Salīdzināti 7 labākie WordPress dalības spraudņi (2020)

Labākie WordPress dalības spraudņi


Vai vēlaties pārveidot savu WordPress vietni par pilnībā funkcionējošu dalības vietni? Tad jums ir nepieciešams WordPress dalības spraudnis. Izmantojot dalības vietnes spraudni, jūs varat izveidot premium satura bibliotēku un padarīt to pieejamu tikai reģistrētajiem dalībniekiem.

Pareizai dalībnieka spraudņa izvēlei ir izšķiroša nozīme jūsu biznesā, jo ir grūti noraidīt, ja jūsu lēmums izrādās nepareizs.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegūt regulārus ienākumus, pārdot tiešsaistes kursus vai vienkārši izveidot lojālu reģistrētu dalībnieku sarakstu, šī rokasgrāmata palīdzēs jums izvēlēties vislabāko WordPress dalības spraudni atbilstoši jūsu vajadzībām.

Dalības vietnes izveidošana ar WordPress dalības spraudni

Dalības vietnes izveidošana ļauj ierobežot piekļuvi lejupielādēm, tiešsaistes saturam, forumiem un atbalstam tikai reģistrētiem lietotājiem.

Daži iemesli dalības vietnes izveidošanai ir:

 • Izveidojiet ļoti saistošu e-pasta sarakstu: Jūs varat izveidot satura bibliotēku un padarīt to pieejamu tikai reģistrētiem lietotājiem. Šos lietotājus varat pievienot arī savam e-pasta sarakstam. Tādā veidā jūs varat savākt hiperaktīvu lietotāju e-pasta adreses. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā ātri palielināt savu e-pasta sarakstu.
 • Demonstrējiet savu autoritāti: Dalības vietnes izveidošana un lieliska satura nodrošināšana aiz jūsu maksas sienas palīdz jums nostiprināties kā autoritātei savā nišā. Tas arī palīdz jums veidot labas attiecības ar biedriem un pat likt pamatus lojālai klientu bāzei.
 • Nopelnīt ienākumus: Pārlieciniet lietotājus maksāt par abonementu un gūt atkārtotus ienākumus.

Lasīt vairāk: Kā izveidot WordPress dalības vietni.

Kā savai vietnei izvēlēties WordPress dalības spraudni

Pareiza WordPress dalības spraudņa izvēle var būt biedējošs uzdevums. Pirms ienirt zemāk ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā, izvēloties savas vietnes WordPress dalības spraudni.

Lietošanas ērtums:

Ja nevēlaties nolīgt izstrādātāju, lai iestatītu savu dalības vietni, jums būs nepieciešams viegli lietojams spraudnis. Dažiem spraudņiem ir pilns funkciju klāsts. Lai gan tas sākotnēji varētu šķist labs, negatīvie ir tas, ka lietotāja saskarne tiks uzpūsta ar pārāk daudzām iespējām, kas jums nekad nebūs vajadzīgas.

Tomēr ir daudz vieglu spraudņu, kas jūsu interfeisu neuzpūš, nodrošinot tikai svarīgākās funkcijas. Un, ja vēlaties papildu funkcijas, varat viegli instalēt attiecīgos papildinājumus.

Saderība:

Pirms dalības spraudņa instalēšanas ražošanas vietnē pārliecinieties, vai spraudnis ir savietojams ar jūsu pašreizējo WordPress dalības motīvu un spraudņiem, pārbaudot to vietējā WordPress instalācijā. Ja viss iet gludi, tad spraudni varat instalēt ražošanas vietā.

Dizains un funkcijas:

Dalības spraudņi bieži nāk ar daudzām cenu lapu veidnēm un citām funkcijām, lai jūsu vietne izskatās unikāla. Ņemiet vērā svarīgās funkcijas, kas jums būs vajadzīgas jūsu vietnē, un noskaidrojiet, vai apsvertais dalības spraudnis var atbilst jūsu vajadzībām.

Salīdzināsim dažus no labākajiem WordPress dalības spraudņiem, lai jūs varētu izlemt, kurš no tiem ir pareizākā jūsu vietnes izvēle.

1. MemberPress: All-in-one dalības spraudnis

biedrs

MemberPress ir vispilnīgākais WordPress dalības spraudnis, un tam ir visas funkcijas, kas jums būs vajadzīgas, lai bez grūtībām izveidotu jaudīgu dalības vietni. Atšķirībā no citiem spraudņiem, MemberPress ļauj bez liekas grūtības pārveidot jūsu esošo vietni par pilnībā piedāvātu dalības vietni.

Viss, kas jums jādara, ir instalēt spraudni MemberPress savā esošajā vietnē, ievadīt informāciju par maksājumu vārteju, iestatīt produktus un sākt uzaicināt apmeklētājus pievienoties jūsu dalības vietnei..

Izmantojot MemberPress, jūs varat ierobežot piekļuvi konkrētām lapām, ziņām, pielāgotajiem ziņu veidiem vai esošajiem failiem no pastāvīgajiem apmeklētājiem. Spraudnis nemanāmi integrējas ar populāriem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, piemēram, AWeber, MailChimp, GetResponse utt..

MemberPress piedāvā iebūvētu atbalstu tādām maksājumu vārtejām kā PayPal, Stripe un Authorize.net. Varat arī ātri un viegli izveidot dinamiskas cenu lapas. Šis populārais WordPress spraudnis nāk arī ar vairākām cenu lapu veidnēm, lai izveidotu unikālu izskatu.

Cenas sākas no 129 USD gadā par vienas vietnes licenci.

Sāciet darbu ar MemberPress šodien.

2. LearnDash: tiešsaistes kursa dalības spraudnis

mācīties

LearnDash tika izveidots tiešsaistes kursu izveidošanai un pārdošanai jūsu WordPress vietnēs.

Tas ļauj jums piedāvāt spēcīgu mācīšanās pieredzi saviem biedriem un atbalsta jaunākās azartspēļu, sociālās mācīšanās un mikro satura tendences.

Kursu pārdošana nekad nav bijusi tik vienkārša, pateicoties LearnDash. Tiešsaistes kursu pārdošanas veidi ir šādi:

 • Dalība: Nodrošiniet tradicionālu piekļuvi visiem jūsu tiešsaistes kursiem
 • Vienreizēja cena: Ievietojiet iepirkumu grozu, kurā apmeklētāji var iegādāties individuālus kursus.
 • Abonēšana: Nopelniet atkārtotus maksājumus, pārdodot abonēšanu.

LearnDash ļauj izglītojamajiem atbloķēt jaunus kursus, pamatojoties uz nopelnītajiem punktiem, pabeidzot kursus. Tas ļauj palielināt saglabāšanu un padarīt lietotājus aktīvāk iesaistītus tiešsaistes kursos. Balstoties uz izglītojamā sniegumu, jūs varat piešķirt īpaši pielāgotus sertifikātus un nozīmītes. Jūs varat arī piedāvāt tiešajiem lietotājiem paredzētos profilus, kuros dalībnieki var izsekot viņu darbībām.

Cenu noteikšana sākas ar 199 USD gadā par vienas vietnes licenci.

Sāciet darbu ar LearnDash jau šodien.

3. Apmaksāti dalībnieku abonementi: # 1 abonementa spraudnis

apmaksāti biedru abonementi

Apmaksāti dalībnieku abonementi ir viens no labākajiem spraudņiem, kas ierobežo produktu apskati, iegādi un atsevišķiem dalībniekiem piedāvā īpašas produktu cenas. Iedomājieties, ka šis spraudnis lietotājiem piedāvā Amazon-Prime stila e-komercijas pieredzi.

Izmantojot šo spraudni, jūs varēsit pārvaldīt dalībnieku abonementus, piešķirt un atsaukt piekļuvi ziņām, lapām, kategorijām, kā arī pielāgotajiem ziņu veidiem, pamatojoties uz jūsu lietotāju abonēšanas plānu.

Vislabākais ir tas, ka Apmaksāti dalībnieku abonēšana neliecina jūs par iepriekš noteiktu struktūru, jo spraudnis nemanāmi integrējas jūsu WordPress vietnē un saturā.

Spraudņa iestatīšana ir tik vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir jānorāda sava PayPal adrese, lai pieņemtu maksājumu, iestatītu abonēšanas plānus un aizsargātu savu saturu, izmantojot meta lodziņu, kas parādās katrā atsevišķā ziņojumā, lapā vai pielāgotā ziņojuma tipā..

Cenas sākas no 69 USD par vienas vietnes licenci.

Sāciet ar maksas biedru abonementiem jau šodien.

4. Apmācāms: patstāvīgs tiešsaistes kursa rīks

mācāms

Teachable ir all-in-one platforma skaistu tiešsaistes kursu izveidošanai un publicēšanai. Tā ir atsevišķa platforma, lai jūs varētu integrēt tiešsaistes kursus savā esošajā vietnē vai mitināt tos apakšprogrammā Teachable..

Mācāmā komplektācijā ir jaudīgs redaktors, kas ļauj jums izveidot un atvērt satriecošu pārdošanas lapu, lai pārveidotu savus apmeklētājus par maksājošiem lietotājiem.

Zemāk ir dažas funkcijas, kas padara Teachable atšķirīgu no konkurentiem.

 • Mācību līdzekļi: Ērti izveidojat viktorīnas un diskusiju forumus savā Teachable vietnē. Varat arī izdot pabeigšanas sertifikātus, lai apbalvotu savus studentus.
 • Integrācijas: Importējiet savu saturu no Google diska, Dropbox vai viena diska. Varat savienot savu vietni ar visiem tiešsaistes rīkiem, kas atbalsta Zapier.
 • Mārketinga rīki: Lai uzlabotu pārdošanas apjomus, varat izveidot kuponu kodus, filiāļu programmu, uzlabotas cenu iespējas un daudz ko citu.

5. Ierobežojiet saturu Pro: spraudnis Freemium Club Dalība

ierobežot saturu pro

Ierobežot saturu Pro ir viegls WordPress dalības spraudnis, kas ļauj jums viegli izveidot pilnībā piedāvātu dalības vietni. Bez uzpūšanās tajā tiek pievienots funkciju kopums, kas jums būs nepieciešams jūsu dalības vietnei, kā papildinājumi.

To ir veidojusi tā pati komanda aiz populārā spraudņa Easy Digital Downloads.

Spraudnis piedāvā daudz iebūvētu maksājumu integrāciju, piemēram, Stripe, Braintree, 2Checkout, Authorize.net un PayPal. Šim dalības spraudnim WordPress spraudņu krātuvē ir bezmaksas versija, kurai ir ierobežotas iespējas.

Daži dažādi veidi, kā izmantot Restric Content Pro, ir:

 • Kluba dalība: Izveidojiet premium satura bibliotēku un nodrošiniet piekļuvi tikai dalībniekiem.
 • Žurnālu abonēšana: Ģenerējiet atkārtotus maksājumus, pārdodot tiešsaistes žurnālu abonēšanu premium abonentiem.
 • Privāti forumi: Izveidojiet privātus forumus un ierobežojiet piekļuvi privātajām kopienām.
 • Dalībnieku blogošana: Vairāku vietņu tīklā varat atļaut maksas abonentiem izveidot savus emuārus.
 • Un vēl daudz …

Spraudnis piedāvā vienkāršo versiju, kuru var lejupielādēt no oficiālā WordPress spraudņu krātuves. Tas nāk ar iespēju izveidot pielāgotas lietotāju reģistrācijas un pieteikšanās formas un ierobežot piekļuvi saturam ar īso kodu.

Piemaksu cena sākas ar USD 99 gadā par vienas vietnes licenci.

Sāciet darbu ar ierobežota satura programmu jau šodien.

6. WooCommerce dalība: labākais WooCommerce dalības spraudnis

woocommerce dalība

Dalība WooCommerce ir WooCommerce papildinājums, kas ļauj ierobežot saturu tikai reģistrētiem vietnes dalībniekiem. Ja jūs jau pārdodat digitālos produktus savā vietnē un vēlaties pārdot arī dalību, jums vajadzētu izmēģināt WooCommerce dalību.

Ņemiet vērā, ka tas nav viens spraudņa risinājums dalības vietnes izveidošanai. Jums būs jāizmanto bezmaksas spraudnis WooCommerce; taču, lai pieņemtu atkārtotus maksājumus, jums būs jāinstalē arī spraudnis WooCommerce Subscriptions.

Galvenais spraudņa ieguvums ir tas, ka jūs varat ierobežot WooCommerce produktus, lai tos varētu iegādāties tikai dalībnieki. Jūs varat arī nodrošināt īpašas vietnes atlaides prēmiju dalībniekiem.

Ja neesat apmierināts ar pirkumu, viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Cenu noteikšana sākas ar 149 USD gadā par vienas vietnes licenci.

Sāciet dalību WooCommerce jau šodien.

7. aMember Pro: vēl viens dalības spraudnis

pievienojiet pro logo

aMember ir vēl viens visaptverošs dalības spraudnis, kas pastāv jau vairāk nekā desmit gadus. Pirms sākat lietot, atcerieties, ka aMember Pro nav vietējais WordPress spraudnis. Tā ir dalības vietnes programmatūra, kas veidota ar PHP un ļauj arī to integrēt WordPress.

Tā kā šis spraudnis nav īpaši izveidots WordPress vietnēm, iespējams, atradīsit saderības problēmas ar citiem WordPress spraudņiem.

Neatkarīgi no aMember piedāvā visas funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt no dalības spraudņa. Tas tiek piegādāts ar neierobežotu dalības līmeni, pilnvērtīgu dalības pārvaldību un vairāk nekā 200 maksājumu sistēmām (ieskaitot PayPal, Stripe un Authorize.net)..

Spraudņa izmaksas ir 149,36 USD. Pēc spraudņa iegādes to var instalēt neierobežotā skaitā vietņu.

Sāciet darbu ar aMember šodien.

Kurš WordPress dalības spraudnis ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām?

Izmantojot mūsu salīdzinājumu, mēs esam atklājuši, ka MemberPress ir labākais WordPress dalības spraudnis, kāds jums var būt jūsu WordPress vietnē. Tas ir visplašākais WordPress dalības spraudnis.

Ja vēlaties spraudni, kas koncentrējas uz dalībnieku saglabāšanu, nodrošinot drošu mācību pieredzi, viktorīnas un sertifikāciju, tad LearnDash varētu būt jums pareizā izvēle.

Ja jums ir jāpiedāvā īpaša cena atlasītajiem jūsu WooCommerce veikala dalībniekiem (piemēram, piemēram, Amazon Prime) un jāparāda noteiktas lapas un produkti tikai viņiem, tad apmaksātā biedru abonēšana ir labākā izvēle. Nepalaidiet garām, lai pārbaudītu šos labākos WooCommerce mitināšanas risinājumus.

Bonuss: Iepazīstieties ar mūsu WordPress dāvanu spraudni, lai izveidotu veiksmīgas dāvanas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko WordPress dalības spraudni jūsu vajadzībām.

Ja vēlaties izveidot mācību pārvaldības sistēmu, apskatiet sadaļu
labākie WordPress LMS spraudņi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map