Saziņas forma 7 vs WPForms – kura no tām ir vislabākā? (SALĪDZINĀTS)


Vai jūs mēģināt izlemt starp WPForms vs 7. veidlapu savai vietnei? Nu, jūs esat iesācis lielisku sākumu. Kā visu laiku divi populārākie kontaktinformācijas spraudņi, jūs jau esat sašaurinājis izvēli, lai sasniegtu labāko no labākajiem.

Bet kurš no tiem ir ideāli piemērots jūsu vajadzībām? Šajā rakstā mēs esam ievietojuši WPForms vs Contact Form 7 gadsimta cīņas ciklā.

6 elementi, kurus mēs pārbaudījām, bija:

 1. Pamata formas izveidošana
 2. Iespējas
 3. Uzlabotas formas izveidošana
 4. Integrācija
 5. Atbalsts
 6. Cena

Vai esat gatavs dārdināt? Tad ir laiks redzēt, kurš uzvar: WPForms vs 7. konta veidlapa!

1. Pamata formas izveidošana

Sazinieties ar 7. veidlapu ir viens no vecākajiem WordPress bezmaksas kontaktu formas spraudņiem. Lai arī vecums saglabā savu popularitāti, tas nenozīmē ar gudrību. Gadu gaitā nav daudz mainījies, lai uzlabotu šo spraudni, lai tas būtu lietotājiem draudzīgāks. Šajā laikā tas nav parādījis nekādas jaunas tendences.

Lai formatētu 7. saziņas veidlapu vai pievienotu papildu laukus, jums ir jāpārzina HTML.

Tiešsaistes priekšskatījumi arī nav iespējama, izmantojot Kontaktformu 7. Jums būs nepieciešama laba iztēle, lai iztēlotos, kā izskatīsies veidlapas.

No otras puses, WPForms ir izmantojusi jaunāku, mūsdienīgāku pieeju kontaktu formām, liekot lielu uzsvaru uz lietojamību.

Izmantojot intuitīvo vilkšanas un noformēšanas veidotāju, jums būs nepieciešamas absolūti nulles HTML zināšanas, lai formatētu vai rediģētu veidlapas.

WPForms ir arī vairākas iepriekš sagatavotas veidnes, tāpēc jums nevajadzēs veidlapas veidot no jauna. (Lai gan jūs noteikti varat, ja vēlaties).

Turklāt veidlapu redaktorā ir iekļauts tiešais priekšskatījums, tāpēc jums nevajadzēs izmantot savu iztēli, lai iztēlotos, kā tas izskatīsies, kad tas būs pabeigts. Jūs to varat pārbaudīt jebkurā laikā un pat pārbaudīt savas formas pirms to publicēšanas.

WPForms piedāvā arī vairākus papildu veidlapas laukus, kuru nav 7. veidlapā:

 • Lapu pārtraukumi
 • GDPR līgums
 • Likerta skala
 • Izvēles rūtiņas
 • Vērtējumi
 • Failu augšupielāde

Maksājumi ir arī brīze, un tajos veidlapas laukos ir, piemēram, vienreizējie un vairāki elementi, kredītkarte un nolaižamie vienumi. Pelnīt naudu tiešsaistē vēl nekad nav bijis tik vienkārši.

Uzvarētājs: WPForms. Šis spraudnis ir ļoti draudzīgs iesācējiem, taču tam ir viss, par ko pieredzējuši lietotāji varētu kādreiz sapņot. Tā kā ir nepieciešamas nulles kodēšanas prasmes, tas nekļūst vienkāršāks.

2. Īpašības

Saziņas veidlapai 7 ir ierobežots funkciju skaits. Viss teksts, numurs, datums, nolaižamās izvēlnes, izvēles rūtiņas, radio pogas, reCAPTCHA un failu augšupielāde ir pieejami; bet tas arī viss.

Lai paplašinātu 7. kontaktinformācijas veidlapas funkcijas, jums būs jāinstalē papildu spraudņi, kurus oficiāli neatbalsta 7. kontaktinformācijas komanda. Labākajā gadījumā riskanti.

Salīdzinājumam – WPForms ar savu īpašību palīdzību izvada kontakta formu 7 no ūdens. Tas ir daudz vairāk nekā tikai vienkārša kontakta forma.

WPForms Lite (bezmaksas versija) funkciju ziņā ir līdzīga 7. veidlapai; tomēr, WPForms Pro nāk komplektā ar daudziem oficiāli atbalstītiem papildinājumiem un funkcijām:

 • Labāka aizsardzība pret surogātpastu
 • MailChimp, AWeber, Drip, Campaign Monitor, GetResponse un Constant Contact e-pastu saraksta veidošanas integrācija
 • Viedā nosacītā loģika
 • Ierakstu pārvaldība no jūsu WordPress informācijas paneļa
 • Tūlītēji paziņojumi un apstiprinājumi, iesniedzot veidlapu
 • Aptauju un aptauju veidošanas iespējas
 • Daļēja formas saglabāšana
 • Vairāku daļu veidlapa
 • Ajax formas iesniegšana
 • Un vēl daudz vairāk!

Iepazīstieties ar WPForms lite vs Pro

Saistīts: Kā WordPress izveidot Typeform stila formu (soli pa solim)

Uzvarētājs: WPForms. WPForms ar savām ārkārtīgi elastīgajām un pielāgošanas iespējām apsteidz jūdzes pirms 7. kontaktu veidlapas.

3. Uzlabotas formas izveidošana

Pats par sevi saprotams, ka kontaktinformācijas veidlapas spraudnis, kurā ir vislielākās iespējas, būtu arī tas, kas var radīt vismodernākās formas, taču mēs tik un tā dalīsimies ar informāciju.

Lietotāja reģistrācijas forma

Jā. WPForms ir pilnībā spējīgs izveidot uzlabotas formas. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama maksājuma forma, pielāgota lietotāja reģistrācijas veidlapa, aptaujas veidlapa, failu augšupielādes forma vai kas cits starp tām: WPForms jūs esat iekļāvis.

Diemžēl 7. saziņas veidlapa ļauj jums izveidot tikai visvienkāršākās formas. Absolūti nav pieejamas uzlabotas formas iespējas.

Uzvarētājs: WPForms. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties starp daudzām gatavām veidnēm vai izmantojat tā vilkšanas un nomešanas veidotāja elastīgumu, lai no šejienes izveidotu šedevru, WPForms ir tieši tas, kas jums nepieciešams, lai gūtu panākumus.

4. Integrācija

Vai vēlaties uzlabot kontaktinformācijas spraudņa iespējas? Papildinājumu spraudņi ir lieliski piemēroti darbam.

Kamēr Kontaktformai 7 nav oficiālu pievienojumprogrammu spraudņu, varat google “Kontaktformas 7 integrācija” un atrast vairākas trešo pušu izstrādātāju izveidotas iespējas. Tādas lietas kā MailChimp integrācija, pielāgotas ādas un aizsardzības pret surogātpastu rīki ir viegli pieejami, ja vēlaties tos meklēt.

Diemžēl 7. veidlapai ir pieejama tikai ierobežota integrācija, un daudzas no tām nav uzticamas, jo lielāko daļu papildinājumu vairs neuztur un neatbalsta trešās puses izstrādātāji, kas tos izveidoja. Diemžēl tas nozīmē, ka daudzi papildinājumi, kas šķiet nevainojami, varētu nebūt saderīgi ar jaunākajām WordPress versijām.

No otras puses, WPForms ir gandrīz neierobežota oficiālā integrācija, kas tiek pastāvīgi atjaunināta un uzturēta. Jebkurus papildinājumus varat instalēt tieši no WordPress informācijas paneļa un esiet droši, zinot, ka tie neizjauks jūsu WordPress vietni.

Varat arī savienot savu formu ar jebkuru tiešsaistes lietojumprogrammu, izmantojot Zapier integrāciju.

Uzvarētājs: WPForms. WPForms komanda visu laiku konsekventi pievieno jaunas papildinājumu funkcijas un iepriekšējos papildinājumus atjaunina ar jaunākajām tehnoloģijām. Jebkura integrācija, kas jums varētu būt nepieciešama, ir gatava instalēšanai un darbosies pareizi.

5. Atbalsts

Kā bezmaksas WordPress spraudnis, Kontaktforma 7 piedāvā atbalstu tikai WordPress spraudņu atbalsta foruma veidā. Diemžēl WordPress spraudņu direktorijai nav jāpiedāvā atbalsts vai nekādas garantētas atbildes uz viņu bezmaksas spraudņiem.

Ja skatāties tiešsaistē, varat atrast pieejamo dokumentāciju, lai novērstu izplatītākās problēmas. Un Kontaktformai 7 ir a FAQ lapa viņu oficiālajā vietnē.

No otras puses, WPForms piedāvā: atbalsta biļešu sistēma, kā arī viegli pieejams plaša dokumentācija un konsultācijas, lai palīdzētu jums katrā ceļā.

Uzvarētājs: WPForms. Visaptveroša, draudzīga un ātra; WPForms atbalsts nevarētu būt labāks.

6. Cena

Sazinieties ar 7. veidlapu un WPForms Lite abi ir BEZMAKSAS, lai sāktu ar. Tas nav nekas labāks par to!

Un, protams, jūs varat jaunināt uz WPForms maksas versiju ja vēlaties vēl pārsteidzošākas funkcijas.

Uzvarētājs: Kaklasaite. Bezmaksas ir cena, ko katrs var atļauties.

Gala rezultāti

Sazināšanās forma 7 tika palaista gandrīz pirms desmit gadiem, un tā joprojām ir viens no labākajiem WordPress formas spraudņiem tirgū. Bet, kad runa ir par 7. kontaktu formu pret WPForms; 7. kontaktforma beidzot ir izpildījusi savu rezultātu.

WPForms ir attīstījies un audzis kopā ar saviem lietotājiem, pastāvīgi sekojot jaunākajām tehnoloģijām un pastāvīgi pievienojot jaunas funkcijas. 7. saziņas veidlapas nav.

Ar WPForms, Jūs varat izveidot kontakta formu dažu minūšu laikā neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu prasmju līmenis. Vajadzīga palīdzība? Griezieties WPForms atbalsta komandā. Vai vēlaties vairāk funkciju? Sūtiet ieteikumu! WPForms pastāvīgi uzlabojas.

Tātad šajā 7. veidlapas cīņā pret WPForms … WPForms ir skaidrs WINNER.

Jūs arī vēlaties pārbaudīt salīdzinājumus,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms vs FormStack

Nepalaidiet garām arī mūsu soli pa solim, kā WordPress izveidot AMP formu.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja pieņemt lēmumu. Vai esat gatavs sākt darbu ar WPForms? Izlasiet mūsu rakstu par to, kā pievienot kontakta formu savai WordPress vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map