Salīdzināti 8 labākie WordPress novirzīšanas spraudņi (2020)

Labākie WordPress novirzīšanas spraudņi, lai pārvaldītu novirzīšanu


Vai jūs meklējat labākos WordPress novirzīšanas spraudņus?

Izmantojot WordPress novirzīšanas spraudņus, no WordPress informācijas paneļa ir viegli izveidot novirzīšanu, ja jums nav zināšanu par kodēšanu vai FTP piekļuves.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim dažus no labākajiem WordPress novirzīšanas spraudņiem, lai pārvaldītu vietņu novirzīšanu.

Labākā WordPress novirzīšanas spraudņa izvēle

WordPress krātuve piedāvā vairākus spraudņus, lai pārvaldītu novirzīšanu jūsu vietnē. Katrs no šiem spraudņiem nodrošina dažādas funkciju kopas un iestatījumus atkarībā no novirzīšanas veida, kuru vēlaties ieviest savā vietnē.

Šeit ir saraksts ar dažām kopīgām funkcijām, kuras redzēsit WordPress novirzīšanas spraudnī:

 • Vienkārša 301 novirzīšana
 • Sekojiet līdzi 404 kļūdām
 • Iestatiet pielāgotu galamērķa URL

Lai iegūtu vairāk ieteikumu par spraudņiem, apskatiet populārākos WordPress spraudņus, kas jums jāizmanto jūsu vietnē.

Apskatīsim mūsu ekspertu izvēlētos labākos WordPress novirzīšanas spraudņus, lai pārvaldītu jūsu vietnes novirzīšanu.

1. Novirzīšanas pārvaldnieks

Yoast novirzīšanas pārvaldnieks

Novirzīšanas pārvaldnieks ir populārs WordPress novirzīšanas spraudnis, ko izveidojis Yoast SEO Premium. Tas ļauj jums viegli novirzīt lapas jūsu WordPress vietnē. Pēc šī spraudņa aktivizēšanas spraudnis mudinās jūs novirzīt uz citu URL ikreiz, kad izdzēsīsit lapu vai ziņu no savas vietnes.

Tas ir pilnībā integrēts Google meklēšanas konsolē, kas ļauj ātri un viegli novērst rāpuļprogrammas kļūdas. Novirzīšanas pārvaldnieks piedāvā vairāku veidu novirzīšanas moduļus, tostarp 301 pastāvīgu, 302 atrastu, 307 pagaidu, 410 saturu izdzēstu un 451 saturs nav pieejams juridisku iemeslu dēļ.

Viņu plašā dokumentācija palīdz saprast, kurš novirzīšanas tips jums jāizvēlas, izdzēšot lapu.

Cena: Tas nāk kā papildinājums Yoast SEO Premium WordPress spraudnim. Sākotnējās izmaksas ir 89 USD par vietni ar 1 gada atbalstu un atjauninājumiem.

2. Novirzīšana

Novirzīšana

Novirzīšana ir populārs WordPress novirzīšanas pārvaldnieka spraudnis. Tas palīdz jums samazināt kļūdas savā vietnē ar viegli pārvaldāmām novirzīšanas opcijām. Tas ļauj nosacītus novirzījumus ar desmitiem iespēju, piemēram, pieteikšanās statusa novirzīšanu, lomu spēju novirzīšanu, IP adreses novirzīšanu, servera novirzīšanu, lapas veida novirzīšanu un daudz ko citu..

Tas seko visām 404 kļūdām un ļauj atjaunināt novirzījumus atbilstoši jūsu vajadzībām. Jūs varat pārvaldīt kļūdas grupā un novirzīt tās masveidā. Novirzīšanas spraudnim ir jaudīga reģistrēšanas opcija, kas ļauj uzraudzīt visus novirzījumus, kļūdas un informāciju par lietotāju. Šie žurnāli ir eksportējami ārējai izmeklēšanai.

Cena: BEZMAKSAS (bez piemaksu versijas)

3. Vienkārša 301 novirzīšana

Vienkārša 301 novirzīšana

Vienkārša 301 novirzīšana ir jaudīgs WordPress 301 novirzīšanas spraudnis. Tas ļauj jums pievienot pastāvīgus novirzījumus no izdzēstajām lapām esošajam URL.

Varat viegli iestatīt 301 novirzīšanu no vecajām lapām uz jaunām lapām, kas noder vietņu migrācijas laikā. Pat ja vecā URL struktūra neatbilst jaunajām pastāvīgajām saitēm, spraudnis nodrošina, ka jūsu saites nemanāmi iziet cauri.

Cena: BEZMAKSAS

4. no 404 līdz 301

No 404 līdz 301

No 404 līdz 301 ir vienkāršs WordPress novirzīšanas spraudnis. Tas ļauj novirzīt 404 kļūdu lapas uz jebkuru vietnes lapu vai pielāgotu saiti. Jūs varat izvēlēties no vairākiem novirzīšanas veidiem (301, 302, 307), ko izmantot savā vietnē.

Tas dod jums iespēju uzraudzīt un reģistrēt visas kļūdas. Varat arī iespējot e-pasta paziņojumus par visām 404 kļūdām.

Cena: BEZMAKSAS

5. 301 novirzīšana

301 novirzīšana

301 novirzīšana ir bezmaksas WordPress novirzīšanas spraudnis. Tas ļauj jūsu vietnē izveidot 301 un 302 novirzīšanu. Spraudnis ir noderīgs, kad jūs atjaunināt savu saturu un beidzat novecojušās lapas. 301 Novirzīšana palīdz novirzīt lietotājus uz lapām, ziņām, pielāgotajiem ziņu veidiem, arhīviem un citām lapām.

Varat arī iestatīt pielāgotu galamērķa URL, lai novirzītu lietotājus no 404 kļūdu lapām. Izmantojot savu novirzīšanas statistikas funkciju, jūs varat uzzināt, cik daudz novirzīšanas tiek izmantots.

Cena: BEZMAKSAS

6. Drošs novirzīšanas pārvaldnieks

Drošs novirzīšanas pārvaldnieks

Drošs novirzīšanas pārvaldnieks ir WordPress HTTP novirzīšanas pārvaldnieka spraudnis. Tas nodrošina jūs ar vienkāršiem novirzīšanas iestatījumiem WordPress informācijas panelī. Jūs varat izveidot pielāgotus novirzīšanas noteikumus un pats atlasīt novirzīšanas veidu. Spraudni ir viegli iestatīt un atbalstīt WordPress vairāku vietņu tīklu.

Cena: BEZMAKSAS

7. SEO novirzīšanas spraudnis

SEO novirzīšanas spraudnis

SEO novirzīšana ir spēcīgs WordPress novirzīšanas spraudnis. Tas ļauj jums viegli pievienot un pārvaldīt 301 novirzīšanu savā WordPress vietnē. Spraudnis palīdz jums atrast un labot 404 un 404 kļūdas, integrējoties Google meklēšanas konsolē.

SEO novirzīšanas spraudnis automātiski pievieno ziņai 301 novirzīšanu, mainot URL. Tam ir uzlabots vadības panelis, lai novirzītu mapes, apskatītu žurnālus, pievienotu regulāras izteiksmes, atlasītu novirzīšanas metodes un daudz ko citu.

Cena: BEZMAKSAS

8. Pielikumu lapu novirzīšana

Pielikumu lapu novirzīšana

Pielikumu lapu novirzīšana ir uz scenāriju balstīts WordPress novirzīšanas spraudnis. Tam nav iestatījumu lapas, un tas darbojas lieliski ar trim nosacījumiem.

Kad jūsu lietotāji apmeklē pielikumu lapu un,

 • vecāku lapa ir pieejama, spraudnis pievieno novirzīšanu 301, lai automātiski novirzītu lietotājus uz vecāku lapu.
 • vecāku ziņa tiek izdzēsta no atkritnes, pēc tam spraudnis novirzīs lietotājus uz mājas lapu ar 302 novirzīšanu.
 • mātes lapa atrodas miskastē, tāpēc spraudnis atgriež kļūdas kodu 404, lai novērstu bezgalīgu novirzīšanas cilpu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress novirzīšanas spraudņus, lai pārvaldītu vietņu novirzīšanu. Varat arī apskatīt labākos WordPress paziņojumu joslas spraudņus, lai veicinātu iesaisti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map