Salīdzināti 15 labākie tiešsaistes tērzēšanas programmatūras spraudņi (2020)

Labākā tiešsaistes tērzēšanas programmatūra


Vai vēlaties sazināties ar vietnes apmeklētājiem, kamēr viņi atrodas jūsu vietnē? Vietnes tērzēšanas lodziņa pievienošana palīdz norādīt vietnes apmeklētājus pareizajā virzienā, sniedzot tūlītēju palīdzību. Šajā rakstā mēs salīdzināsim dažas no labākajām tiešsaistes tērzēšanas programmatūrām un palīdzēsim jums izlemt, kurš no tiem ir piemērots jūsu vajadzībām.

Tiešsaistes tērzēšanas programmatūras izmantošana jūsu vietnē

Tiešsaistes tērzēšanas lodziņa pievienošana vietnei palīdz jums sazināties ar vietnes apmeklētājiem. Izmantojot tiešraides tērzēšanas lodziņu, jūs varat sniegt tūlītējas atbildes uz attiecīgajiem apmeklētāju jautājumiem, kas neļauj viņiem veikt vēlamās darbības, piemēram, iegādāties jūsu produktu.

Izvēloties tiešsaistes tērzēšanas programmatūru savai vietnei, ir jāņem vērā dažas lietas.

Mērķis:

Jums jānoskaidro, kāpēc jūs savai vietnei pievienojat tiešsaistes tērzēšanas lodziņu. Daži no izmantošanas veidiem ir šādi:

 • Palieliniet pārdošanas apjomus: Sazinieties ar klientiem un saprotiet, kas viņiem traucē iegādāties jūsu produktus. Sniedziet tūlītēju palīdzību, lai iegūtu vairāk pārdošanas un ieņēmumu.
 • Svina paaudze: Integrējiet tērzēšanas lodziņu ar savu e-pasta mārketinga pakalpojumu un piesaistiet potenciālos klientus. Pat ja jūsu lietotāji nav gatavi nekavējoties veikt darījumus ar jums, jūs joprojām varat sazināties ar viņiem, lai vēlāk tos pārveidotu.
 • Pasākuma neto rādītāja (NPS) novērtēšana: NPS ir svarīga metrika, kas mēra jūsu klientu lojalitāti. Pēc tērzēšanas pārlieciniet lietotājus iesniegt NPS aptauju, lai saprastu, cik iespējams, ka klienti ieteiks jūsu produktus draugiem.

Iespējas:

Salīdziniet dažādas iespējas, ko piedāvā atšķirīga tiešsaistes tērzēšanas programmatūra, lai noteiktu, kura no tām vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Integrācija:

Pirms WordPress tiešsaistes tērzēšanas spraudņa izvēles jums jāpārliecinās, ka tas piedāvā nevainojamu integrāciju ar iecienītākajām tīmekļa lietotnēm. Varat arī pārbaudīt, vai pastāv vietējā integrācija, kas palīdz pievienot WordPress tiešsaistes tērzēšanas lodziņu savai WordPress vietnei.

Lasīt vairāk: Kā izveidot vietni bez maksas

1. LiveChat

tiešraides Čats

LiveChat ir labākais tiešsaistes tērzēšanas rīks. Tas ļauj jums sazināties ar vietnes apmeklētājiem un norādīt viņus pareizajā virzienā.

Cenu noteikšana ir balstīta uz aģentu skaitu, kas vienlaikus var pieteikties jūsu LiveChat kontā. Tomēr jūs varat izveidot tik daudz aģentu kontu, cik nepieciešams komandas locekļu organizēšanai. Viss, ko klienti raksta, tūlīt redzams tērzēšanas logā, kas palīdz ātri sniegt klientiem palīdzību.

Šis rīks ir arī ar jaudīgiem iebūvētiem pārskatiem un analītiku. Jūs pat varat to integrēt savā Google Analytics kontā, lai izmērītu LiveChat ietekmi uz jūsu biznesu. Viņi arī piedāvā bezmaksas WordPress tiešsaistes tērzēšanas spraudni, ko instalēt jūsu vietnē.

LiveChat, Inc. atbalsta integrāciju ar visām jūsu iecienītākajām tīmekļa lietotnēm.

Sāciet darbu ar LiveChat šodien.

2. Sendinblue tērzēšana

Sendinblue

Sendinblue ir universāls digitālā mārketinga komplekts, kas ļauj iestatīt tērzēšanas lodziņu, e-pasta sarakstu un daudz ko citu.

Sendinblue Chat ir premium tiešsaistes tērzēšanas spraudnis, lai reāllaikā sazinātos ar potenciālajiem klientiem un klientiem. Izmantojot Sendinblue Chat, jūs varat iestatīt pilnībā pielāgotu tērzēšanas lodziņu ar savu vārdu un logotipu.

Tas ļauj organizēt komandu un izveidot darbplūsmu, lai aģentiem piešķirtu tērzēšanu.

Apvienojot tiešraides tērzēšanas programmatūru ar citiem Sendinblue pakalpojumiem, piemēram, e-pastu un SMS mārketingu, jūs varat ātri izveidot lietotāju uzticību.

Sāciet ar Sendinblue tērzēšanu jau šodien.

3. Balss

olarks

Olark ir viens no vienkāršākajiem tiešsaistes tērzēšanas rīkiem, taču pietiekami visaptverošs, lai piedāvātu netraucētu tērzēšanas pieredzi jūsu apmeklētājiem un jūsu komandai. Olark ļauj pielāgot tērzēšanas lodziņa logrīku jūsu zīmolam atbilstošā veidā, lai jūs varētu piedāvāt konsekventu pieredzi visā vietnē.

Izmantojot tās automatizēto ziņojumapmaiņas funkcionalitāti, jūs varat sūtīt ziņojumus, pamatojoties uz apmeklētāju uzvedību. Tādā veidā jūs varat nodot pareizos ziņojumus pareizajā laikā, ar minimālu piepūli liekot lietā galu galā.

Cenu noteikšana ir balstīta uz aģentu kontu skaitu, kurus vēlaties izveidot.

Sāciet darbu ar Olark šodien.

4. Zendesk tērzēšana

zendesk tērzēšana

Zendesk Chat, agrāk pazīstams kā Zopim, ir viens no vadošajiem tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumiem tirgū. Tas dod jums iespēju sarunāties ar klientiem tiešajā tērzēšanā. Tas nāk ar bezmaksas plānu ar ierobežotām funkcijām, kas ļauj ikvienam pievienot tiešsaistes tērzēšanas lodziņu savā vietnē.

Varat viegli iestatīt automatizētas tērzēšanas iespējas un sniegt apmeklētājiem individuālu tērzēšanas pieredzi, ņemot vērā viņu uzvedību.

Varat arī uzraudzīt savas vietnes apmeklētājus savā Zendesk Chat informācijas panelī vai integrēt to ar savu Google Analytics kontu tālākai analīzei.

Sāciet darbu ar Zendesk Chat šodien.

5. Comm100 tiešraide

comm100

Comm100 ir uzņēmuma līmeņa tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums, kas palīdz pārveidot vietnes apmeklētājus par klientiem, piedāvājot reāllaika atbalstu.

Izmantojot savu Chatbot funkciju, jūs varat nodrošināt automātiskas atbildes uz regulāriem jautājumiem un pilnībā kontrolēt jautājumus un atbildes, ko sniedz jūsu Chatbot rokturi. Chatbot palīdz saīsināt apstrādes laiku, pazemināt apkalpošanas izmaksas un uzlabot prasmju apguvi.

Jūs pat varat piedāvāt audio / video tērzēšanu tiešraides tērzēšanas sesijas laikā, piedāvājot vislabāko pieredzi pirms pārdošanas vietnē jūsu vietnē. Turklāt Comm100 ļauj attālināti piekļūt un kontrolēt apmeklētāja darbvirsmu pēc tam, kad viņam ir piešķirta atļauja.

6. SnapEngage

našķis

SnapEngage ir vēl viens tiešraides tērzēšanas pakalpojums, kuru varat viegli iestatīt savā vietnē. Tas piedāvā netraucētu integrāciju ar simtiem trešo pušu pakalpojumiem, ieskaitot desmitiem CRM rīku, palīdzības dienestu, projektu vadību un mārketinga risinājumus.

Papildus tiešraides tērzēšanas piedāvāšanai jūsu vietnē tas arī ļauj jums sniegt izcilu klientu apkalpošanu, izmantojot īsziņu. Kad klients sūta īsziņu, jūsu aģenti var atbildēt, izmantojot SnapEngage tērzēšanas portālu.

Varat arī ielūkoties jautājumā par to, ko klienti raksta, pirms viņi nospiež pogu Sūtīt.

Sāciet darbu ar SnapEngage šodien.

7. Tērzēšanas istaba

tērzēšanas istaba

Tērzēšanas istaba ir WordPress tiešsaistes tērzēšanas spraudnis, kas ļauj izveidot tērzēšanas istabu WordPress vietnē un tiešraidē sarunāties ar reģistrētiem lietotājiem.

Salīdzinot ar citiem šeit parādītajiem WordPress tiešsaistes tērzēšanas risinājumiem, tērzēšanas istaba darbojas savādāk. Tas nav veidots tā, lai piedāvātu tiešu atbalstu visiem jūsu apmeklētājiem. Tā vietā tas ļauj WordPress vietnē izveidot tērzēšanas istabu tikai reģistrētiem apmeklētājiem.

Izmantojot tērzēšanas istabu, jums nav jāizveido konts trešās puses vietnēs. Tērzēšanas istabas spraudnis ir ideāls risinājums jūsu vietnei, ja jūs izmantojat vietni, kurā darbojas kopiena, un vēlaties iestatīt tieša saziņas kanālu reģistrētiem lietotājiem.

Sāciet ar tērzēšanas istabu jau šodien.

8. Ātrā tērzēšana

ātra tērzēšana

Ātrā tērzēšana ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas ļauj pievienot tiešsaistes WordPress tiešsaistes tērzēšanas lodziņu un atbildēt uz ziņojumiem tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa. Tas ir pats mitināts tērzēšanas risinājums, tāpēc jums nav jāizveido konts trešās puses platformās.

Spraudnis ir komplektā ar ātru WordPress tiešsaistes tērzēšanas logrīku, kuru varat viegli iegult savā WordPress sānjoslā. Pēc tam jūs varat uzaicināt savus apmeklētājus sazināties ar jums.

Turklāt WordPress vietnē varat arī pievienot neierobežotu skaitu tērzēšanas istabu, kuras ierobežo tikai jūsu tīmekļa serveru iespējas.

Sāciet ar ātro tērzēšanu jau šodien.

9. LivePerson

dzīvs cilvēks

LivePerson ir vadošā ziņojumapmaiņas un robotprogrammatūru platformas, kas ļauj sazināties ar klientiem gan vietnē, gan ārpus tās.

Jūsu apmeklētāji var sūtīt ziņojumus pa savu izvēlēto kanālu, ieskaitot jūsu vietni, mobilo tīmekli vai lietotni.

Izmantojot savu Facebook Messenger integrāciju, jūs varat piedāvāt klientiem individuālu klientu apkalpošanu, vienlaikus sekojot līdzi sarunai. Tā kā patērētāji jau ir pieraduši pie Messenger, LivePerson pievienošana savai vietnei ir labākais veids, kā nodrošināt viņiem pazīstamu un netraucētu tērzēšanas pieredzi..

Pats labākais, ka klientu aprūpes speciālisti var redzēt ikdienas veiktspējas KPI (galvenos veiktspējas indikatorus), piemēram, pabeigto saderību un vidējo saderināšanās ilgumu, tieši no savas darbvietas..

Sāciet darbu ar LivePerson šodien.

10. Bold360

treknrakstā360

Bold360 ir tiešās saziņas programmatūras komplekts, kurā ietilpst tērzēšana, e-pasta pārvaldība un rīks “noklikšķināt, lai zvanītu”, lai sniegtu palīdzību jūsu vietnes apmeklētājiem un klientiem. Tas apvieno mākslīgo intelektu un aģentu mijiedarbības risinājumus, lai ātrāk reaģētu.

Bold360 AI ar savu bezrūpīgo un dabiskās valodas izpratni izprot jūsu klientu nodomus un vai nu nodrošina saiti uz noderīgu dokumentāciju, vai arī savieno tos ar aktīvu aģentu..

Tas ļauj arī tērzēt ar klientiem, izmantojot Facebook Messenger un SMS, lai jūs varētu sniegt vislabāko klientu apkalpošanas pieredzi.

Sāciet darbu ar Bold360 jau šodien.

11. domofons

domofonu tiešraides tērzēšanas programmatūra

Domofons ir visaptveroša tiešsaistes tērzēšanas programmatūra pārdošanai, mārketingam un atbalstam. Izmantojot domofonu, jūs varat izmantot robotprogrammatūru un tiešsaistes tērzēšanu, lai automātiski kvalificētu un pārveidotu vairāk potenciālo pirkumu, nosūtītu mērķtiecīgu e-pastu, lietotnē un nosūtītu ziņojumus, lai piesaistītu klientus. Varat arī iegūt integrētu palīdzības dienestu un zināšanu bāzi, lai palīdzētu klientiem ātri atrisināt problēmas.

Tikai tiešraides tērzēšanas programmatūrai Intercom piedāvā būtisku plānu 38 USD mēnesī un profesionālo plānu, kas ietver uzlabotas funkcijas, piemēram, viedu automatizāciju par USD 78 mēnesī. Ja vēlaties piekļūt visiem Intercom piedāvātajiem atbalsta, svina ģenerēšanas un klientu iesaistes risinājumiem, sākot no 38 USD / mēnesī līdz 153 USD / mēnesī.

Ja jūs meklējat tiešsaistes tērzēšanas rīku, domofons, iespējams, nebūs jums labākā izvēle, jo tam ir pievienotas mārketinga iespējas. Ja jūs neizmantojat papildu funkcijas, labāk izvēlēties pieejamu programmatūru, kas paredzēta tikai tiešajai tērzēšanai.

Sāciet darbu ar Intercom šodien.

12. Noklikšķiniet uzDesk

clickdesk-live-chat-software

Noklikšķiniet uzDesk ir tiešsaistes tērzēšanas programmatūra, kas ne tikai koncentrējas uz teksta balstītu tiešsaistes tērzēšanu, bet arī balss un video tiešraidi. Papildus reāllaika tiešraides tērzēšanai klienti var izmantot savu balsi vai video, lai sazinātos ar jums. Balss un video tērzēšana balstās arī uz pārlūku, tāpēc instalēšana nav nepieciešama.

Citas ClickDesk piedāvātās funkcijas ietver automātiski integrētu palīdzības dienesta programmatūru, sociālos rīkjoslas, viena klikšķa integrāciju ar iecienītākajām lietotnēm un spraudņiem un mobilo lietotni, lai sarunātos ar klientiem, atrodoties ceļā. Tas nāk arī ar pārskatu sagatavošanu un analītiku.

Diemžēl ar ClickDesk dizaina pielāgošana ir ierobežota ar vairākām iepriekš sagatavotām tēmām, tāpēc jūs nevarat pielāgot tiešraides tērzēšanu atbilstoši savam zīmolam.

ClickDesk piedāvā bezmaksas versiju 30 tērzēšanai mēnesī vienam aģentam. Apmaksāti plāni ar neierobežotu tērzēšanas diapazonu no USD 14,99 mēnesī līdz USD 39,99 mēnesī.

Sāciet darbu ar ClickDesk jau šodien.

13. Freshchat

svaiga tērzēšana, tiešraide

Freshchat by Freshworks ir moderna tiešsaistes tērzēšanas programmatūra pārdošanas, mārketinga un atbalsta sarunām. Izmantojot Freshchat, jūs varat izveidot vairākus tērzēšanas pavedienus, piemēram, piegādi, cenu noteikšanu vai demonstrāciju, lai sarunas būtu organizētas un koncentrētas. Tajā tiek parādīta arī informācija par lietotāju, piemēram, pilnīga apmeklētāja navigācijas vēsture vietnē.

Freshchat piedāvā vairākas citas funkcijas, ieskaitot robotprogrammatūras, daudzvalodu kurjeru, bagātinātu multividi un ClearBit integrāciju. Tam ir IntellAssign, kurš novirza sarunas, pamatojoties uz jūsu komandas locekļu prasmju līmeni. Šķiet, ka vienīgā funkcija Freshchat, kuras trūkst, ir ekrāna kopīgošana.

Freshchat piedāvā bezmaksas plānu, kā arī apmaksātus plānus, kuru cena svārstās no USD 19 mēnesī par komandas locekli līdz $ 99 mēnesī mēnesī par komandas locekli.

Sāciet darbu ar Freshchat šodien.

14. SmartSupp

smartsupp-live-chat

SmartSupp ir populāra Eiropas tiešsaistes tērzēšanas programmatūra, kas ļauj ērti izveidot attiecības ar klientiem, un to izmanto gandrīz 300 000 uzņēmumu visā Eiropā.

SmartSupp ļauj pielāgot tiešraides tērzēšanas izskatu, lai tā atbilstu jūsu zīmolam. Varat arī augšupielādēt personīgu fotoattēlu, lai parādītu vietnes apmeklētājiem, ka aiz jūsu vietnes ir reāli cilvēki. Viņi piedāvā arī tīmekļa informācijas paneli, lai jūs varētu redzēt, kurš pārlūko jūsu vietni, un visu savu apmeklētāju informāciju var atrast vienuviet..

SmartSupp piedāvā arī tādas funkcijas kā videoieraksti, automātiskās ziņas, mobilā lietotne, e-komercijas platformu integrācija un citas. SmartSupp bez maksas varat izmantot 3 aģentiem, neierobežotām tērzēšanas sarunām un primārajām funkcijām. Lai izmantotu uzlabotas funkcijas, jums būs jājaunina uz standarta plānu par USD 8 mēnesī / aģents vai uz Pro plānu uz USD 19 mēnesī par aģentu..

Sāciet darbu ar SmartSupp šodien.

15. Drift

drift-live-chat

Drift ir sarunvalodas mārketinga platforma, kas piedāvā tiešsaistes tērzēšanas iespējas, kā arī tērzēšanas robotus. Izmantojot tērzēšanas robotus, jūs varat runāt ar saviem klientiem pat tad, ja jūs vai jūsu aģenti neatrodas blakus. Tātad, Drifta tērzēšanas robots var automātiski kvalificēt jūsu apmeklētājus, noteikt, ar kuriem tirdzniecības pārstāvjiem viņiem vajadzētu uzstāties, un rezervēt sanāksmi.

Papildus tērzēšanas robotiem, Driftam ir arī tādas funkcijas kā mārketings uz kontu, anonīms apmeklētāju izlūkdati, sarunvalodas galvenās lapas, e-pasta mārketinga integrācija un citas.

Tomēr drift var nebūt labākā izvēle mazajiem uzņēmumiem. Viņi piedāvā bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas plānu. Bet, lai iegūtu vairāk funkciju, standarta plāns maksā 50 USD / mēnesī. Lai iegūtu tērzēšanas robotus, jums būs jāizvēlas Pro plāns, kura cena ir milzīga USD 500 mēnesī.

Sāciet darbu ar Drift šodien.

Kura ir labākā tiešsaistes tērzēšanas programmatūra jūsu vajadzībām?

Pēc salīdzināšanas mēs esam secinājuši, ka Live Chat ir labākā tiešsaistes tērzēšanas programmatūra, kāda jums var būt jūsu vietnē. Tiešraides tērzēšanai ir visas funkcijas un integrācija, lai jūs varētu ērti sazināties ar vietnes apmeklētājiem.

Mēs izmantojam LiveChat mūsu māsu vietnēs un ļoti to iesakām.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko tiešsaistes tērzēšanas programmatūru atbilstoši jūsu prasībām.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities izlasīt arī 7 labākos WordPress svina paaudzes spraudņus, salīdzinot.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map