Salīdzināti 6 labākie WordPress e-komercijas spraudņi (2020)

labākie WordPress e-komercijas spraudņi


Vai vēlaties savā vietnē izveidot e-komercijas veikalu? Vai neesat pārliecināts, kurš WordPress e-komercijas spraudnis jums vajadzētu izmantot? Tu neesi viens.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim labākos WordPress e-komercijas spraudņus tirgū.

WordPress e-komercija – kā izvēlēties pareizo spraudni

Tā kā e-komercijas nozare uzplaukst, jūs atradīsit desmitiem dažādu WordPress e-komercijas spraudņu, kas ļauj jums viegli pievienot veikala vietni savai WordPress vietnei.

Jūsu biznesam ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo e-komercijas spraudni, jo ir grūti atkāpties no sākotnējā lēmuma, ja tas izrādās slikts.

Faktiski vairāk nekā 60% vidēja un liela e-komercijas vietņu īpašnieku apgalvo, ka viņiem būtu jāveic labāka likumības pārbaude platformā, kuru viņi izvēlējās saviem veikaliem..

Mums ir arī labāko WordPress spraudņu saraksts, kas jums jāizmanto.

Apskatīsim dažus faktorus, kas jums jāņem vērā, izvēloties pareizo WordPress e-komercijas spraudni.

1. Lietošanas vienkāršība:

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pievienot produktu, izveidot kuponu vai veikt citus uzdevumus, ērti lietojams interfeiss padara to vieglu un vienkāršu. Tādā veidā jums nav jātērē laiks WordPress informācijas panelī, lai izdomātu, kā to izdarīt.

2. Atbalsts:

Pirms e-komercijas platformas izvēles jums vēlreiz jāpārbauda, ​​vai spraudnis ir pastāvīgi atjaunināts un uzturēts.

3. Papildinājumu izvēles:

Jūsu interesēs ir izvēlēties e-komercijas spraudni, kurā ir plašs papildinājumu / atbalstīto spraudņu klāsts.

4. Pieskaitāmās izmaksas:

WordPress ir tik elastīgs, ka tas ļauj jūsu WordPress vietnē integrēt mitinātu e-komercijas platformu.

Mitināta platforma varētu būt laba izvēle jums, ja nevēlaties tērēt resursus sava WordPress e-komercijas veikala optimizēšanai. Citiem vārdiem sakot, mitināta platforma var palīdzēt samazināt pieskaitāmās izmaksas.

7 labākie WordPress e-komercijas spraudņi

 1. WooCommerce – labākais WordPress e-komercijas spraudnis
 2. BigCommerce – labākā mitinātā e-komercijas platforma
 3. Vienkārša digitālā lejupielāde – labākais digitālās e-komercijas spraudnis
 4. Shopify – Vienkāršāk mitinātā e-komercijas platforma
 5. MemberPress – labākais uz abonēšanu balstīts e-komercijas spraudnis
 6. WP e-komercija – oriģināls WordPress e-komercijas spraudnis
 7. Jigoshop e-komercija – vēl viens bezmaksas e-komercijas spraudnis

1. WooCommerce

Woocommerce

WooCommerce ir vispopulārākā WordPress e-komercijas platforma. Tas ir visplašākais risinājums, kas ļauj WordPress vietnē pārdot gan digitālās, gan fiziskās preces.

Izmantojot simtiem bezmaksas un maksas paplašinājumu, WooCommerce padara to par ļoti ērtu sava veikala izveidošanu un uzlabošanu, lai jūs varētu sākt pārdot produktus tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties pēc pasūtījuma veidotu tiešsaistes veikalu, tad, pateicoties lielajai kopienai, varat nolīgt WooCommerce izstrādātājus.

WooCommerce komplektācijā ietilpst PayPal (kredītkaršu un PayPal konta maksājumu pieņemšanai), BACS un kases piegāde, kas paredzēta maksājumu pieņemšanai. Lai iegūtu vairāk maksājumu vārteju, savā WooCommerce veikalā varat instalēt papildinājumus.

Pārbaudiet arī: labākie WordPress PayPal spraudņi

WooCommerce nodrošina arī viegli sekojošu dokumentāciju, kas piedāvā dažādus aspektus tiešsaistes veikala izveidošanai. Atbalsta pieprasījumi tiek izskatīti oficiālajos forumos, tāpēc, ja jums ir nepieciešama palīdzība, viņi jums ir nodrošināti.

Sāciet darbu ar WooCommerce jau šodien.

2. BigCommerce

lieltirdzniecība

BigCommerce ir vēl viena mākoņu mitināta e-komercijas platforma, lai ātri izveidotu jūsu tiešsaistes veikalu. BigCommerce ir vislabāk piemērots maziem un vidējiem tiešsaistes veikaliem.

Atšķirībā no Shopify, BigCommerce ir ar iespējām bagāts tiešsaistes veikalu veidotājs, bez dārgiem papildinājumiem vai transakcijas maksām. BigCommerce tiek piegādāts arī ar daudzām atsaucīgām e-komercijas veidnēm, no kurām izvēlēties. Protams, ja jums ir daudz iespēju izvēlēties, ir patīkami, taču tas var būt satriecoši, ja jūs meklējat kaut ko modernizētu.

Turklāt BigCommerce ir apvienojis atlaišanas un segmentēšanas rīkus, kas ļauj nemanāmi piedāvāt paaugstināšanas iespējas.

Jūs pat varat integrēt BigCommerce savā WordPress vietnē. Tādā veidā jūs varat pārvaldīt savu saturu, izmantojot WordPress un e-komercijas veikalu, izmantojot savu Bigcommerce kontu. Ieguvums ir tas, ka varat izkraut e-komercijas pieprasījumus no BigCommerce un atbrīvot savas WordPress vietnes servera resursus. Jūs arī vēlaties pārbaudīt šo salīdzinājumu starp BigCommerce un WooCommerce.

Sāciet darbu ar BigCommerce jau šodien.

3. Vienkārša digitālā lejupielāde

viegli digitālās lejupielādes

Viegla digitālā lejupielāde ir labākais veids, kā pārdot digitālos produktus, izmantojot WordPress. Tas tika veidots kā viegls spraudnis, kam ir visas svarīgākās funkcijas, kas jums būs vajadzīgas, lai bez grūtībām pārdotu digitālos produktus. Varat arī atrast desmitiem paplašinājumu, kas uzlabo jūsu veikala darbību un pielāgo to jūsu sirds saturam.

Lai gan WooCommerce arī ļauj jums pārdot digitālos produktus no sava veikala, negatīvie ir tas, ka tas ir saistīts ar daudzām funkcijām, kuras jums nekad nevajadzēs, lai vadītu tikai digitālu preču veikalu (piemēram, piegādes iespējas).

Ja neplānojat pārdot fiziskas preces no sava veikala, WooCommerce uzpūstajā lietotāja saskarnē ir viegli nokļūt. No otras puses, EDD ir paredzēts īpaši digitālu preču pārdošanai. Tādējādi ir ļoti viegli uzskaitīt produktus un ātri un ērti sākt pārdot veikalā.

Sāciet darbu ar vienkāršām digitālajām lejupielādēm jau šodien.

4. Veikals

veikals

Shopify ir viena no labākajām mākonis mitinātajām platformām, kas ļauj ērti sākt tirdzniecību tiešsaistē. Jūs varat pārdot savus Shopify produktus jebkurā vietnē, ieskaitot savu WordPress vietni, taču vietējā integrācija nav pieejama.

Tā kā WordPress jau ir daudz e-komercijas spraudņu, jums varētu rasties jautājums, kāpēc jums tā vietā vajadzētu apsvērt Shopify. Faktiski ir vairāki iemesli, kāpēc tiešsaistes veikala aktivizēšana ar Shopify būs izdevīga jūsu tiešsaistes biznesam:

Sākt darbu ar Shopify ir vieglāk, salīdzinot ar vietējo WordPress e-komercijas spraudņu izmantošanu. Viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās kontā Shopify un jāuzsāk sava e-komercijas veikala izveidošana un darbība. Tā kā tas ir mākonis mitināts risinājums, jums nav jāuztraucas par sava servera jaunināšanu sakarā ar trafika pārtraukumiem, jo ​​jūsu e-komercijas bizness aug.

Vai vēl neesat pārliecināts? Iepazīstieties ar mūsu pilnu Shopify alternatīvu un konkurentu sarakstu.

Tomēr jums nav jāuztraucas par vietnes ātrumu, drošību vai citām tehniskām lietām, jo ​​Shopify rūpējas par visu jūsu labā.

Shopify nāk arī ar daudzām dažādām pievilcīgām tēmām, no kurām izvēlēties, lai jūs varētu mainīt savas veikala izskatu un izskatu, piešķirot tam personisku pieskārienu, kuru jūs alkstat.

Izlasiet mūsu pilnīgo Shopify pārskatu.

Sāciet darbu ar Shopify šodien.

5. MemberPress

biedrs

MemberPress ļauj jums savā vietnē pārdot uz abonēšanu balstītus digitālos produktus un pakalpojumus. Tas faktiski ir pilnvērtīgs WordPress dalības vietnes spraudnis, kas arī ļauj sākt iekasēt maksu no lietotājiem par piekļuvi jūsu digitālajām precēm.

Uz abonēšanu balstīta ekonomika strauji kļūst par normu e-komercijas nozarē. Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā gūt regulārus ienākumus no tiešsaistes digitālā veikala.

MemberPress arī ļauj jums integrēt savu vietni ar WooCommerce, lai jūs varētu viegli uzlabot sava tiešsaistes veikala funkcijas. Izmantojot MemberPress, jūs varat pārvaldīt savus biedrus, piešķirot un atsaucot piekļuvi digitālajām precēm. Tādā veidā jūs varēsit vairāk kontrolēt savu inventāru.

MemberPress atbalsta daudzus maksājumu vārtejas, piemēram, PayPal, Stripe un Authorize.net. Tas ne tikai pārdod preces abonēšanas modeļa ekonomikā, bet arī ļauj tiešsaistes forumā izveidot forumus un sociālās kopienas ar nepieciešamajiem paplašinājumiem..

Sāciet darbu ar MemberPress šodien.

6. WP e-komercija

WP e-komercija

WP e-komercija ir vecākais WordPress e-komercijas spraudnis, taču tas nav tik populārs kā WooCommerce.

WP e-komercijas komplektācijā ir daudz funkciju, kas ļauj izveidot skaistu tiešsaistes veikalu no paša sākuma. Tas piedāvā integrāciju ar daudzām dažādām maksājumu vārtejām.

Galvenais trūkums ir tas, ka tas bieži tiek ziņots par kļūdainu, kas liek cilvēkiem pārslēgt platformu uz WooCommerce vai citiem e-komercijas risinājumiem. Vēl viens trūkums ir tas, ka, salīdzinot ar WooCommerce vai Shopify, jūs nevarat atrast tik daudz paplašinājumu.

Sāciet darbu ar WP e-komerciju jau šodien.

Kurš ir labākais WordPress e-komercijas spraudnis?

Labākā WordPress e-komercijas spraudņa izvēle ir sarežģīta, un tas viss ir atkarīgs no jūsu personīgajām vajadzībām.

Stingri no WordPress viedokļa WooCommerce ir labākais WordPress e-komercijas spraudnis, ja vēlaties savā vietnē pārdot fiziskas preces. WooCommerce veikala integrēšana ar jūsu esošo WordPress vietni ir vienkāršāka nekā jebkuri mākoņa mitināšanas risinājumi.

Tomēr Shopify ir vieglāk sākt ar to, un tas ir bez grūtībām no mērogojamības un drošības viedokļa. Viņi arī piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, kas padara tos uzticamākus nekā vietējais WordPress e-komercijas spraudnis, piemēram, WooCommerce. Bet jūs vienmēr varat izlasīt mūsu padziļināto WooCommerce vs Shopify salīdzinājumu, lai pārliecinātos, ka izdarījāt pareizo izvēli.

Saistīts: 6 labākās e-komercijas platformas Multivendor Marketplaces.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums izvēlēties labākos WordPress e-komercijas spraudņus savām vajadzībām. Un, lai uzzinātu labākos e-komercijas mitināšanas pakalpojumus, apmeklējiet mūsu ekspertu pārskatu par labākajiem e-komercijas mitināšanas uzņēmumiem un pārbaudiet arī mūsu sarakstu ar dzīvot tiešsaistē ar klientiem.

Ja vēlaties nopelnīt naudu, reklamējot produktus ar filiāļu mārketinga starpniecību, pārbaudiet labākos WordPress filiāļu mārketinga spraudņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map