Salīdzināti 7 labākie WordPress vilkšanas un nomešanas veidotāji (2020. gads)

labākie WordPress lapu veidotāji, salīdzinot


Vai meklējat labāko WordPress lapu veidotāju? Vai vēlaties izveidot vietni, nealgojot izstrādātāju? WordPress vietņu veidotājs, velkot un nometot, ļauj jums vienkārši izveidot un pielāgot skaistas vietnes vienatnē.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim populārākos WordPress lapu veidotājus, lai jūs varētu izvēlēties labāko savām vajadzībām un sākt veidot savu vietni.

Piezīme: WordPress lapu veidotāja vietā, ja jūs meklējat pilnīgu CMS / vietņu veidotāju platformu, pārbaudiet mūsu labāko vietņu veidotāju kolekciju.

Izmantojot WordPress Page Builder

Lai gan ir viegli atrast WordPress motīvu, kas pielāgojas jūsu darbplūsmai, pielāgošanas iespējas lielākajai daļai motīvu ir ierobežotas. Ja vien jūs neesat izstrādātājs, jūs nevarat veikt būtiskas izmaiņas tēmas dizainā.

Šeit nonāk WordPress lapu veidotājs. Izmantojot WordPress lapu veidotāja spraudni, velciet un nometiet, lai vietnei izveidotu pielāgotus izkārtojumus, kā vēlaties. Būtībā: ja jūs varat iedomāties, tagad varat to izveidot (pat ja neesat gudrs!).

Saistīts: WordPress pārskats: Obligāti jāizlasa pirms vietnes palaišanas.

Apskatīsim, kas jums jāpatur prātā, salīdzinot labākos WordPress lapu veidotājus, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko.

Saderība:

Ja jums nav interese mainīt esošās WordPress tēmas lapu veidotāju spraudnim, vispirms jums jāpārbauda, ​​vai veidotājs, kuru vēlaties izmantot, ir saderīgs ar jūsu WordPress motīvu..

Ja rodas kādas saderības problēmas, iespējams, vēlēsities savai vietnei izmantot saderīgu ar celtnieku motīvu. Lielākā daļa šī raksta celtnieku ir saderīgi ar visām tēmām.

Iespējas:

Salīdzinot funkcijas, jums ir jāsaprot katra celtnieka unikālā kvalitāte. Piemēram, dažiem celtniekiem tiek piegādāts daudz iebūvētu izkārtojumu, bet citi piedāvā desmitiem animācijas efektu.

Atsaucība:

Jums jāpārliecinās, ka jūsu izvēlētais lapu veidotājs ļauj izveidot atsaucīgus, mobilajām ierīcēm draudzīgus izkārtojumus ārpus izvēles. Jūsu ērtībai katrs lapu veidotājs, kuru esam uzskaitījuši šajā rakstā, ļauj jums izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgus izkārtojumus.

Pārbaudiet arī: labākās atsaucīgās WordPress motīvi

SEO:

Jums jāpārliecinās, ka jūsu lapas veidotājs rada SEO draudzīgus izkārtojumus. Par laimi visi šajā rakstā uzskaitītie lapu veidotāji ir 100% draudzīgi SEO, ja tos apvieno ar Yoast SEO spraudni.

Tagad apskatīsim labākos WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju spraudņus.

7 populārākie WordPress lapu veidotāji

 1. Bebru būvētājs: Vienkāršākais WordPress lapu veidotājs
 2. Divi celtnieks: Pilnīgs vietņu veidotājs ar vairāk nekā 100 demonstrācijām
 3. Eletors: WordPress tēmu veidotājs ar daudzām integrācijām
 4. Themify Builder: Labākais frontend rediģēšanas režīms
 5. Zelt arhitekts: Labākais WordPress galvenās lapas veidotājs
 6. VietneOrigin: Labākais bezmaksas WordPress vietņu veidotājs
 7. WP maiznīcas lapu veidotājs: Vispopulārākais vietnes WordPress veidotājs

1. Beaver Builder: vienkāršākais WordPress lapu veidotājs

bebru celtnieks

Beaver Builder ir viens no labākajiem WordPress vietņu veidotājiem. Tas dod jums iespēju izveidot vietni sev vēlamā veidā, nezinot nekādas kodēšanas prasmes. Varat vilkt un nomest, lai ērti izveidotu skaistas lapas.

Beaver Builder komplektā ir desmitiem krāšņu lapu veidņu, lai jūs varētu viegli sākt savu dizainu, nesākot no nulles. Jūs varat izvēlēties veidni, aizstāt attēlus un tekstu ar savu un pēc tam nospiest publicēt.

Beaver Builder darbojas ar lielāko daļu WordPress motīvu, ļaujot jums pilnībā kontrolēt savu saturu. Pats labākais ir tas, ka pat pārtraucot spraudņa izmantošanu, jūsu saturs tiek pārvietots uz WordPress redaktoru, kas pazīstams arī kā WYSIWYG redaktors. Izmantojot profesionālo plānu un jaunākus, jūs iegūsit skaistas Beaver Builder saderīgas motīvas, kas ļauj modificēt savus stilus, izmantojot vietējo WordPress pielāgošanas rīku..

Cenu noteikšana: sākot no USD 99 par neierobežotu vietņu cenu. Iepazīstieties ar mūsu Beaver Builder piedāvājumiem!

Sāciet darbu ar Beaver Builder šodien.

2. Divi veidotājs: pilnīgs vietņu veidotājs ar vairāk nekā 100 demonstrāciju

divi celtnieks

Divi veidotājs ir jaudīgs WordPress lapu veidotājs, kas ļauj jūsu vietnē izveidot jebkura veida dizainu, velkot un nometot. Divi veidotāju izgatavo Elegantas motīvi, slavena WordPress motīvu un spraudņu kompānija.

Divi veidotājs darbojas gandrīz jebkurā WordPress vietnē. Tas dod jums bezgalīgas iespējas izveidot vismodernākos izkārtojumus, nepieskaroties vienai koda rindai.

Spraudnis ir iekļauts 46 veidotāju moduļos, 20 rindu tipos un 3 sadaļu tipos, kurus visus var apvienot un sakārtot, lai izveidotu gandrīz jebkura veida vietnes. Izmantojot uzlabotos dizaina iestatījumus, jūs varat lielā mērā pielāgot katru elementu.

Pārbaudiet arī šīs Divi bērnu tēmas.

Tomēr, ja vēlaties reāllaikā mainīt dizainu, ieteicams izmantot Divi motīvu. Izmantojot šo tēmu, jūs varat izveidot savu lapu, izmantojot frontend redaktoru, lai jūsu lapas varētu atjaunināt tieši no frontend, bez nepieciešamības pārslēgties uz priekšu un atpakaļ no informācijas paneļa uz jūsu vietni.

Cenas: Sākot no 89 USD (ietver vairāk nekā 100 vietņu paketes)

Sāciet darbu ar Divi Builder jau šodien.

3. Elements: WordPress tēmas veidotājs ar daudzām integrācijām

elementor

Elementor ir pirmais bezmaksas un atvērtā koda uzlaboto lapu veidotājs WordPress. Izmantojot ātro vilkšanas un nomešanas veidotāju, jūs varat veikt tūlītējus lappušu labojumus no savas vietnes priekšpuses. Elementor ir labi pazīstams ar ātrgaitas veiktspēju, kas padara to jautru un ērtu būvēšanai.

Izmantojot plašo veidņu bibliotēku, jūs iegūsit simtiem skaistu WordPress veidņu, ko izstrādājuši viņu izcilākie dizaineri, un kuras var eksportēt uz dažādām vietnēm, izmantojot lapu veidotāju..

Elementor atbalsta atsaucīgu mobilajām ierīcēm draudzīgu dizainu, ļaujot jums izveidot tīmekļa lapas, kas lieliski darbojas jebkurā ierīcē.

Dažas citas Elementor lieliskās iespējas ir:

 • Audekls: Varat izveidot pavisam jaunu galveno lapu bez galvenes vai kājenes, kas ir optimizēta lielam reklāmguvumam.
 • Apkopes režīms: Uzturēšanai vietni var iegūt bezsaistē, izmantojot iebūvēto uzturēšanas režīmu.
 • Zapier integrācija: Vietnes integrēšana ar trešās puses tīmekļa lietojumprogrammu ir vienkārša, izmantojot tās Zapier integrāciju.

Cenu noteikšana: sākot no 49 USD par vienas vietnes licenci

Sāciet darbu ar Elementor šodien.

4. Themify Builder: labākais frontend rediģēšanas režīms

Themify Builder

Themify Builder komplektācijā ietilpst vilkšanas un nomešanas saskarne, kas palīdz jums viegli izveidot jebkuru izkārtojumu, kuru varat iedomāties. Celtniekam ir vairāk nekā 60 iepriekš izveidotu izkārtojumu un animācijas efekti, no kuriem jūs varat izvēlēties. Tas nozīmē, ka jūs varat ātri izveidot skaistas lapas, nesācot no nulles. Viss, kas jums jādara, ir vienkārši importēt izmantojamos izkārtojumus, aizstāt attēlus un tekstu, un tas ir izdarīts.

Builder ir standarta funkcija visām Themify tēmām. Varat arī izmantot viņu veidotāju spraudni ar jebkuru trešo personu WordPress motīvu.

Pārbaudiet arī: Populārākie WordPress spraudņi

Izmantojot kompakto aizmugures saskarni, varat izmantot vilkšanas un nomešanas funkciju, lai ātri un ērti izveidotu moduļus. Lietojumprogrammā varat priekšskatīt dizainu un veikt tiešus moduļu labojumus.

Lai uzlabotu Themify Builder iespējas, jūs varat atrast tonnas dažādu papildinājumu, kurus var iegādāties atsevišķi vai kā paketi.

Cenas: galvenais spraudnis ir bezmaksas. 39 USD par pievienojuma paketi

Sāciet darbu ar Themify Builder jau šodien.

5. Zelt arhitekts: labākais WordPress galveno lapu veidotājs

zelt arhitekts

Thrive Architect ir lapu veidotājs, kas paredzēts vietnēm, kas orientētas uz reklāmguvumiem. Thrive Architect ir izstrādājuši tie paši ļaudis aiz Thrive Themes, uzņēmums, kas pārdod uz reklāmguvumiem orientētas WordPress tēmas un spraudņus.

Thrive Architect tiek piegādāts ar vilkšanas un nomešanas rediģēšanas rīku un 271 iepriekš izveidotu galveno lapu veidnēm. Izmantojot Thrive Architect, jūs varat ātri izveidot satriecošu mājas lapu, pārdošanas lapu, emuāru ierakstus un visu, ko varētu lūgt..

Cenas: Sākot no 67 USD par vienas vietnes licenci vai 19 USD mēnesī par plaukstu

Sāciet darbu ar Thrive Architect jau šodien

6. VietneOrigin: Labākais bezmaksas WordPress lapu veidotājs

siteorigin lapu veidotājs

SiteOrigin ir viens no populārākajiem WordPress lapu veidotājiem WordPress krātuvē ar vairāk nekā miljonu aktīvu instalāciju. Izmantojot vietni SiteOrigin, atsaucīga, uz kolonnām balstīta satura veidošana ir brīze. Jūsu saturs tiks pielāgots visām ierīcēm neatkarīgi no ekrāna izšķirtspējas.

VietnesOrigin veidotājs nemanāmi darbojas ar jūsu esošajiem WordPress logrīkiem, tāpēc varat pievienot iecienītos logrīkus izveidotajām vietnēm. Celtnieks lieliski darbojas ar visām WordPress tēmām. Labākā vietne SiteOrigin ir tā, ka aiz SiteOrigin spraudņa var atrast daudz glīti saderīgu WordPress motīvu, ko izveidojuši tie paši ļaudis..

Elastīgums ir viens no spraudņa galvenajiem ieguvumiem. Izmantojot uzlaboto rindu veidotāju, varat izvēlēties precīzu rindu skaitu katrai pievienotajai kolonnai.

Cenas: Bezmaksas

Sāciet darbu ar vietni SiteOrigin šodien.

7. WordPress WPBakery lapu veidotājs (iepriekš Visual Composer)

wp maizes lapu veidotājs

WPBakery Page Builder for WordPress, agrāk pazīstams kā Visual Composer, ir viens no populārākajiem lapu veidotājiem CodeCanyon tirgū, kas ir viens no vadošajiem WordPress spraudņu centriem..

Ja jums ir nepieciešams premium WordPress lapu veidotājs, kas piedāvā atjauninājumus visa mūža garumā, nemeklējiet vairāk kā WPBakery Page Builder. Tam ir gan frontend, gan backend rediģētāji, padarot satura rediģēšanu ātru un ērtu.

WPBakery Page Builder nemanāmi darbojas ar populāriem WordPress spraudņiem, ieskaitot
Yoast SEO un WooCommerce. Tas ir savietojams arī ar jaudīgiem tulkošanas spraudņiem, piemēram, Polylang un WPML, lai jūs varētu viegli izveidot daudzvalodu vietnes, kuras darbina celtnieks.

Cena: 46 USD par vienas vietnes licenci

Sāciet darbu ar WPBakery Page Builder jau šodien.

Bieži uzdotie jautājumi: vislabākā WordPress lapu veidotāja izvēle

Palīdzot simtiem lietotāju izveidot vietni, mēs zinām WordPress lapu veidotāju priekšrocības un trūkumus. Šeit ir daži bieži uzdotie jautājumi, kas var rasties ikvienam iesācējam, izvēloties lapu veidotāju.

Kā iespējot lapu veidotāju programmā WordPress

Lapu veidotāja iespējošana programmā WordPress ir diezgan vienkārša. Sākotnēji, pievienojot jaunu lapu, jūs varētu redzēt tikai Visual and Text redaktoru, kas pazīstams arī kā WordPress WYSIWYG redaktori (Tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat). Ja vēlaties iespējot lapu veidotāju, nevis noklusējuma veidotāju, dodieties uz priekšu un savā vietnē instalējiet kādu no iepriekš minētajiem WordPress lapu veidotājiem..

Kad tas būs izdarīts, jūs varēsit redzēt lapu veidotāju, kamēr pievienosit jaunu lapu vai ziņu kopā ar Visual un Text redaktoru..

Kā es varu izveidot pielāgotu HTML lapu WordPress?

Spēja izveidot pielāgotu HTML lapu WordPress ļauj vietnes īpašniekam efektīvi izveidot dažādus izkārtojumus atbilstoši biznesa mērķiem. WordPress varat izveidot pielāgotu lapu, veicot šīs darbības līdz WPBeginner.

Kurš WordPress lapu veidotājs ir labākā izvēle?

Gandrīz katram tur esošajam celtniecības spraudnim ir aizvilkšanas un noņemšanas veidotājs uz aizmugures un tiešais redaktors priekšpusē. Ir svarīgi saprast, kas padara katru WordPress lapu veidotāju unikālu.

Pēc mūsu salīdzināšanas mēs esam secinājuši, ka Beaver Builder ir līdz šim labākais WordPress lapu veidotājs. Tam ir visas funkcijas, kas jums vajadzīgas, lai izveidotu satriecošus vietņu izkārtojumus. Varat izmantot tās plašo iepriekš izveidoto izkārtojumu kolekciju, lai ātri izveidotu lapu no paša sākuma. Kad esat izvēlējies pareizo vietnes izkārtojumu, varat lapu pielāgot sev vēlamā veidā.

Bonuss: Iepazīstieties ar mūsu labāko WordPress dāvanu spraudni.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko WordPress lapu veidotāju savām vajadzībām.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, arī jums patiks lasīt, kā no sākuma izveidot WordPress vietni un izveidot savu emuāru, lai gūtu papildu ienākumus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map