Salīdzināti 9 labākie WordPress konkursi un Giveaway spraudņi (2020)

labākais WordPress konkurss un dāvanu spraudņi


Vai vēlaties ātru risinājumu konkursa vai dāvanu organizēšanai savā vietnē? Tad jūsu vietnē jāizmanto jaudīgs WordPress dāvanu spraudnis. Organizējot konkursus un dāvanas savā vietnē, jūs varat palielināt vietnes trafiku, e-pastu sarakstu un sociālo mediju sekotājus.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim dažus no labākajiem WordPress konkursa spraudņiem.

Kāpēc savā vietnē izmantot spraudni WordPress?

Konkursa vai dāvanu rīkošana ir izdevīga gan jums, gan jūsu auditorijai. Piedaloties konkursos un dāvanās, jūsu auditorija var iegūt iespēju iegūt dažas bezmaksas maksas. Jums tā ir iespēja reklamēt savu biznesu un informēt cilvēkus par jūsu produktiem un pakalpojumiem. Jūs varat mudināt vairāk cilvēku apmeklēt jūsu vietni un pat iekļūt jūsu sarakstā.

Tā kā konkursi ilgst ierobežotu laiku, varat radīt steidzamības sajūtu, lai piesaistītu vairāk cilvēku dalībai konkursā. Šīs ir tikai dažas konkursu un dāvanu organizēšanas priekšrocības jūsu vietnē.

Lai palīdzētu jums organizēt konkursus savā WordPress vietnē, mēs esam nākuši klajā ar spraudņu sarakstu, kas ir viegli un ar iespējām bagāti. Pārbaudīsim tos.

1. RafflePress

izloze-pārskats

RafflePress ir pavisam jauns WordPress tirgus papildinājums. Šis apbrīnojamais WordPress dāvanu spraudnis ir izveidots, lai palīdzētu jums vienkāršot dāvanu un konkursu norisi jūsu vietnē. Tam ir lietotājam draudzīgs vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs, ar kura palīdzību dažu minūšu laikā varat izveidot savas kampaņas. Jums arī jāizmanto tās skaistās iepriekš izveidotās veidnes, kas palīdz ietaupīt laiku, tāpēc jums nav jāveido satriecoša dāvanu kampaņa no jauna..

Spraudnis nodrošina pilnīgu aizsardzību pret jebkāda veida krāpšanos. Lai reklamētu savu konkursu, varat pamudināt cilvēkus dalīties ar to sociālajos medijos, savā konkursā integrējot iecienīto sociālo platformu. Izmantojot izsekošanu un atkārtotu mērķauditorijas atlasi, jums ir vieglāk maksimizēt reklāmguvumu.

2. Atsaucīga aptauja

Responsive Poll ir super spēcīgs un spēcīgs WordPress aptaujas spraudnis, kas ļauj jums izveidot aptaujas un konkursus savā WordPress vietnē. Tam ir vairākas animētas diagrammas opcijas, kas ļauj parādīt aptaujas rezultātus. Tas arī ļauj jums pielāgot diagrammu un padarīt to parādītu tieši tādu, kādu vēlaties.

Diagrammu var izmantot dažādās formās, piemēram, joslu diagrammā, sektoru diagrammā, līnijās, radaru diagrammā un citur. Jums ir arī dažādas iespējas, no kurām izvēlēties, kad ir jārāda rezultāti. Spraudnis ir savietojams ar jaunāko WordPress versiju un ir ļoti ērti lietojams. Varat to izmantot arī kopā ar citiem mūsdienu spraudņiem, kurus esat instalējis savā vietnē, bez saderības problēmām.

3. Video konkursa spraudnis WordPress

Video konkursa wp spraudnis, dāvanu spraudņi, konkursa spraudņi

Video konkursa WordPress spraudnis ir vēl viens izcils WordPress dāvanu spraudnis, kuru jūs varētu vēlēties pārbaudīt. Izmantojot šo spraudni, jūs varat ātri un ērti nākt klajā ar video konkursiem. Spraudnis ļauj jums pilnībā kontrolēt sacensības. Šis spraudnis ļauj kontrolēt savus komentārus, balsojumus, video avotus, jaunu iesniegšanu un daudz ko citu.

Spraudnis atbalsta arī pilnīgu integrāciju ar BuddyPress, tāpēc, ja vēlaties izveidot kopienas vietni vai forumu, to varat arī izdarīt. Lai apkarotu surogātpastu iesniegšanu, tas piedāvā 9 aizsardzības līmeņus pret krāpšanu. Spraudnis ir gatavs tulkošanai un atbalsta 9 globālās valodas.

Saistītie: Kā izveidot daudzvalodu vietni.

4. Foto konkurss

Foto konkursa WP spraudnis, konkursa spraudņi, dāvanu spraudņi

Tāpat kā nosaukums norāda, Photo Contest ļauj jums izveidot fotogrāfiju konkursu, nekodējot vienu līniju. Šis spraudnis ir ļoti ātrs, atsaucīgs un elastīgs, tāpēc neatkarīgi no ierīces, kuru apmeklētājs izmanto, jūsu konkursa kampaņa izskatīsies lieliski.

Spraudnis ir veiksmīgi pārbaudīts jaunākajā WordPress versijā un vairākās bezmaksas un premium tēmās. Tāpat kā spraudnis videokonkursā, arī šis atbalsta BuddyPress. Spraudnis ir gatavs GDPR un ļauj pat nosūtīt konkursa dalībniekiem paziņojumus pa e-pastu.

Saistītie: labākie WordPress GDPR spraudņi.

5. Vēlēšanās

Wishpond, konkursa spraudnis

WishPond ir kas vairāk nekā tikai konkursu ģenerētājs. Tas ir pilnīgs mārketinga risinājums, kas izstrādāts, ņemot vērā ātru izaugsmi. Izmantojot WishPond, jūs varat palielināt savus sekotājus, veidojot fotokonkursus, Instagram reklāmas utt. Papildus tam varat to izmantot arī, lai izveidotu dažas pārsteidzošas galvenās lapas, kuras jūsu apmeklētāji iemīlēs..

Spraudņa mārketinga automatizācijas funkcija palīdz pārvērst potenciālos pirkumus pārdošanas apjomos, pamatojoties uz darbībām reāllaikā. Wishpond arī nemanāmi integrējas ar jūsu iecienītākajām mārketinga lietotnēm. Spraudnis ir savietojams ar lielāko daļu populāro WordPress motīvu un spraudņu.

6. Attēlu / video konkursu ģenerators WordPress

Attēlu un video konkursu ģenerators

Attēlu / video konkursu ģenerators ļauj jums izveidot dažādus konkursus un jautras spēles, lai piesaistītu apmeklētājus jūsu vietnei. Izmantojot šo spraudni, jums ir ērti ilgāk piesaistīt auditoriju, liekot viņiem piedalīties konkursos vai ļaujot viņiem spēlēt jūsu izveidotās spēles..

Lai jūsu konkursi un spēles būtu pievilcīgākas, spraudnis piedāvā skaistas rediģējamas lietošanai gatavas veidnes. Jūs varat mainīt veidnes krāsu, fontus un pat pievienot veidnēm pogas.

Lai ļautu cilvēkiem uzzināt par jūsu konkursu un spēlēm, savai vietnei varat pievienot sociālo kopīgošanas pogas. Spraudnis sniedz arī detalizētu statistiku, lai jūs varētu iegūt ieskatu par to, cik labi darbojas jūsu konkurss.

7. Konkursi pēc Rewards Fuel

Konkursa spraudņi

Konkurss pēc balvām ir vēl viens pārsteidzošs spraudnis, kas palīdz darbināt WordPress giveaway tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa. Izmantojot šo WordPress spraudni, jūs varat piesaistīt vairāk trafika, sekot līdzi sociālajiem saziņas līdzekļiem, palielināt komentārus un darīt daudz vairāk savā vietnē.

Jūs varat apbalvot savus uzvarētājus ar digitālajām balvām, un, ja vēlaties, jūs pat varat melnajā sarakstā iekļaut noteiktas valstis no dalības konkursā. Spraudnis ļauj arī dublēt esošo konkursu, kas ļauj jums viegli vadīt līdzīgu konkursu ar nelieliem labojumiem. Izmantojiet statistiku, lai pārbaudītu, kā darbojas jūsu konkurss. Pats labākais – šis spraudnis ir absolūti brīvi lietojams.

8. Parādiet

Rādīt konkursa spraudni

Show Down ir Woocommerce draudzīgs WordPress spraudnis, kas ļauj jums izveidot attēlu un konkursu cīņas, Yay vai Nay konkursus, neierobežotus konkursus un daudz ko citu. Spraudnis ir atsaucīgs un gatavs tulkošanai, kas nozīmē, ka jūsu konkursi izskatīsies lieliski visās platformās.

Varat iegult konkursus savās ziņās vai lapās, izmantojot īso kodu.

9. Aptaujas aptauja, forma & Viktorīnas veidotājs

Viedokļa posms

Atzinuma skatuve ir vēl viens lielisks WordPress spraudnis, kas ļauj jums izveidot aptaujas, aptaujas, veidlapas, viktorīnas utt. savā vietnē tieši no jūsu WordPress informācijas paneļa. Spraudnis nāk ar daudzām iepriekš iebūvētām pielāgojamām veidnēm. Spraudnis piedāvā pilnu elastību, lai veiktu jebkādas izmaiņas konkursos.

Spraudņa pamata versija ir bezmaksas, un tajā var būt tikai 100 atbildes mēnesī un 10 atbildes uz vienumu.

Šie ir daži spraudņi, kurus varat izmantot, lai savā WordPress vietnē izveidotu ātru konkursu vai aptauju vai dāvanu.

Ja jums patika šis raksts, iespējams, vēlēsities izlasīt, kā WordPress izveidot veiksmīgu dāvanu piešķiršanu vai konkursu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map