Top 5 Kurzov Kryptomeny

Kryptomena sa rýchlo stala jednou z najhorúcejších tém v správach, a to z dobrého dôvodu: kurzy kryptomien ponúkajú vzrušujúce investičné a obchodné príležitosti. Ak chcete zostať informovaní o svojom vývoji a udržať si náskok pred trendmi v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví, absolvujte kurzy kryptomien dostupné online alebo v miestnych inštitúciách.

Efektívny kurz kryptomeny vás naučí stratégie ako” sniper trading”, ktoré zahŕňajú malé investície na nepredvídateľnom trhu, ako aj základy blockchainu a jeho histórie. Získate prehľad aj o všetkých týchto témach.

MIT Media Lab

Spoločnosť MIT Media Lab bola založená v roku 1985 a je interdisciplinárnym výskumným laboratóriom. Toto centrum, ktoré pôsobí nad rámec tradičných disciplín, spája dizajnérov, vedcov, inžinierov, umelcov, architektov a architektov z rôznych oblastí, aby spolupracovali na vytváraní technológií, ktoré sú prospešné pre ľudí, komunity aj prostredie. Projekty sa líšia od vytvárania nových interakcií človek-stroj až po navrhovanie sociálnych robotov alebo pohlcujúce zážitky.

Laboratórium je domovom viac ako 80 vedľajších spoločností a vyrobilo množstvo komerčných produktov, ako napr elektronický atrament (používané čitateľmi Kindle), Lego Mindstorms roboty a gitarový hrdina medzi mnohými ďalšími. Vďaka svojim úzkym väzbám s priemyselnými partnermi je laboratórium schopné preskúmať oblasti, ktoré by inak mohli byť odhalené – tento vzťah pomáha obom stranám zostať v súlade s problémami a obavami zo skutočného sveta.

Od svojho vzniku MIT Media Lab rozšírilo svoje výskumné zameranie tak, aby zahŕňalo otázky etiky, inkluzívnosti a udržateľnosti. Ako technológia pokročila, tak aj obavy z jej účinkov na ľudstvo a planétu. Toto globálne výskumné a dizajnérske laboratórium teraz vo svojej štvrtej dekáde pôsobenia preberá bezprecedentné technologické, sociálne a globálne výzvy na systémovej úrovni – navrhovanie pre ľudí; mestá; umenie; mozog a telo.

Media Lab ponúka inovatívny vzdelávací model okrem svojej pôsobivej škály výskumných projektov. Založené na učňovskom prístupe a praktickom vzdelávaní s výraznou slobodou pre individuálne záujmy a projekty. Študenti v Media Lab sú povzbudzovaní, aby pracovali na viacerých projektoch súčasne a zároveň čerpali inšpiráciu z rozsiahleho fondu absolventov.

Ak chcete úspešne získať vstup do MIT Media Lab, je Najmúdrejšie kontaktovať priamo jedného z jej členov fakulty. Budú vás môcť informovať viac o programe , ako aj vysvetliť proces podávania žiadostí-aj keď majte na pamäti, že to môže byť náročné! Proces podávania žiadostí by sa však mohol ukázať ako užitočný pre tých, ktorí sa dostatočne zaviazali získať prijatie.

Wharton

Wharton School na University of Pennsylvania v USA ponúka šesťtýždňový kurz na blockchain a cryptocurrencies za $4,500 s platbou akceptovanou v kryptocurrency cez Coursera. Okrem toho je k dispozícii úvodný kurz, ako aj prevádzka Blockchainového laboratória Stevens Center, ktoré počíta Elona Muska z Tesly medzi svoju sieť absolventov.

Skupina Prysm nedávno spolupracovala s najvyššou obchodnou školou spoločnosti Penn na spustení asynchrónneho šesťtýždňového Online kurzu o ekonomike blockchainu a digitálnych aktív pre obchodných profesionálov. Tento asynchrónny kurz poskytne účastníkom pochopenie základných ekonomických faktorov, ktoré riadia tieto technológie, spolu so siedmimi priemyselnými prípadovými štúdiami a tromi modelmi oceňovania kryptomien. Okrem toho budú pokryté aj prostredia Decentraland a Sandbox blockchain. Nakoniec sa očakáva účasť hostí zo spoločností ako Snap, Adobe, The New York Times a Animoca Brands.

Wharton ponúka tradičné kurzy, ako aj špecializácie na podnikanie a financie, ktoré umožňujú študentom špecializovať sa na jednu konkrétnu oblasť do dvoch rokov, čo im dáva výhodu vo vybraných odborných oblastiach.

Študenti získajú hĺbkové znalosti o finančných stratégiách založených na technológiách, od zložitých predpisov a kryptomien až po optimalizáciu portfólia a vznikajúce technológie, ako sú robo-poradenstvo, crowdfunding a peer-to-peer pôžičky.

Wharton sa líši od HBS priraďovaním známok na trojstupňovej stupnici, pretože ich klasifikačný systém namiesto toho používa stupnicu a+/F. Študenti dostanú A+, ak ich práca výrazne vyniká oproti F. aj keď sa tento systém klasifikácie môže na prvý pohľad zdať čudný, medzi jeho výhody patrí schopnosť identifikovať silné a slabé stránky, ako aj podpora riskovania tým, že ich povzbudí, aby vyskúšali nové skúsenosti a riskovali s rôznymi činnosťami.

edX

edX je online vzdelávacia platforma poskytujúca Bezplatné aj platené kurzy od špičkových univerzít. Ich programy sa zameriavajú na zlepšenie zručností študentov pre úspech na pracovisku a zároveň spájajú študentov so skutočným svetom. Študenti, ktorí absolvujú väčšinu kurzov na edX, tiež získavajú osvedčenia o absolvovaní, ktoré zamestnávatelia všeobecne uznávajú a ktoré preukazujú, že pochopili študijný materiál.

Od roku 2012 je edX neziskovým podnikom zloženým z inštitúcií v USA aj v zahraničí, ktoré spolupracujú pri ponúkaní kurzov cez Internet komukoľvek na celom svete s prístupom. Ich kurzy poskytujú rôzne cesty k titulom, ako sú Mikrobachelorové programy, bakalárske programy a magisterské programy, zatiaľ čo obsahujú aj niekoľko špecializácií a kurzov v rôznych predmetoch.

Pri výbere kurzu je nevyhnutné, aby bol v súlade s vašimi kariérnymi cieľmi. Osnovy programu by mali jasne uvádzať, čo sa bude učiť počas každej triedy, jej inštruktorov, prípadné predpoklady, zdroje, ako sú učebnice a akékoľvek požadované materiály, ako aj hodnotenie ich profesora na alternatívnych výučbových platformách.

Kurzy EdX pokrývajú celý rad disciplín, ako sú právo a literatúra, informatika a humanitné vedy. Medzi obľúbené ponuky patrí Záhradná meteorológia: veda o počasí; pokročilý Biovodič; podnikanie v rozvíjajúcich sa ekonomikách; a Shakespearov život a dielo.

Prezrite si kurzy edX podľa oblasti predmetu alebo vyhľadávania tém, aby ste rýchlo a ľahko našli ideálny kurz. Keď nájdete ten, ktorý vás zaujíma, kliknite na “zaregistrovať sa” a dostanete sa priamo na váš informačný panel s dátumami začiatku/konca, diskusnými diskusiami a všetkými získanými certifikátmi.

Webová stránka edX je užívateľsky prívetivá a intuitívne navrhnutá, vďaka čomu je prístupná pre ľudí všetkých vekových skupín a schopností. Študijný materiál bol starostlivo skonštruovaný tak, aby bol aktívny, pútavý a interaktívny – jeho pedagogika má korene v princípoch zážitkového učenia, ktoré kombinujú vedomosti s praxou a praktickým budovaním zručností.

IIIT-B

Medzinárodný inštitút informačných technológií Bangalore je postgraduálna škola s rôznymi programami a inkluzívnym študentským orgánom. Študentov vyučujú vysokokvalifikovaní členovia fakulty-mnohí majú doktorandské štúdium-ktorí majú odborné znalosti v rôznych oblastiach. IIIT-B tiež udržiava partnerstvá s mnohými spoločnosťami, ktoré pracujú na prepojení technológií so spoločnosťou – povzbudzujú študentov, aby využívali svoje vedomosti na sociálne produktívne účely a zároveň ponúkajú stáže, výskumné príležitosti a možnosti spolupráce s inými inštitúciami.

Vysokoškolské zariadenia majú rozsiahlu knižnicu zásobenú tisíckami kníh. Knižnica je vybavená špičkovými technológiami na uľahčenie učenia a výskumu a obsahuje vysokorýchlostnú optickú chrbticu s vyhradeným sieťovým vybavením, ako aj množstvo digitálnych zdrojov, ako sú Digitálna knižnica ACM a JSTOR; navyše má prístup k množstvu online časopisov.

IIIT-B bol nedávno udelený považovaný za univerzitný štatút indickou komisiou pre univerzitné granty, pričom jej postgraduálne kurzy sa radia medzi najlepšie v Indii a jej absolventi získavajú dobre platené pracovné miesta v špičkových spoločnostiach. Okrem toho IIIT-B ponúka sľubným kandidátom domáce aj zahraničné štipendiá; aby boli uchádzači oprávnení na tieto štipendiá, musia preukázať vynikajúce akademické výsledky a mať pôsobivé životopisy.

IIIT-B ponúka nielen svoje tradičné programy BTech, ale aj jedinečný 5-ročný integrovaný program MTech (iMTech), ktorý ponúka dvojité tituly v Mtech a BTech. Tento inovatívny program obsahuje nové učebné osnovy s možnosťami špecializácie, ako sú AIML, TSCD, NC VLSI Systems a Digital Society. Študenti sa tiež vyzývajú, aby využívali zariadenia kampusu pri účasti na aktivitách a súťažiach ponúkaných na akademickej pôde.

Infin8 je každoročný kultúrny festival školy a koná sa každý január. Toto trojdňové podujatie zahŕňa karnevaly a koncerty; vnútrošportový Turnaj Spandan; Súťažná Herná aréna Ligy fanatikov; spevácke/tanečné súťaže a spevácke súťaže; spevácke súťaže organizované Ligou fanatikov a spevácke/tanečné súťaže organizované inštitútom. Okrem toho majú vlastný obchodný dom, kde môžu študenti nakupovať veci dennej potreby.