WPForms vs Gravity Forms – labais, sliktais un neglītais

WPForms vs gravitācijas formas


WPForms vs Gravity Forms: kurš uzvarētu? Ja jūs to vaicājat, iespējams, jūs meklējat vislabāko WordPress formas spraudni, lai izveidotu kontakta formu lai jūsu lietotāji varētu ar jums sazināties.

WordPress piedāvā daudzus kontaktu formas spraudņus ar dažādām funkcijām, taču WPForms un gravitācijas veidlapas ir vispopulārākie spraudņi no tiem visiem. Bet kurš ir labākais?

Šajā rakstā mēs padziļināti salīdzināsim WPForms un gravitācijas veidlapas, lai jūs varētu pieņemt galīgo lēmumu.

Vispārīgs pārskats: WPForms pret gravitācijas formām

Pirms mēs sākam ar funkcijām, cenu noteikšanu un citām interesējošām jomām, sniegsim jums abpusēju ievadu WPForms un Gravity Forms spraudņi.

Kas ir WPForms?

WPForms

WPForms ir labākais WordPress vietņu saziņas formas spraudnis. Tas piedāvā iesācējiem draudzīgāko veidlapu veidotāju, kas var palīdzēt viegli izveidot WordPress formas.

Izmantojot WPForms, viss tiek vilkts un nometts, lai jūs varētu ātri iestatīt kontakta formu ar nepieciešamajiem laukiem. Tam ir vairākas iebūvētas veidnes veidlapu veidotājā, kuras var izmantot, lai palaistu WordPress formas ar vienu klikšķi. Izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, varat viegli pielāgot iepriekš izveidotas veidņu veidnes.

Tas samazina veidņu izveidošanai veltīto laiku no stundām līdz minūtēm. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot kontaktinformācijas veidlapu vai lietotāja reģistrācijas veidlapu, izmantojot WPForms veidnes, tas ir pavisam vienkārši.

Turklāt WPForms ir vairāki papildinājumi, kas nodrošina tūlītēju piekļuvi tādām pārsteidzošām funkcijām kā aptauju un aptaujas veidlapu pievienošana WordPress. WPForms apņemas pastāvīgi ievērot izcilību, ņemot vērā viņu lietotāju vajadzības.

Kādas ir gravitācijas formas?

spraudnis gravityforms-wp

Gravity Forms ir viens no populārākajiem WordPress vietņu veidlapu veidotāju spraudņiem. To var izmantot, lai WordPress izveidotu visu veidu formas. Tas nāk ar veidlapu veidotāju, kas palīdz jums viegli izveidot vienkāršas un sarežģītas formas.

Kad mēs runājam par funkcijām, Gravity Forms izceļas kā visspēcīgākais spraudnis ar īpaši elastīgām funkcijām. Izmantojot surogātpasta filtrus, varat viegli izveidot reaģējošas veidlapas, pievienot maksājumu vārtejas, sākt aptaujas, saņemt tiešsaistes rezervāciju un daudz ko citu.

Gravity Forms ir viss nepieciešamais WordPress formu izveidošanai. Tas ir premium spraudnis ar ārkārtas papildinājumiem, lai pievienotu veidlapas jūsu vietnē.

Lietošanas ērtums

WPForms piedāvā vienkāršu formu noformējumu, ko var izmantot, lai dažās minūtēs viegli izveidotu WordPress veidlapas. Lai veidotu veidlapas, jums nav jāpieņem darbā izstrādātājs vai jāraksta kods.

Tas ļauj jums viegli pievienot vai noņemt veidlapu laukus. Laukus varat arī pārkārtot WordPress veidlapās, izmantojot WPForms vilkšanas un nomešanas funkciju. Tas parāda veikto izmaiņu tiešo priekšskatījumu, tāpēc jums nav jāpārvieto pārlūkprogrammas cilnes, lai redzētu, kā darbojas jūsu forma.

wpforms apskats

Tam ir vairākas iebūvētas veidņu veidnes, kas ir izstrādātas, lai izpildītu visu WordPress vietņu dažādību vajadzības. Šajās veidnēs ietilpst tukša audekls, vienkārša kontakta forma, cenu pieprasīšana, ziedojumi, reģistrēšanās biļetenam un citas noderīgas formas, kuras var palaist ar vienu klikšķi..

WPForms piedāvā vairākus papildinājumus, lai jūsu WordPress formu spraudnim pievienotu papildu funkcijas. Šajos papildinājumos ietilpst papildu veidlapu veidnes, maksājumu vārti, e-pasta mārketinga pakalpojumi un daudz kas cits.

Izmantojot WPForms, varat viegli iegult formu savās WordPress lapās, ziņās un logrīkiem gatavos apgabalos. Tam ir pievienots logrīks WPForms, kas ļauj parādīt jebkuru no veidlapām vietnes sānjoslā, kājenē vai citos vietnes logrīku apgabalos..

wpforms iegult formu

Gravity Forms ir intuitīvs formu veidotājs, kas ļauj ērti pievienot veidlapu laukus un ātri izveidot WordPress formu. Tas arī ļauj viegli izveidot sarežģītas formas. Tomēr, izmantojot Gravitācijas veidlapas, ir arī nedaudz mācīšanās līknes.

Gravitācijas formas - velciet un nometiet formu veidotāju

Sākumā pievienojiet veidlapai nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet uz nākamo ekrānu, lai pievienotu veidlapas laukus. Tajā pašā lapā nav priekšskatījuma veidlapu laukiem, tāpēc jums katru reizi veidlapu veidotājā būs jānoklikšķina uz pogas “Priekšskatījums”, lai skatītu izmaiņas.

Izmantojot gravitācijas veidlapas, jums katru reizi būs manuāli jāpievieno veidlapu lauki, jo nav pieejamas veidņu veidnes.

Uzvarētājs: WPForms

Cena

WPForms ir vairāki cenu plāni no budžeta līdz biznesa vietnēm. Viņu pamatplāns sākas no USD 49 gadā, kas ir piemērots lielākajai daļai personīgo vietņu un emuāru.

wpforms cenu noteikšana

Viņiem ir plāni maziem uzņēmumiem, bezpeļņas organizācijām, e-komercijas veikaliem vai jebkura cita veida vietnēm. WPForms piedāvā vislabākās cenas visiem izmēriem un budžetiem.

Ja vēlaties pārbaudīt WPForms spraudni pirms tā iegādes, vienkārši lejupielādējiet Lite versiju, kas ir viegli pieejama WordPress spraudņu krātuvē. Vēlāk varat jaunināt uz premium plānu un baudīt īpaši elastīgās funkcijas sava budžeta ietvaros.

Gravity Forms piedāvā pamata elites licences WordPress lietotājiem. Viņu cenas sākas no 59 USD / gadā par vienas vietnes licenci, kas ir nedaudz dārga salīdzinājumā ar WPForms. Jums būs jājaunina viņu Pro plāns, lai pievienotu vēl dārgākas funkcijas.

gravitācija veido cenu noteikšanu

Visas licences ļauj jums izveidot neierobežotas formas. Jūs arī saņemsiet 1 gada atbalstu un atjauninājumus. Viņu Elite licence ir visdārgākais un pilnīgākais WordPress formu risinājums. Tas ietver prioritāro atbalstu, visus Gravitācijas veidlapu papildinājumus un atjauninājumus dzīves laikā.

Uzvarētājs: WPForms

Iespējas

WPForms ir ar funkcijām bagāts kontaktu formas spraudnis. Tas ļauj viegli izveidot vienkāršas un uzlabotas formas. Apskatīsim dažas no ievērojamākajām funkcijām, kas padara WPFomrs par labāko pieejamo kontaktu formas spraudni.

1. Aptaujas / aptaujas forma

WPForms pievienotais aptaujas / aptaujas formas papildinājums ļauj WordPress ērti pievienot tiešsaistes aptaujas un aptaujas. Tas atbalsta visas funkcijas, kas jums būs vajadzīgas aptaujas / aptaujas veidlapai.

wpforms aptaujas balsošana

Aptaujas / aptaujas papildinājumu var apvienot ar WPForms nosacīto loģiku, lai personalizētu aptaujas jautājumus pēc lietotāju atbildēm. Jūs varat viegli iegūt lietotāju atsauksmes un savā vietnē parādīt interaktīvus aptauju pārskatus.

2. Lietotāja reģistrācijas veidlapa

WPForms pievienotais lietotāja reģistrācijas papildinājums ļauj ātri izveidot lietotāja pieteikšanās / reģistrācijas veidlapas WordPress. Tas lietotājiem nodrošina tūlītēju piekļuvi pieteikuminformācijai vai reģistrācijai no jebkuras vietas jūsu vietnē. Lietotājiem nevajadzēs apmeklēt noklusējuma WordPress pieteikšanās lapu katru reizi, kad viņi vēlas pierakstīties.

Lietotāja reģistrācijas forma

Lietotāja reģistrācijas veidlapu var iegult WordPress lapās, ziņās vai logrīku gatavās vietās. Lietotāju reģistrācijas forma ir noderīga dalības vietnēs, e-komercijas veikalos, forumos utt.

3. Pēc iesniegšanas veidlapa

Ja vēlaties ļaut lietotājiem rakstīt viesu ziņas par jūsu vietni, varat izveidot interaktīvu ziņu iesniegšanas veidlapu, izmantojot WPForms pievienoto ziņojumu Post Submission. Varat arī iestatīt pēc iesniegšanas veidlapu, lai apkopotu lietotāju atsauksmes, atsauksmes, pārskatus un citu lietotāja ģenerētu saturu.

Šis papildinājums ir īpaši elastīgs, lai automātiski pievienotu nesen iesūtītās viesu ziņas WordPress ziņu redaktorā, lai jūs varētu tos pārskatīt un publicēt savā vietnē.

4. Maksājumu risinājumi

WPForms jūsu tiešsaistes maksājumiem tiek integrēts ar PayPal Standard un Stripe. Tas ir labākais, lai savāktu ziedojumus, pārdotu produktus tiešsaistē un jebkuras citas situācijas, kurām nepieciešams tiešsaistes maksājumu risinājums.

cilne maksājumi wpforms

WPForms pasūtījuma formā parāda jūsu produktu fotoattēlus, lai jūsu lietotāji varētu brīvi maksāt un redzēt, ko viņi pērk.

WPForms ir daudz citu noderīgu papildinājumu, ieskaitot e-pasta mārketinga pakalpojumus, captcha, ģeogrāfisko atrašanās vietu, parakstu, bezsaistes formas un daudz ko citu. Šie papildinājumi padara WPForms par jaudīgu WordPress formas spraudni.

Īpašības: smaguma formas

Gravity Forms ir fantastisks WordPress formu spraudnis, lai viegli izveidotu sarežģītas formas. Tie piedāvā vairākas noderīgas funkcijas, kas var izmantot jūsu WordPress formu pieredzi nākamajā līmenī, un saraksts arvien palielinās. Apskatīsim smaguma formu svarīgākās funkcijas.

1. 30+ formas lauki

Gravity Forms ir vairāk nekā 30 formu lauki, kurus var izmantot, lai WordPress izveidotu jebkāda veida veidlapas, kuras jūs vēlaties. Varat izmantot vilkšanas un nomešanas funkciju, lai viegli pievienotu laukus WordPress formai.

2. Nosacītā loģika

Tā ir visgudrākā funkcija, un tā ļauj WordPress veidlapās pievienot uz lietotājiem balstītus laukus. Laukus varat viegli parādīt vai paslēpt, pamatojoties uz lietotāju atlasi. Tas ir noderīgi arī tad, ja vēlaties izveidot viedu aptaujas formu un mainīt jautājumus, pamatojoties uz lietotāju atbildēm.

3. Surogātpasta filtrs

Gravity Forms viegli integrējas ar visiem noderīgajiem surogātpasta filtrēšanas spraudņiem, piemēram, Google reCaptcha, Really Simple Captcha un Akismet, lai bloķētu surogātpasta veidlapu iesniegšanu WordPress.

4. Failu augšupielāde

Tā ir viena no visnoderīgākajām funkcijām, ja vēlaties, lai lietotāji augšupielādētu failus jūsu formā. Daudzi cilvēkresursu uzņēmumi pievieno šo funkciju savās vietnēs, lai savāktu atsākumus no saviem apmeklētājiem. Varat to izmantot savā WordPress formā, lai viegli iegūtu failus no lietotājiem.

5. Aprēķini

Varat veikt izvērstus aprēķinus, pamatojoties uz lietotāju iesniegtajām lauka vērtībām. Tas var būt noderīgi forex vietnēm un citiem naudas apmaiņas uzņēmumiem.

6. Priekšējās formas

Gravity Forms ļauj WordPress vietnē pievienot priekšējās formas, lai ērti apkopotu emuāra ziņas. Jūs varat ļaut lietotājiem iesniegt savus rakstus bez piekļuves jūsu WordPress informācijas panelim.

7. Integrācija ar lietotnēm

Gravity Forms ir integrēts gandrīz visās tiešsaistes lietotnēs, ieskaitot e-pasta mārketinga pakalpojumus, maksājumus, CRM programmatūru utt. Tas lieliski darbojas ar visiem populārajiem maksājumu risinājumiem, kas atrodas ārpus komplekta..

Gravity Forms ir arī daudzas citas iespaidīgas funkcijas jūsu WordPress formām. Tas lieliski darbojas arī ar visiem labākajiem WordPress spraudņiem, lai veidlapām pievienotu vairāk funkciju un elastības.

Uzvarētājs: Gravitācijas formas

Dokumentācija un atbalsts

WPForms ir plaši pazīstama ar savu dokumentāciju un atbalstu. To funkcijas un papildinājumi ir labi izskaidroti plašajā dokumentācijā, iekļaujot katru faktoru, kas jums jāzina, lai veidlapas izveidotu WordPress. Varat arī atsaukties uz viņu emuāru, lai iegūtu detalizētākus rakstus par katru funkciju.

Atbalstu piedāvā uz biļetēm balstīta e-pasta atbalsta sistēma. Viņu atbalsts ir ātrs, un viņu atsauksmes ir ļoti novērtētas.

No otras puses, Gravity Forms ir plaša dokumentācija, kas palīdz viegli izveidot WordPress veidlapas. Viņu atbalsts tiek izplatīts atbilstoši jūsu iegādātajai licencei. Elite licencei ir prioritārs atbalsts, savukārt citām licencēm ir 1 gada biļešu atbalsts.

Uzvarētājs: Kakla saite

Secinājums

WPForms ir labākā izvēle ikvienam neatkarīgi no viņu budžeta. Tas ietver visas nepieciešamās funkcijas un elastību, kas jums nepieciešama, lai izveidotu WordPress formu.

Gravitācijas formas vislabāk ir lietotājiem, kuri vēlas izveidot uzlabotas vai ļoti sarežģītas formas. Tam ir dažādas iespējas, kurām nav atbilstības. Tomēr tas ir nedaudz dārgāks nekā WPForms, it īpaši, ja salīdzina pamata “sākuma” piedāvājumus.

Jūs arī vēlaties pārbaudīt šos salīdzinājumus,

  • WPForms vs FormStack
  • WPForms vs TypeForm

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties starp WPForms vai gravitācijas formām. Ja jums patika šī ziņa, iespējams, arī jums patiks mūsu padziļinātais pārskats par WPForms spraudni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map