Salīdzināti 9 labākie WordPress LMS spraudņi (2020)

salīdzināti labākie WordPress LMS spraudņi


Vai jūs meklējat mācību vadības sistēmas (LMS) spraudni savai WordPress vietnei? LMS spraudņi palīdz ērti izveidot, pārvaldīt un pārdot tiešsaistes kursus. Šajā rakstā mēs esam salīdzinājuši labākos WordPress LMS spraudņus, kas pieejami tirgū.

Kas ir LMS?

LMS nozīmē mācību vadības sistēmu. LMS ir programmatūras programma, kas palīdz jums izveidot, pārvaldīt un piegādāt e-apmācības kursus, kas pazīstami arī kā tiešsaistes kursi. WordPress LMS palīdzēs jums ērti rīkoties ar tiešsaistes kursu administrēšanu, dokumentēšanu, izsekošanu, ziņošanu un piegādi tieši WordPress informācijas panelī..

WordPress LMS ir izdevīga gan jums, gan tiešsaistes izglītojamajiem. Varat pieteikties savā LMS, lai izplatītu informāciju, atjauninātu tiešsaistes kursa saturu un pārvaldītu visus tā aspektus. Un jūsu tiešsaistes izglītojamie var pieteikties LMS, lai piedalītos jūsu tiešsaistes kursos.

WordPress LMS vs dalības spraudnis

Ja vēlaties savā vietnē piedāvāt tiešsaistes kursus, jums būs jāinstalē LMS spraudnis.

Tagad jums varētu rasties jautājums, kāpēc jums ir nepieciešams LMS spraudnis, kad varat izveidot un pārdot tiešsaistes kursus, izmantojot WordPress dalības spraudni?

WordPress LMS platforma dara ne tikai tipisku dalības vietni. Izmantojot WordPress LMS spraudni, jūs varat radīt iesaistošu mācību pieredzi studentiem, izmantojot dažādas spēļu metodes, nevis tikai pārliecināt viņus uzņemties dalību un sākt mācīties.

Spēļu veidošana padara mācīšanos jautru un ērtu. Turklāt tas vilina skolēnus vadīt jaunas nodarbības, un galu galā, palielina iesaisti. Tas arī palielina iespēju, ka studenti ilgāk tiks turēti platformā.

Dažas WordPress LMS spraudņa pamatiezīmes ir šādas:

 • Tūlītēja atgriezeniskā saite: Laba platforma nodrošina tūlītēju atgriezenisko saiti, lai izglītojamie varētu noteikt, ko viņi zina.
 • Šķirošanas sistēma: Viens no labākajiem veidiem, kā padarīt mācīšanos jautru, ir ieviest vērtēšanas sistēmu, kas parāda jūsu studentu progresu.
 • Sertifikācija: Kā atlīdzību jūs varat piedāvāt sertifikātu arī tiem, kuri ir veiksmīgi pabeiguši savus kursus.
 • Un vēl daudz …

Tagad, kad jūs zināt, cik svarīgi ir izmantot WordPress LMS spraudni tiešsaistes kursu vietnē, salīdzināsim dažus no labākajiem WordPress LMS spraudņiem.

1. LearnDash

mācīties

LearnDash ir labākais esošais WordPress LMS spraudnis. Izmantojot LearnDash, ir ļoti viegli izveidot un pārdot kursus, piegādāt viktorīnas, piešķirt sertifikātu un daudz ko citu.

Tas ļauj jums piedāvāt spēcīgu mācīšanās pieredzi saviem biedriem un atbalsta jaunākās azartspēļu, sociālās mācīšanās un mikro satura tendences.

Daži no veidiem, kā jūs varat pārdot tiešsaistes kursus no LearnDash, ir:

 • Dalība: Pārdodiet tradicionālo dalības piekļuvi visiem jūsu tiešsaistes kursiem.
 • Vienreizēja cena: Ļauj lietotājiem veikt individuālu tiešsaistes kursu iegādi.
 • Abonēšana: Palieliniet ieņēmumus, regulāri maksājot un abonējot tiešsaistes kursu.
 • Kursu licences: Atļaut organizatoriem iegādāties licenci bez taras un piešķirt piekļuvi saviem darbiniekiem.

Izmantojot LearnDash, jūs varat ļaut studentiem atbloķēt jaunus kursus, pamatojoties uz punktiem, ko viņi nopelna, pabeidzot kursus. Tas palielina lietotāju iesaisti jūsu tiešsaistes kursos. Jūs varat arī piedāvāt tiešajiem lietotājiem paredzētos profilus, kur dalībnieki var izsekot viņu mācību progresam.

Cenu noteikšana sākas ar 199 USD gadā par vienas vietnes licenci.

Sāciet darbu ar LearnDash jau šodien.

2. Mācāms

mācāms

Teachable ir patstāvīgs tiešsaistes kursu veidotāju rīks, kas ļauj ērti izveidot skaistus tiešsaistes kursus. Tiešsaistes kursus varat vai nu integrēt savā esošajā vietnē, vai arī mitināt tos apakšdaļā, ko var iemācīt.

Apmācāms komplektā ir jaudīgi rīki, piemēram, viktorīna un diskusiju forumi, kas palīdzēs jums radīt iesaistošu mācību pieredzi studentiem. Cenu noteikšana sākas ar 39 USD mēnesī, kas ietver visas pamatfunkcijas, piemēram, pielāgota domēna atbalstu, pilienu kursu integrāciju, kupona koda atbalstu, integrētu e-pastu un filiāļu mārketingu utt. Turklāt jums būs jāmaksā 5% darījuma maksa par katru maksas kursu pārdošanu.

Lai atteiktos no darījuma maksas, jums būs jāreģistrējas profesionālajam vai biznesa plānam, kas maksā attiecīgi USD 99 vai USD 499 mēnesī..

3. LifterLMS

lifterlms

LifterLMS ir vēl viens spēcīgs WordPress LMS spraudnis, kas ļauj ērti izveidot un pārdot tiešsaistes kursus jūsu vietnē.

Jūs varat viegli paplašināt tā galvenās funkcijas, integrējot to ar jaudīgiem paplašinājumiem, ieskaitot Stripe, PayPal, Authorize.net, MailChimp un citas.

Līdzīgi kā LearnDash, arī LifterLMS lielu uzmanību pievērš iesaistīšanai, nodrošinot efektīvas funkcijas, piemēram, sasniegumu nozīmītes, sertifikātus, sociālās mācības, privātu apmācību 1: 1 un daudz ko citu..

Jūs varat gūt peļņu no savām LMS platformām, izmantojot dažādas metodes:

 • Dalība: Pārdodiet vietnes mēroga dalību, kas nodrošina piekļuvi visiem kursiem.
 • Saišķis: Pārdodiet kursu paketes, lai palielinātu savus ieņēmumus.
 • Cenu noteikšana tikai biedriem: Ļauj lietotājiem veikt individuālu kursu iegādi. Varat arī iestatīt cenu noteikšanu tikai biedriem, lai apmaksātās dalības būtu tik vērtīgas.

Papildinājumus var iegādāties atsevišķi par katru USD 99 vai arī ietaupīt, ja pakete ir USD 299.

Sāciet darbu ar LifterLMS jau šodien.

4. LearnPress

mācīties

LearnPress ir bezmaksas LMS spraudnis WordPress, un tam ir visas svarīgās funkcijas, kas jums jebkad būs vajadzīgas. Atšķirībā no vairuma citu LMS spraudņu šajā sarakstā, LearnPress komplektācijā ietilpst iestatīšanas vednis, kas atvieglo ieiešanu visiem lietotājiem.

Izmantojot savu skaisto saskarni, jums būs viegli izveidot kursus un eksportēt vai importēt kursus no dažādām vietnēm, kurās tiek izmantota arī LearnPress. Paredzēts, ka pamata spraudnis būs viegls, taču jūs to varat paplašināt, izmantojot jaudīgus paplašinājumus. Tas atbalsta satura pilēšanu, viktorīnas, vērtēšanu un daudz ko citu.

Šis spraudnis ļauj nemanāmi integrēties bbPress forumos, BuddyPress sociālajos tīklos un pievienot jaudīgas veikala funkcijas, izmantojot WooCommerce.

Kopā ar LearnPress ir pieejams arī virkne bezmaksas papildinājumu:

 • Vēlmju saraksts: Studenti var pievienot kursus vēlmju sarakstam.
 • Kursa pārskats: Pievienojiet sociālo pierādījumu, publicējot lietotāju izveidotus pārskatus par jūsu kursiem savā vietnē.
 • Nepieciešamie kursi: Pieprasiet lietotājiem nokārtot noteiktus kursus, lai reģistrētos citos kursos.

Sāciet darbu ar LearnPress jau šodien.

Vai vēlaties pilnu papildinājumu paketi? Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu pilnu LearnPress papildinājumu paketi.

5. WP kursa piederumi

wp kursa piederumi

WP kursprogrammatūra ir viegli lietojams risinājums tiešsaistes kursu izveidošanai un pārdošanai jūsu WordPress vietnē. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas veidotāju, kas padara kursu veidošanu bez grūtībām. Kad kursu vienības ir izveidotas, jums tās vienkārši jāpārvelk atbilstoši savām vajadzībām, un kurss ir izveidots.

Izmantojot jaudīgo viktorīnas funkciju, jūs varat izveidot uzlabotus viktorīnas veidus, iestatīt taimerus un iestatīt uzņemšanas ierobežojumus.

WP kursprogrammatūra ir arī komplektā ar uzlabotiem automatizācijas rīkiem, kas sūta personalizētus e-pastus, ko izraisa studentu aktivitātes. Lai palīdzētu uzlabot jūsu studentu prasmes, varat iestatīt pielāgotas atgriezeniskās saites ziņojumus, kurus var konfigurēt nosūtīšanai, pamatojoties uz studentu rādītājiem..

Tāpat kā jebkura cita WordPress LMS, arī WP kursprogrammatūra tiek piegādāta ar kursa satura pilēšanas sistēmu, kas ļauj ieplānot sava satura izlaišanu noteiktos intervālos no reģistrēšanās.

Sāciet darbu ar WP kursprogrammatūru jau šodien.

6. Sensei

sensi

Sensei ir spēcīgs premium spraudnis, kas pārveido jūsu WordPress vietni uzlabotā mācību platformā. Sensei ir veidojusi tā pati komanda aiz WooCommerce, vadošā WordPress balstītā e-komercijas spraudņa.

Sensei nav pilnvērtīgs dalības spraudnis. Tas nodarbojas ar tiešsaistes kursu izveidi un publicēšanu, taču, lai pārdotu piekļuvi, jums tas būs jāizmanto kopā ar dalības vai e-komercijas spraudņiem.

Izveidot kursus ar Sensei ir viegli un vienkārši. Sensei piedāvā vienkāršas ziņošanas iespējas, kas sniedz pārskatu par jūsu saturu, atzīmēm un studentiem, kas reģistrēti vietnē.

Sensei nav tik bagātīgs, salīdzinot ar citiem WordPress LMS spraudņiem. Turklāt pamata funkcionalitātes uzlabošanai ir pieejami tikai ierobežoti paplašinājumi.

Sāciet darbu ar Sensei šodien.

7. Namaste! LMS

namaste lms

Namaste! LMS ir bezmaksas mācību pārvaldības spraudnis WordPress. Tas ļauj izveidot dažādus noteikumus piekļuvei kursiem pēc priekšnosacījumu kursu pabeigšanas.

Dažas Namaste lietošanas priekšrocības! LMS ir:

 • Sertifikāti: Studenti var nopelnīt sertifikātus pēc kursa pabeigšanas
 • Pakāpes sistēma: Analizējiet skolēnu sasniegumus, izmantojot atzīmju sistēmu.
 • Nozīmītes: Balvu zīmes, kuras var izstādīt jebkurā vietnē.
 • Progresa josla: Spraudņa premium versija ļauj iespējot progresa joslu, kas parāda studentiem, kā viņi veic katrā kursā.

Salīdzinājumā ar citiem WordPress LMS risinājumiem WordPress, Namaste papildinājumi un funkcijas! ir ierobežoti.

Sāciet darbu ar Namaste! LMS šodien.

8. MasterStudy LMS

maģistratūra-lms

MasterStudy LMS ir viens no jaunākajiem LMS spraudņiem šajā sarakstā, ko izveidojis StylemixThemes. Izmantojot MasterStudy LMS, jūs varat viegli izveidot, pielāgot un pārvaldīt pārsteidzošas tiešsaistes nodarbības.

Dažas no galvenajām MasterStudy LMS piedāvātajām funkcijām ir:

 • Nodarbību veidu daudzveidība: 3 veidu nodarbības (teksts, video, slaidrāde).
 • Atpakaļskaitīšana: Reālā laika atpakaļskaitīšanas taimeris viktorīnā.
 • Viktorīnas rezultāti: Viktorīnas rezultāti, kas parāda pareizas / nepareizas atbildes.
 • Ziņapmaiņa: Ziņojumapmaiņas un paziņojumu sistēma.
 • Sertifikāti: Sertifikātu ģenerēšana.
 • Kursa vēlmju saraksts: Lietotāji var pievienot vēlmju sarakstam kursus, kurus viņi vēlas apmeklēt.

Lai gan MasterStudy LMS ir aprīkots ar funkcijām, tām trūkst tādu atskaņošanas funkciju, kas padara mācīšanos jūsu skolēniem jautrāku.

MasterStudy LMS spraudnis ir bezmaksas un to var izmantot ar jebkuru WordPress motīvu. MasterStudy LMS piedāvā arī MasterStudy Pro, kas ir MasterStudy premium WordPress tēma, kas spraudni pārnes uz nākamo līmeni. Tas piedāvā papildu premium spraudņus, atbalstu visu diennakti, papildu funkcijas un gatavus demonstrācijas materiālus par 69 USD.

Sāciet darbu ar MasterStudy LMS jau šodien.

9. Laba LMS

labs-lms-spraudnis

Laba LMS ir premium LMS spraudnis CodeCanyon tirgū. Tiešsaistes kursu izveidošana ir vienkārša, izmantojot labu LMS, jo tas ir līdzīgs WordPress emuāra ziņas izveidošanai, ļaujot jums izveidot viktorīnas, kursus un sertifikātus tieši no WordPress informācijas paneļa..

Dažas funkcijas ietver procesu līnijas, kuponu kodus, reāllaika atpakaļskaitīšanu, studentu aizmugures programmu, kurā izglītojamie var redzēt savus vērtējumus un progresu, kursa nozīmītes, retavējamas viktorīnas un daudz ko citu.

Laba LMS maksā 32 USD par parastu licenci, kas dod jums turpmākus atjauninājumus un 6 mēnešu atbalstu no GoodLayers. Ja vēlaties pagarināt atbalstu par 1 gadu, jums būs jāmaksā papildus USD 10,13.

Sāciet darbu ar labu LMS jau šodien.

Kurš ir labākais WordPress LMS spraudnis?

Pēc visu dažādo WordPress LMS spraudņu salīdzināšanas mēs uzskatām, ka LearnDash ir labākais WordPress LMS spraudnis lielākajai daļai lietotāju, jo tas piedāvā visplašākās LMS funkcijas. Tam ir ļoti daudz noderīgu paplašinājumu, kas uzlabo jūsu WordPress vietnes pamatfunkcijas. Un tā ir arī daļa no mūsu labākajiem WordPress spraudņiem 2020. gadam.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress LMS spraudņus jūsu vajadzībām.

Vai vēlaties izveidot dalības vietni? Apskatiet labākos WordPress dalības spraudņus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map