

Tāpēc mēs rūpīgi izvēlējāmies 12 labākos WordPress Podcast apraides spraudņus, lai jūs varētu viegli sākt podcasting savā WordPress vietnē. Arī mūsu ceļvedis Podcast vietnes sākšanai vietnē WordPress būs noderīgs jums kā iesācējam.

1. PowerPress by Blubrry

blubrry-powerpress-podcast-WordPress spraudnis

Ja vēlaties WordPress izveidot jaudīgu Podcast apraides vietni, Blubrry nodrošina jums visu nepieciešamo rīku komplektu. Tās pakalpojumi ietver Podcast apraidi, podcast statistiku un tirgū pieejamo podcast spraudni numur viens, PowerPress.

PowerPress ir ļoti jaudīgs, tomēr vienkāršs spraudnis, kas ļauj viegli pievienot Podcast apraidi WordPress. Izmantojot šo spraudni, varat savai vietnei pievienot gan audio, gan video aplādes. PowerPress pilnībā atbalsta gan Apple, gan Google aplādes.

Spraudnis nāk ar vienkārši un uzlabotas režīmi, lai iesācēji varētu sākt darbu ar vienkāršo režīmu, līdz viņi ir draudzīgi ar tā saskarni, un pēc tam pāriet uz uzlaboto. Vienkāršajam režīmam ir tikai galvenie iestatījumi, tāpēc jūs varat bez piepūles izveidot savu pirmo epizodi un iesniegt to Apple podcast tīklā. Kad esat gatavs, varat izmantot uzlaboto režīmu, lai izmantotu visas robustās iespējas, ko spraudnis var piedāvāt.

Spraudnim ir integrēts HTML5 multivides atskaņotājs ar iegultu atbalstu no vietnēm, piemēram, YouTube. Tam ir daudz pārsteidzošu iespēju, tostarp abonēšanas rīki, Podcasting SEO, statistika, migrācijas rīki utt. Ja vēlaties uzlabotas podcasting funkcijas, varat izmantot PowerPress kopā ar to podcast hostingu.

2. Viedais Podcast Player

viedais podkāstu atskaņotājs

Tāpat kā nosaukums norāda, Smart Podcast Player ir viedais WordPress spraudnis viediem podkāstu veidotājiem. Tas palīdz savā WordPress vietnē palaist lieliskus Podcast epizodes, kas jūsu klausītājiem noteikti patiks.

Tajā ir skaisti izstrādāts HTML atskaņotājs ar lejupielādes, kopīgošanas un abonēšanas pogām, lai klausītājiem būtu viegli izbaudīt katru jūsu aplādes epizodi. Abonēšanas poga palīdzēs jums viegli savākt vairāk e-pastus no klausītājiem. Izmantojot Smart Track Player, varat arī izcelt visu aplādes arhīvu, kā arī katru atsevišķu epizodi, dziesmu vai skaņas klipu..

Saistīts: Kā izveidot savu e-pasta sarakstu, ĀTRI!

Viedā aplādes atskaņotājs pilnībā reaģē, lai jūsu aplāde izskatītos lieliski visās ierīcēs un ekrānos. Tam ir ātruma kontroles funkcija, tāpēc varat Podcast epizodēm pievienot vairākus ātrumus. Turklāt jūs varat izvēlēties krāsu motīvu (gaišu vai tumšu) un pielāgotas krāsas, kas piemērotas jūsu vietnes krāsu shēmai.

3. Nopietni vienkārša apraide

nopietni-vienkārši-podcasting-WordPress spraudnis

Nopietni vienkārša apraide ir bezmaksas un ērti lietojams WordPress podcasting spraudnis iesācējiem. Tas izmanto vietējo WordPress saskarni, lai ļautu jums pievienot un pārvaldīt WordPress aplādes ar minimāliem nepieciešamajiem iestatījumiem.

Izmantojot nopietni vienkāršu apraidi, vienā un tajā pašā WordPress vietnē varat palaist vairākas aplādes. Tajā ir jaunizveidots multivides atskaņotājs, kurā varat pievienot savu aplādes vāka attēlu un skaisti to pielāgot. Tas atbalsta gan audio, gan video apraidi.

Turklāt tam ir pilns atbalsts gandrīz visiem podcast pakalpojumiem un plūsmas centriem, ieskaitot iTunes, Google Play un Stitcher. Spraudnis ļauj pievienot Podcast apraides arhīvu, atsevišķas epizodes vai atskaņošanas sarakstus jebkurai vietnei, izmantojot īskodus un logrīkus.

4. Libsyn Podcasting

libsyn-podcast-spraudnis

Libsyn Podcasting ir populārs tirgū pieejams podcasting pakalpojums, kas ietver Libsyn Podcasting spraudni un Libsyn podcast hostingu. Izmantojot Libsyn Podcasting spraudni, jūs varat savienot savu WordPress vietni ar Libsyn kontu un ērti sākt publicēt aplādes.

Spraudnis ļauj jums izveidot aplādes epizodes, izveidot aplādes melnrakstus un plānot ziņas savā WordPress vietnē. Podcast apraides failus varat augšupielādēt tieši Libsyn no WordPress informācijas paneļa. Podcast faili tiks saglabāti Libsyn podcast mitinātājā, lai tie neaizņemtu vietu jūsu WordPress mitināšanā.

Tomēr spraudnis ir beta versijā; taču tā joprojām ir interesanta opcija, kuru varat izmantot WordPress podcasting.

5. BuzzSprout

Buzzsprout-podcasting-platforma

BuzzSprout ir pieejams jaudīgs tirgū pieejamais Podcasting risinājums. BuzzSprout ir pilnvērtīgs aplādes pakalpojums, kas ļauj mitināt un reklamēt aplādes. Tas būtībā ir premium klases risinājums; tomēr jūs varat izmantot tā bezmaksas plānu 90 dienas un katru mēnesi mitināt līdz 2 stundām aplāžu.

BuzzSprout ir vienkārša un viegli saprotama saskarne, kurā varat izveidot Podcast apraidi un pievienot epizodes. Augšupielādējot audio failu, tas tiks automātiski optimizēts, ņemot vērā nozares labāko praksi. Pēc tam varat viegli pievienot savu aplādes programmu populāriem aplādes direktorijiem, tostarp iTunes, Stitcher un Google Play.

Ja podcast apraide notiek ar BuzzSprout un vēlaties Podcast apraides pievienot savai WordPress vietnei, varat izmantot to bezmaksas spraudni. Bezmaksas spraudnis palīdz jums izvilkt Podcast epizodes no BuzzSprout. Podcast epizodes varat pievienot jebkurai vietnei, izmantojot aplādes īskodus.

6. Vienkārša Podcast Press

vienkāršs aplādes preses spraudnis

Simple Podcast Press, kā norāda nosaukums, ir patiešām vienkāršs WordPress Podcasting spraudnis. Tas palīdz jums pievienot Podcast epizodes no jebkuras Podcasting platformas, ieskaitot Libsyn, SoundCloud, Buzzsprout utt..

Neatkarīgi no tā, kur mitināt Podcast apraides, WordPress varat vienkārši pievienot iTunes URL, lai demonstrētu Podcast apraides jūsu vietnē. Pēc iTunes URL ievadīšanas tā automātiski izveidos unikālu lapu katrai aplādes epizodei un pievienos atskaņotāju kopā ar attēliem un aprakstu. Tas ir pilnībā automātisks un vienkāršs.

Citas spraudņa iespējas ir pilnībā pielāgojamas pogas, noklikšķināmi laika zīmogi, Clammr integrācija fragmentu kopīgošanai Facebook un Twitter, automātiska URL saīsinātājs utt. Spraudnis galvenokārt ir paredzēts podkāstu veidotājiem, kuri vēlas reklamēt savus aplādes caur WordPress vietnēm..

7. Podlove Podcast Publisher

podlove-podcast-izdevējs

Podlove Podcast Publisher ir vēl viens WordPress Podcasting risinājums. Spraudnis ļauj publicēt un pārvaldīt Podcast apraidi no jūsu WordPress vietnes. Tas atbalsta daudzformātu publicēšanu, iekļaujot visus mūsdienu audio un video kodekus. Podcast apraidi var atskaņot ar uzlabotu HTML5 atskaņotāju.

Lai pievienotu Podcast failus WordPress, tie vispirms būs jāaugšupielādē augšupielādes vietā, piemēram, FTP / sFTP vai Amazon S3. Tas nodrošina vienkāršus un ātrus iestatījumus, lai pievienotu augšupielādēto failu WordPress un publicētu tos savā vietnē.

Lai palīdzētu labāk pārvaldīt Podcast epizodes, tam ir nodaļu atbalsts. Turklāt tam ir elastīgas veidnes, analītika un daudz kas cits, lai palīdzētu jums izveidot jaudīgu Podcast apraidi pakalpojumā WordPress.

8. iTunes Podcast Review Manager

iTunes-podcast-review-manager

iTunes Podcast Review Manager palīdz jūsu WordPress vietnei pievienot savas starptautiskās aplādes atsauksmes no iTunes. Tas ir noderīgi Podkāstu veidotājiem, kuriem iTunes ir populāri Podcast epizodes un kuri vēlas tos vairāk reklamēt, lai sasniegtu plašāku auditoriju. Podcast apraides atsauksmju pievienošana kalpo kā apliecinājums jūsu darbam.

Kad spraudnis ir iestatīts jūsu WordPress vietnē, tas ik pēc 4 stundām pārbauda, ​​vai nav jaunu aplādes pārskatu, un automātiski tos parāda tabulā jūsu vietnē. Dažreiz, kad atsevišķu valstu pārskatu plūsmas nav sasniedzamas, jums jāgaida nākamā automātiskā pārbaude vai pārbaude manuāli.

9. Amazon Polly par WordPress

amazon-polly-for-wordpress

Amazon Polly par WordPress ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas palīdz pārvērst teksta saturu runā, izmantojot Amazon Polly. Ja jūs nezināt, kas ir Amazon Polly, tas ir pakalpojums, kas tekstu pārvērš dzīvesveida runā.

Izmantojot šo spraudni, jūs varat ģenerēt audio plūsmu sava teksta saturam un ievietot to WordPress ziņās. Audio pievienošana kopā ar teksta saturu palīdz uzlabot jūsu ziņu pieejamību.

Spraudnis ļauj arī publicēt savas ziņas aplāžu veidā tieši no savas vietnes un padarīt tās pieejamas klausītājiem aplādes direktorijās..

10. Svētrunas vadītājs

serman-manager-wordpress-plugin

Svētrunas vadītājs ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas palīdz pilnībā pārvaldīt draudzes sprediķus. Spraudnis ļauj WordPress vietnē pievienot MP3 MP3 failus kopā ar skaļruņiem, sērijām, tēmām utt. Pēc tam varat pievienot MP3 sprediķus iTunes direktorijiem, lai tie būtu pieejami aplādes klausītājiem..

Sermon Manager spraudnis ir bez maksas pieejams oficiālajā WordPress spraudņu krātuvē. Tas ir savietojams ar visiem citiem galvenajiem WordPress spraudņiem un jebkuru WordPress motīvu.

11. Kompakts WP audio atskaņotājs

kompakts-wp-audio atskaņotājs-WordPress spraudnis

Kompakts WP audio atskaņotājs ir bezmaksas WordPress spraudnis, lai pievienotu audio atskaņotāju WordPress. Lai pievienotu audio failus WordPress, izmantojot šo spraudni, vispirms tie būs jāaugšupielādē augšupielādes vietā. Pēc tam jūs varat iegult audio failus WordPress ziņās un lapās, izmantojot īso kodu. Spraudnis parādīs jūsu audio failus kopā ar kompakto multivides atskaņotāju.

Spraudnis atbalsta MP3 un OGG audio failus. Tas ļauj jums konfigurēt automātiskās atskaņošanas opciju, cilpu utt. Audio atskaņotājs ir pilnībā reaģējošs, tāpēc tas labi der visiem ierīču veidiem un atbalsta visas galvenās pārlūkprogrammas..

12. Izkliedētāja īss kods

spreaker-shortcode-spraudnis

Spreaker ir populāra Podcast apraides platforma, kurā varat klausīties pasaules modernākās aplādes un izveidot arī savas Podcast apraides. Ja jums ir Podcast apraide vietnē Spreaker, tagad to varat viegli iegult savā WordPress vietnē, izmantojot Izplatītāja īsais kods iespraust.

Spraudnis palīdz pievienot WordPress jebkuru Spreaker epizodi, šovu vai lietotāju. Spraudnis ļauj pievienot Spreaker Podcast apraides ar daudzām konfigurācijām, izmantojot īskoda parametrus.

Bonuss: Pārbaudiet labāko WordPress dāvanu spraudni, lai izveidotu veiksmīgu dāvanu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja atrast labākos Podcast spraudņus WordPress. Varat arī apskatīt mūsu labāko WooCommerce spraudņu kolekciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map